Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bende 28 nisanda ameliyat olucam ama burda yazanları okudukça gözüm korktu. Cuma sabahı ameliyat olcak pazartesi salı okula gitmem gerekiyor ünv ogrencisiyim. Ama 8. gün bile ağrı olmasi evden çıkmak istememek gibi şeyler tedirgin etmeye başladı beni. Acaba yanlış bi zamana mi ameliyat tarihi aldım, tatili mi bekleseydim diyorum. kas altı olucak dedi doktorum dayanilmiycak bir ağrı mi kızlar cok korkuyorum ya hic bıçak altina yatmadim daha önce :KK43:((

Ogrendiklerimize gore o kadar basit degil nette de cuma olun p.tesi isbasi yaziyo reklamlarda,burdan bir arkadas 2hafta kambur yuruyosun yazmisti cuma olup p.tesi oyle laylay gidecegini sanmiyorum

vallahi ben sadece doktorumu istemişim yanıma bide üşüyorum ve acıyo :))) ya olur bıter amannn molacak diyodum ama oturttukları yerde kalıyorm su an

Bende 28 nisanda ameliyat olucam ama burda yazanları okudukça gözüm korktu. Cuma sabahı ameliyat olcak pazartesi salı okula gitmem gerekiyor ünv ogrencisiyim. Ama 8. gün bile ağrı olmasi evden çıkmak istememek gibi şeyler tedirgin etmeye başladı beni. Acaba yanlış bi zamana mi ameliyat tarihi aldım, tatili mi bekleseydim diyorum. kas altı olucak dedi doktorum dayanilmiycak bir ağrı mi kızlar cok korkuyorum ya hic bıçak altina yatmadim daha önce :KK43:((

Zaten mantiken vucuduna min 500gr eklenio agirlik merkezin degisiyo sekil degisiyo beynin vucudun buna alisip kabul edip dogrulmasi elbet zaman alacaktir

8
8. Gün ise başladım ama masabaşı olmasına rağmen o kadar yoruldum ve zor oldu ki eve gelir gelmez uyuyordum bana doktor 3-4gune normal yaşantıma dönersin demişti ama mümkün olmuyor öyle birşey s

Hic boyle hayal etmemistim :KK43: ya ağrı eşiğim yüksektir normalde ama 3 4 güne toparlayamicagim aşikar şuanda. Kızlar ya bide anestezi verilince uyanamama gibi bisey felan olmaz dimi. Ben cok evhamliyim galiba:KK33:

Annemi cagircam veya cagirmicam ona gore

Oyle asiri bi agirsa bi suru kizcak soylencek morali bozulcak uzulcem ben de ,canli intihar gibi anlatiyosunuz
Çağır canım, ağrını belli etmemeye çalış, ilk günlerde bu işleri yapmam yasak de sana yardımcı olur hem anneni uzme hem kendini zorlama.Anne sevgisiyle atlatman daha kolay olur,karar verdiysen korkma 3-5 gun ağrır, hareketlerin kisitlanir sonra alışırsın. Yeterki doktoru iyi seç,hayatını daha kolaylaştırır.

arzum77 arzum77 doktorlarimiz ayni diye sana sorayim dedim :KK66: hasan beye kontrolum vardi bugün gecen cumartesi ameliyat olmuştum ya ama masaj yap demedi bana hasan bey gerek yok falan dedi catlak olur mu bir sey sureyim mi dedim ona da gerek yok dedi herkes masaj falan yapmaya baslamis ben doktorumu dinlemeliyim evet ama arada kaldim

Kizlar burda göğsüne hic masaj yapmamis catlaklar icin bir sey surmemis birileri var mi acaba
Çok riskli ya çatlak en korktuğum şeydir geri dönüşü yok lazerle bile gitmiyormuş ya da gidiyorsa bile lazere oara vermeye ne gerek var kendinizi riske atmayın derim doktorun söylemesine gerek yok bepantol nemlendirici zararsız bebeklerde kullanılıyor. Ya da bebe yağı sürün

+++ ki lazer silikonlara zarar verebilir belki :/ ben bazen nemlendirmeyi aksatıyorum bakıyorum deri çatlama başlangıcına gelmiş gibi deri pürüzsüz durmuyor hemen tekrar sürüyorum aklıma geldi hatta şimdi süreyim

X