Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Doktor nisantasinda:KK43: bana 2saat kadar uzak isten de izin alamazdim bugun elim kolum bagli kaldim :KK43: omuzlarimi geriye atamiyorum resmen öküz oturmus icime resmen sabahtan beri hic gecmedi

Betüşüm geçmiş olsun canım benim de bazen ara ara garip ağrılarım oluyor bıçak batması gibi sanki sonra geçiyor.. yani ne oluyor da ağrıyor sonra nasıl geçiyor ben de bilmiyorum ..

Betüşüm geçmiş olsun canım benim de bazen ara ara garip ağrılarım oluyor bıçak batması gibi sanki sonra geçiyor.. yani ne oluyor da ağrıyor sonra nasıl geçiyor ben de bilmiyorum ..
Valla cankusum bu zamana kadr hic garip agrim olmadi cok sukurki sadece herzaman dedigim gibi sıktığım zaman olan agridan baska biseyim olmamisti . suan agriyan yuvarlak yer zaten karıncalı gibiydi her derin nefes almamda sanki yumruk vardi icinde oyle hissediyodum . ilkkez bugun o yer kudurdu resmen egilemiyorum dik duramiyorm nefes alamiyorum elimle biseye bastiramiyorum yururken bile agriyor cok kotu bi sekilde . olmadi pers.gidicem doktora :KK43:

Selam kızlar
Sol göğsümün altındaki silikon batıyor
Dişlerime tel taktırmıştım alışana kadar canım yanmıştı aynı his sanki :işsiz:
Tavsiyeniz olurmu??

Valla cankusum bu zamana kadr hic garip agrim olmadi cok sukurki sadece herzaman dedigim gibi sıktığım zaman olan agridan baska biseyim olmamisti . suan agriyan yuvarlak yer zaten karıncalı gibiydi her derin nefes almamda sanki yumruk vardi icinde oyle hissediyodum . ilkkez bugun o yer kudurdu resmen egilemiyorum dik duramiyorm nefes alamiyorum elimle biseye bastiramiyorum yururken bile agriyor cok kotu bi sekilde . olmadi pers.gidicem doktora :KK43:
Çok geçmiş olsun. Korkacak bir şey değildir. Netten de baktim doktoruma da sordum ilk 1yil bu tarz ağrılar bıçak batması sizlama olacak dedi bana. Sen git tabiki doktoruna ama üzülme :KK66: kiz ben ameliyat oldum olalı neler yaşıyorum.hala şişlik ve agrim var.ilk 2ay bi gecseydi diye dua ediyorum. Allahım söyle hiç ameliyat olmamış gibi hissedecegimiz günleri yasatsin hepimize.:dua:

Benim bugün 23gun oldu. Goguslerim ateş gibi yanıyor. Uclarina dokunamiyorum okadar acıyor hassas ki.demek ki sadece benimkiler öyle değil. Geçecek inşallah.
Evet geçecek ama çok sabır istiyor . Orası burası ağrıyor gibi çokda düşünmemek , takılmamak gerek . Düşündükçe kötü his ediyor İnsan .

X