Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

değicek inşllh değicek senin eski halini bilmiyorum ama ben dümdüz tahta gibiydim şuan çok memnunum ilk günler çok canım acımasına rağmen hiç pişman plmadım yaptırdığıma inşllh bundan sonrada olmayız sağlıkla sefasını süreriz. benim bugün onaltı gün oldu amlyt olalı şükür iyiyim ama yürürken memelerime örümcek adam ağ atmoşta beni yere doğru çekiyomuş gibi hissediyorum hala:KK70:batmalar var çok sertler uçları çok aşırı hassas niyeyse hiç dokunamıyorum bile. bunların dışında dün kontrolüm vardı sol göğsümdeki dikişlerde enfeksiyon varmış anyibiyotik ve krem verdi ona biraz öoralim bozuldu dr dediğine göre olabilcek nırmal bir komplikasyonmuş bakalım inşllh kötü birşey olmaz.
Sende hiç korma benim karın germede dikişlerim iltihaplanmıştı dr banada olabileceğini söylemiştiki gögüs dikiş alanı dahada küçük ilacını kremini kullanmayı ihmal etme zoru geçmiş zatn:)

İşte anlayamıyorum doğru çıkmıyor dediğiniz daha mı küçük oluyor göründüğünden ?
Bazı resimlerde büyük bazı resimlerde küçük çıkabilir çekime göre de değişir tabii bi resim eklesen görsek bizde fikrimizi söyleriz ama kendini üZme muhakkak çok guzel olmuştur ilk haline göre.

Ben geçen hafta aramıştım boğaziçini kapalı değildi sadece ekimin sonuna kadar 6000demişti. Muayene olup ameliyat tarihini öteleyebilirsiniz demişti hatta kasım aralık ya da ocak gibi. Kasım ayında indirim çeklerinden alabilirim ama 8000den 7000e düşerler o çekle fiyatta herhangi bir artış olmazsa.

Bugğn kredimde çıktı iş bitek gün almaya kaldı. Simülasyonda gösterdi nasıl duracağını ama sanki küçük gibi geldi bi büyüğüde çok büyük gibi kafam karışıyor kötü olacak diye korkuyrum
Aslında görüştüğüm bir çok dr simülasyon yerine deneme Sutyeni içine koyacağı silikon numuneri gösteriyor simülasyonun yaniltacagini söylemişti çoğu
o şekilde bir de bak hem nekadar büyüklüğü olacağını görebiliyorsun
ben yaklaşık 1 ay oldu olmadı aradığımda telesekreter kaydı alınıp dönüş yapılacağını söylemişti hatta Nejdet uçar la görüştüm orası kapandı dedi

Ya bende yaptırdım ama benim göğsüm vardı zaten sadece uçlarım çıksın ve toparlansin diye 280 çcıkk taktırdım ama acayip rahatım sertlik kalmadı çok doğal markadan sanırım.Eşim bile bilmesem anlamazdım deyip beni daha da muylu etti.Yani kısacası tatlışlar herkese tavsiye ederim.:KK25:
Kas altı mi yoksa kas üstü muydu sizinki
Kas üstü daha çok hissediliyor mus o tarz bir şey okumuştum

Selamlar kızlar bugün 5. Günüm sol mememdeki dikiş cok acıyo sızlıyo cok zor oturup kalkıyorum doktor kontrolum çarsamba günü acaba enfeksiyon falanmı. Çünkü diğeri hiç acımıyo geçmesi gerekmezmiydi 5 günde

Kas altı mi yoksa kas üstü muydu sizinki
Kas üstü daha çok hissediliyor mus o tarz bir şey okumuştum
Evet kasaltı en mantıklısı bence meme ucu olunca hem düşecekmiş gibi hemde meme ucu hissi kaybı oluyormuş arkadaşimdan duyduğum kadarıyla zor alıştı yani
bir de ben daha çocuk yapmadığım için süt kanallarım zarar görsün istemedim

Yok değil canım meme altı
Enteresan ama b3nce bi sıkıntı yoktur şu an daha senin vücudun farklı bi maddeye alışmaya çalışıyor vücut zaten silikon ürettiği için farklı bi silikonu çözümlemeye çalışıyor eğer görüntüde farklılık yoksa sıkıntı yok demektir
Marka da önemli tabi n3 marka yaptırdın???

