Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun canım. Allah korusun kötüsünden.Evet çoğu bayan da olabiliyormus zararsız kistler.için rahatlamıştır şimdi. Meme altindami, üstündemi sertliği farkettin bilinçli olalım bizde diye soruyorum tatlım
Teşekkürler canım yaa... Sol alt kısımda. Masaj yaparken farkettim. Daha önce kontrollerimde silikon öncesi milimetrik kistler çıkıyordu MR da. Silikonun sayesinde yüzeye yayıldı. Milimetrik ele gelmez ama 1 tanesi 1 cm boyutundaymış onu hissediyorum ben. Ama takmıyorum artık :KK66:

Slm Arkadaslar!!
ben almanyadan katiliyorum. Bende amaliyat olmak istiyorum. Iki cocuktan sonra cok rahatsiz olmaya basladim, cevremde bi kac kisi yaptirdi. Benimkilerde cok ufalti.Belcikada doktora gittim 3100€ fiyati. Türkiyede yaptirmayi düsünüyorum ama okadar cok varki, kafam karisti nerde yaptira bilirim diye.

Slm Arkadaslar!!
ben almanyadan katiliyorum. Bende amaliyat olmak istiyorum. Iki cocuktan sonra cok rahatsiz olmaya basladim, cevremde bi kac kisi yaptirdi. Benimkilerde cok ufalti.Belcikada doktora gittim 3100€ fiyati. Türkiyede yaptirmayi düsünüyorum ama okadar cok varki, kafam karisti nerde yaptira bilirim diye.
İstanbul veya izmirde yaptır. İstanbul u bilmem ama izmirde kendi doktorumu tek geçerim.

hakkında hayırlısı olsun inşllh sonunda çok memnun mutlu olursun çıkınca ilk fırsatta haberdar et bizi
Ameliyatım sorunsuz geçti maşallah gulenaygul gulenaygul çok teşekkür ederim ,hemen ayıldım mide bulantısı ve ağrı da olmadı nazar değmesin hiç ameliyat olmuş gibi hissetmiyorum :) bu gece hastanede yatıp yarın çıkıyorum. Bandajlar olduğu için pek göremedim ama fena durmuyor sanki :) 300 cc takılmış.

Ameliyatım sorunsuz geçti maşallah gulenaygul gulenaygul çok teşekkür ederim ,hemen ayıldım mide bulantısı ve ağrı da olmadı nazar değmesin hiç ameliyat olmuş gibi hissetmiyorum :) bu gece hastanede yatıp yarın çıkıyorum. Bandajlar olduğu için pek göremedim ama fena durmuyor sanki :) 300 cc takılmış.
Hayırlı olsun canım çokk geçmiş olsun :KK66:

hadi gözün aydın iyi olmana sevindim canım bencede çok iyi olcak sonuç senin zaten çok güzel bi dokun vardı harika olcak harika

Hepimizin gözü aydın kavuştuk sonunda valla :KK70: bandajlar çıkınca koyarım hemen fotoğraf. Sen iyi misin artık sağlığına kavuştum mu ?
çok şükür iyiyim kuzum tam eski halime gelemesemde ağrım çok az sabah uyanınca sırtımın tutukluğu sorun oluyo biraz bunun dışında çok iyiyim zamanla çok daha iyi olcaz inşllh. sana hangi yöntem oldu dr kimdi bandajların benim gibi bir haftamı kalacak. offf insan çok sabırsızlanıyor onlara çıkana kadar..

çok şükür iyiyim kuzum tam eski halime gelemesemde ağrım çok az sabah uyanınca sırtımın tutukluğu sorun oluyo biraz bunun dışında çok iyiyim zamanla çok daha iyi olcaz inşllh. sana hangi yöntem oldu dr kimdi bandajların benim gibi bir haftamı kalacak. offf insan çok sabırsızlanıyor onlara çıkana kadar..
Olsun çok güzel olmuş seninkilerde ağrılarına değmiş,bünye ve yapılan yönteme göre ağrı uzun sürebiliyor işte :) ben istanbul estethicada mehmet ersin gönüllü ye oldum ameliyatımı,pazartesi günü için çağırdı bandajları da azaltıcam dedi herhalde tamamen çıkarmayacak:KK43: üst kısımlar boş olduğu için orayı dual plan kalan kısmı kas üstü yapmış daha önce böyle yapıldığını duymamıştım

1 ayımı geçtim yeni fotolarımla geldim yine. Hicbi sıkıntım yok. İşimi gücümü herseyimi yapabiliyorum. Dr kontrolüne gittim masaja basladik gec de olsa. Pek yapamiyorum kolum ağrıyor hemen :KK43: hala asimetrik ve yukarida. Hic bir sekilde sutyen takmıyorum asagi inmesi icin. 3 hafta daha korse kullanicam. Biraz sıkıldım ama olsun degdi. Yine de mutluyum bunlarla ben :) sevgiler...
Beni de izlermisin

1 ayımı geçtim yeni fotolarımla geldim yine. Hicbi sıkıntım yok. İşimi gücümü herseyimi yapabiliyorum. Dr kontrolüne gittim masaja basladik gec de olsa. Pek yapamiyorum kolum ağrıyor hemen :KK43: hala asimetrik ve yukarida. Hic bir sekilde sutyen takmıyorum asagi inmesi icin. 3 hafta daha korse kullanicam. Biraz sıkıldım ama olsun degdi. Yine de mutluyum bunlarla ben :) sevgiler...
Beni de izlermisin

Gecmis olsun cnm

Çok sevindim senin adına :))

X