Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Allah yardımcın olsun canım. 6 ay sonunda inşallah biraz toparlar. Peki doktorun hatası varsa telafi edecek mi? Bekleyelim bakalım canım. Cocuk kaç yaşında bu arada?
doktoruma göre hiç bir sorun yok ve gayet güzel.devlette olduğum için yapacağı işlemlerde ücret alınıyor.daha önceki ameliyatlarında özellikle burun düzelttirmeye gelenlerden hep ücret istedi.

Yeni ameliyat olan öğretmen arkadaşlar göreve başladılar mı acaba? P pavlov M Memontil
Ben başlayamadım sabah uğradım okula rapor falan için ama geri geldim. Bu sırada tesadüfen iş arkadaşlarım bir operasyon geçirdiğimi öğrendiler ısrarla sorular ve memeden kist alındı dedim ayrıntıları ile sormaya başladılar canım sıkıldı anlatmak istemedim. :sinirli: Ne merak, ne merak:oha: sonra da çıktım geldim:ukala:

Ben başlayamadım sabah uğradım okula rapor falan için ama geri geldim. Bu sırada tesadüfen iş arkadaşlarım bir operasyon geçirdiğimi öğrendiler ısrarla sorular ve memeden kist alındı dedim ayrıntıları ile sormaya başladılar canım sıkıldı anlatmak istemedim. :sinirli: Ne merak, ne merak:oha: sonra da çıktım geldim:ukala:
:)) Bu işler böyle cnm. Sağlık olsun.

gercekten sinir bozucu bu merak, çalışınca sıkıntı,ben her seyi herkese anlatmak zorunda mıyım, ne olduysa oldu.

gercekten sinir bozucu bu merak, çalışınca sıkıntı,ben her seyi herkese anlatmak zorunda mıyım, ne olduysa oldu.
Anlatmak istemezsen zorla anlattırmaya çalışmaları hele en sinir bozucu kısmı :sopa:

Slm kızlar bugün tam 1 ayım doldu.. C.tesi oğlumu taşıdım 3 sokak kadar dün çok agrim oldu ama şükür bugün iyiyim.. Demek ki neymiş hemen ağır taşınmazmış :bicak: denemiş oldum böylelikle..
CANIM aman dikkat et daha senin ki de damla dönebilir sonra ama insan da dayanamıyor evlat olunca :110:

X