Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

cnm az kalmış zamanın yalnız olacakmışsın Allah yardımcın olsun ben formda okudum yalnız olan baya arkadaş var galiba iş başa düşünce üstesinden geliniyor bi şekilde.. inş sorunsuz bir süreç yaşarsın..
Ay inşallah canım . Gözümde çok büyüyor her şey .

Boyunuz kilonuz nasıl? Omuz genişliğiniz?
Benim öncesinde 10 cm dokum vardı,düz değildim yani 300 cc protez konuldu.
Boyum 159 kilo 48, omuz olcmedim bi ara olceyim onu da yani ben de en az 300 istiyorum da doktor ona bile gonulsuz 275 diyor baska doktora da gitmedim on bes gun sonraya gun alip ameliyat olmak istiyorum acaba gitsem mi baska doktora, bir iki doktor gormek onemli mi sizce

Boyum 159 kilo 48, omuz olcmedim bi ara olceyim onu da yani ben de en az 300 istiyorum da doktor ona bile gonulsuz 275 diyor baska doktora da gitmedim on bes gun sonraya gun alip ameliyat olmak istiyorum acaba gitsem mi baska doktora, bir iki doktor gormek onemli mi sizce

Yani içinize tam sinmesi ve sonradan pişman olmamak için bence başka dr a da görünün. Bende 1.60, 49 kiloyum, aynıyız sizinle, bana 300 cc uygun gördü dr um, ama benim 10 cm dokum vardı. Düz, hiç memesiz birine 380-400 cc civarı koymak gibi dedi bana dr um.
Başka dr danda fikir alın bence, o da aynı şeyi derse, demekki aklın yolu bir dicez:)

Ben amelyattan once anestezi ile gorusememistim amelyat sırasında anestezi uzmanı geldi sordu hastalığın var mı bende astım hastasıyım dedim fıs fıs kullanıyormusun hergün dedi bende kullanıyordum ama 2 aydır kullanmıyorum dedim tamam dedi başka birşey demedi
Ben hergün sprey kullanıyorum ama benim henüz başlangıç seviyesinde bi sıkıntı oldu mu ? bide sigara kullanıyomusun ?

Kizlar seyi sormayi unuttum yuvarlakmi damlami olacagina kim karar veriyor.. bide ne zaman karar veriliyor

Peki dr neye gore karar veriyor bu sizin kararinizi hic etkiledigi oldumu

Vücut yapısına memenin dokusuna göre karar veriyor hiç dokusu olmayan birine damla önerilmiyor diye biliyorum mesela ben. Benim de hiç dokum yoktu yuvarlak istiyordum ben ama seçimi doktora bıraktım o da yuvarlak seçti sağolsun zaten damla olması için dediğim gibi dokuya ihtiyaç var .. yusyuvarlak duran göğüsleri ben de sevmiyorum hani duvara yapıştırılan portakal gibi durmasını asla istemem ama öyle de durmuyor yani seviyorum ben göğüslerimi biraz daha büyük olsalardı daha da sevecektim ya neyse :KK70:
Farklı beklentilerin varsa mutlaka doktorunla görüşmeli konuşmalısın canım ameliyat tekrarlanacak birşey değil ha ikincisi yapılır ama hem maddi hem manevi anlamda zor yanı olmuşken bir kerede istediğin gibi olsun mümkünse o da isteklerini doktora anlatmaktan ve seni anlayan bir doktordan geçiyor. Bir de vücudunun elverdiği şeyler var elvermediği şeyler var ona doktorun da yapabileceği bir şey Yok . Mesela benim derim çok ince ve büyük cc takılmamasına rağmen üst taraflardan dalgalanma oluyor bazen. Bunun olmaması için kas altına protez yerleştirilmesi gerekir ve yağ dokusu enjekte edilmesi gerekir göğüslere. E benim doktorum hepsini yaptı ama ona rağmen oldu? Yani bazen yapacak birşey Yok :)

Vücut yapısına memenin dokusuna göre karar veriyor hiç dokusu olmayan birine damla önerilmiyor diye biliyorum mesela ben. Benim de hiç dokum yoktu yuvarlak istiyordum ben ama seçimi doktora bıraktım o da yuvarlak seçti sağolsun zaten damla olması için dediğim gibi dokuya ihtiyaç var .. yusyuvarlak duran göğüsleri ben de sevmiyorum hani duvara yapıştırılan portakal gibi durmasını asla istemem ama öyle de durmuyor yani seviyorum ben göğüslerimi biraz daha büyük olsalardı daha da sevecektim ya neyse :KK70:
Farklı beklentilerin varsa mutlaka doktorunla görüşmeli konuşmalısın canım ameliyat tekrarlanacak birşey değil ha ikincisi yapılır ama hem maddi hem manevi anlamda zor yanı olmuşken bir kerede istediğin gibi olsun mümkünse o da isteklerini doktora anlatmaktan ve seni anlayan bir doktordan geçiyor. Bir de vücudunun elverdiği şeyler var elvermediği şeyler var ona doktorun da yapabileceği bir şey Yok . Mesela benim derim çok ince ve büyük cc takılmamasına rağmen üst taraflardan dalgalanma oluyor bazen. Bunun olmaması için kas altına protez yerleştirilmesi gerekir ve yağ dokusu enjekte edilmesi gerekir göğüslere. E benim doktorum hepsini yaptı ama ona rağmen oldu? Yani bazen yapacak birşey Yok :)
Cok saol canim cok guzel aciklamissin.. hic dokunun olmamasi alt tarafla ust tarafin esit olmasimi bende o yusyuvarlak goruntuyu sevmiyorum..isin maddi kismina yaklaşıyor gibiyim ama kizimin birazdaha buyumesi lazim aslında gidip bi dr dan muayene olmak istiyorum ama bunun icin ucret aliyorlarmi acaba

Cok saol canim cok guzel aciklamissin.. hic dokunun olmamasi alt tarafla ust tarafin esit olmasimi bende o yusyuvarlak goruntuyu sevmiyorum..isin maddi kismina yaklaşıyor gibiyim ama kizimin birazdaha buyumesi lazim aslında gidip bi dr dan muayene olmak istiyorum ama bunun icin ucret aliyorlarmi acaba

İlk önce göğüs kafesini ölçüyorsun göğsünün hemen altından.. sonra da memeyle birlikte ölçüyorsun,çıkan fark senin göğüs dokun oluyor :KK66: mesela benim göğüs kafesi ölçüm 78 cm. Mememle birlikte ölçünce de 79 cmdi,yani 1 cm meme dokum vardı... seninki kaç?

Allah bağışlasın canım kızın kaç aylık? Bazı doktorlar muayene ücreti almıyorlar bazıları ise alıyor , bazılarının muayene ücreti de bayağı yüksek oluyor , Benim doktorumun muayene ücreti 50 TL mesela , doktordan doktora değişiyor yani .

merhaba cok güzel acıklamıssınız, ben de bir sey sormak istiyorum benim de dokum neredeyse yok baya düz yani, doktor 300 e bile sıcak bakmıyor, size kac konuldu bir de bu yag enjeekte etme olayı ne oluyor acaba, bana doktor hiç bahsetmedi, dalgalanmadan kastınız ustten bakınca belli mi oluyor protez ne zaman oldunuz ameliyatınızı belki zamanla mı oturacak acaba ? :)

X