Enteresan ama b3nce bi sıkıntı yoktur şu an daha senin vücudun farklı bi maddeye alışmaya çalışıyor vücut zaten silikon ürettiği için farklı bi silikonu çözümlemeye çalışıyor eğer görüntüde farklılık yoksa sıkıntı yok demektir
Marka da önemli tabi n3 marka yaptırdın???
Mentor kas altı damla takıldı inşallah bi sıkıntı yoktur

Mentor kas altı damla takıldı inşallah bi sıkıntı yoktur
Yoktur ya en iyi silikon zatwn benimkide mentor çok memnunum bu arada mentordaki silikon seni 20 sene içinde rahatsız eder yan etki yaparsa ücretsiz değiştiriyor muş bunu duyunca dedim adamlar kendine güvenmese yapmaz böyle bişey çok araştırdım yaptırdım hiç pişman da olmadım şükür

Yok değil canım meme altı
Meme altı dikişlerinin büyüklüğü ne kadar oluyor acaba ,daha mı acılı geçiyor süreç biraz korktum açıkcası, çünkü dr um bana da memealtından yapacağız dedi,1 haftam var ameliyata,çok endişeliyim bu yöntemler hakkında.Meme ucundan mı yapın desem bilemedim.Ama forumlarda genellikle memeucundan ameliyatlarla ilgili yorumlar okudum,meme altı yorumları çok göremedim.Bu şekilde ameliyat olan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var

Selamlar kızlar bugün 5. Günüm sol mememdeki dikiş cok acıyo sızlıyo cok zor oturup kalkıyorum doktor kontrolum çarsamba günü acaba enfeksiyon falanmı. Çünkü diğeri hiç acımıyo geçmesi gerekmezmiydi 5 günde
sana zaten dr un antibiyotik vermiştir canım enfeksiyon dahi olsa korkma ilaçlarını kullandığın sürece bi problem olmaz ki benim antibiyotik bittikten sonra ikinci haftada oldu yeni bir antibiyotiğe başladım böyle böyle geçicek demek yaşayıp görücez artık. ağrıların baya bir azalmıştır artık dimi ilk günlere nazaran

Selamlar, büyütme estetiğini çocuk sahibi olmadan önce yaptırip daha sonra emzirenler var mı burada acaba ? Yani cocuk olduktan sonra deforme oluyor mu bilgisi olan var mı? Kararsızlık yaşıyorum :110:

sana zaten dr un antibiyotik vermiştir canım enfeksiyon dahi olsa korkma ilaçlarını kullandığın sürece bi problem olmaz ki benim antibiyotik bittikten sonra ikinci haftada oldu yeni bir antibiyotiğe başladım böyle böyle geçicek demek yaşayıp görücez artık. ağrıların baya bir azalmıştır artık dimi ilk günlere nazaran
Cok şükür azaldı ilk günler kabus gibiydi rahat hareket edebiliyorum artık ama bı seferde dikişlerim cok ağrı yapıyo. Aynen canım ama şu an ödemden şiş bile olsa şekli tuhaf bile olsa memem war artık :)) sen nasılsın ödemlerin geçtimi

Cok şükür azaldı ilk günler kabus gibiydi rahat hareket edebiliyorum artık ama bı seferde dikişlerim cok ağrı yapıyo. Aynen canım ama şu an ödemden şiş bile olsa şekli tuhaf bile olsa memem war artık :)) sen nasılsın ödemlerin geçtimi

Ferda ben de geçen gün bantları kaldırdım zamanı olmasına rağmen sonra acayip sızlamaya başladı dikişlerim iki gün sürdü şu an daha iyiyim inş senin de geçer

Ferda ben de geçen gün bantları kaldırdım zamanı olmasına rağmen sonra acayip sızlamaya başladı dikişlerim iki gün sürdü şu an daha iyiyim inş senin de geçer
Merhaba ya doktorum bana bantlarin 1ay dursun dedi ama bana cok fazla geldi ben 1 ay tutmak istemiyorum senin kaçıncı gunundu cikarttigindaa

Merhaba ya doktorum bana bantlarin 1ay dursun dedi ama bana cok fazla geldi ben 1 ay tutmak istemiyorum senin kaçıncı gunundu cikarttigindaa

Bant dediğim dikişin üstündeki bantlar canım 2 hafta olmuştu doktorum 3. Hafta çıkart demişti bana

X