Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

aslında yardımcı oluyor arkadaşlar ama sayfalar akıp gidiyor cnm.. opr.dr. seda barutca afsuroğlu aralık sonuna kadar kampanya yapmış sadece protez ameliyatı 5500 tl- opr.dr. ayşegül sivri 6000-6500 tl arası ama 6000 tl ye yapıyor anladım kadarıyla- opr.dr.defne erkara 7000 tl bunlar sadece protez büyütme fiyatları dikleştirme falan olursa fiyat artıyor, bir de protezler ithal ediliyor o yüzden dolara endeksli ve yılbaşı sonrası fiyatlar hepsinde değişecekmiş benim görüştüğüm dr fiyatları bunlar.. nişantaşı tarafında 10.000 tl ye kadar çıkıyor fiyatlar önemli olan içine sinen becerikli bir dr karar vermek genellikle hepsi mentor kullanıyor en yaygın olan marka..
Defne Erkara bir memeye dikleştirme ve silikon diğerine sadece silikon 2750€ fiyat vermişti bir kaç hafta önce . Yurt dışı numarası gördüklerinde fiyatı bir çok doktor yüksek veriyor sanki .

Çok geçmiş olsun,çok üzüldüm. Lütfen istirahat et,hep diyorum kendinizi iyi hissedince hemen işlere başlıyoruz ama hata ediyoruz. Bak bana hâlen yat dinlen diyor doktor ... :/ Muhakkak kontrollerine git. Tekrar geçmiş olsun..
arzumcum neden üzgünsün bir sorun yok demi

hahahaa ay çok sevindim görüştün mü yoksa bu bir ön karar mı ara ve randevu al görüşmediysen ben hala fiyat bilgisi bekliyorum bakalım sana ne kadar denilecek hevesle bekliyorum gelişmeleri:emir_bebek:ay gidersen de tavsiye üzerine geldim de adı kattina bizim formda de :KK70:bende ona olmaya karar verirsem burdan yürürüm ben size hasta yolladım daha ameliyat olmadan indirim de indirim :KK70::KK70:
canım akşam iş çıkışı aradım. ama fiyat vermedi gelmeniz lazım dedi telefona çıkan kişi. fırsat bulup gitmem lazım.

Ne zaman giriyorsun operasyona?
Beni anestezi sonrası korkutuyor. Hortumdan kaynaklı boğazımda ağrı oluyor. Sesim kısılıyor.
Ben ameliyathanedeyken rica etmiştim lütfen boğazımdan hortumu yavaş çıkarır mısınız tahriş olmasın diye:) peki merak etmeyin demişlerdi' etkisi var mı bilemiyorum ama hiç boğaz agrısı zorluk cekmedim ben sonrasında..

Ay neyse ki cevap geldi :)) cokkk gecmis olsunn..sureci anlat iyi olunca nolurrr... olmayayim mi, cok mu kotu?? gerci ilk gununde sormicam bunu:KK66:)
Yarın ayrıntılı yazıcam ama şunu söyleyeyim çok ağrım olsada çok mutluyum yine olsa yine yaptırırım çok teşekkür ederim ilgin için ❤

Ay neyse ki cevap geldi :)) cokkk gecmis olsunn..sureci anlat iyi olunca nolurrr... olmayayim mi, cok mu kotu?? gerci ilk gununde sormicam bunu:KK66:)
Bence ilk gün iyi geçiyor hastanede ilaç manyağı yapıyorlar seni, damardan alınan sıvı ağrı kesiciler hızlı etki ediyor. Ben ameliyattan sonraki gün taburcu edildiğimde eve geldikten yaklaşık 2 saat sonra gerçek ağrıları anladım. Ağrı kesici tablet işe yaramıyordu. Kalk yürü iyi olursun dediler ama ben o gün sadece dimdik oturduğumda rahat nefes alıyordum valllahi. Of ne berbat bi gündü.. Tek işe yarayan şey göğüslerin altına kasların çok yandığı bölgelere ve koltukaltlarına soğuk kompres yapmaktı... O gün bi ara niye yaptırdın deli misin dedim kendime ama gece yarı oturur şekilde iyi uyuyup ertesi sabah kalkınca herşey çok daha iyi olmuştu.
Şimdi Zamanı geri döndürsem yine olurdum ameliyatı :halay:

Bence ilk gün iyi geçiyor hastanede ilaç manyağı yapıyorlar seni, damardan alınan sıvı ağrı kesiciler hızlı etki ediyor. Ben ameliyattan sonraki gün taburcu edildiğimde eve geldikten yaklaşık 2 saat sonra gerçek ağrıları anladım. Ağrı kesici tablet işe yaramıyordu. Kalk yürü iyi olursun dediler ama ben o gün sadece dimdik oturduğumda rahat nefes alıyordum valllahi. Of ne berbat bi gündü.. Tek işe yarayan şey göğüslerin altına kasların çok yandığı bölgelere ve koltukaltlarına soğuk kompres yapmaktı... O gün bi ara niye yaptırdın deli misin dedim kendime ama gece yarı oturur şekilde iyi uyuyup ertesi sabah kalkınca herşey çok daha iyi olmuştu.
Ben şu an olanların resimlerini gördükçe , bir an evel olayım diyorum . Ağrılar çekecekte olsam meme hasreti ağır basıyor vallahi :)))

Ağrı umarım olmaz eve dönüncede

İzlediğim arkadaşlar henüz bir ameliyat geçirmedim ama bir tane resim ekledim yinede. Sizce bendeki asimetrilik tam geçermi ve cup c olmak için kaç cc olmalı . Kas altı, kas üstü hakkındada çok bir bilgim Yok hala

Resimlerini göremiyorum, nedendir bilmem. Eger kas alti olacaksan 350 iyi cunku 50 ml kas arkasinda kayboluyor. Kas alti degilse 325 ml cok iyi olur bence. Dedigin gibi cok buyuk implant bir kisiyi kisa ve sisman gösterebilir. Dekolte verirsin bence, o konuda endiselenme cunku 75 b sudyen kullandigina göre demekki belli bir derecede dokun var. Implantla birlikte guzel bir dekoltaj yapar :KK66:

ben şimdi takip ettim seni bakabilir misinz?

X