Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Xyz123xyz Xyz123xyz hayır canım ya benimki daha saçma bi psikolojisi:/ o halimle de hiç mutlu değildim. Ama birincisi dolgulu sütyen takınca daralıyordum ikincisi insanları 'kandırmış' gibi hissediyordum:/
Mesela bir arkadaşım şey dedi, bu göğüsler mükemmel olmuş ama doğal göğüs bu kadar mükemmel durmaz:/ sıkıntı da bu. Bi erkek göğüslerin Harika dese, gerçek değil bu silikon diycem. Çok güzel oldu tam oldu falan derken de kendimi inandırmak için zorluyorum aslında. Neyse ya sabırrr işallah tam yumuşarsa belki bu duygularım da geçer
Sen içinde silikon olduğunu bildiğinden herkese söylemeye mecbur hissediyorsun yani. Düşünme sen memelerini cnm sana çok yakışan bir yapısı tipi var takıp kurup psikolojini boşuna bozma. Fıstık gibi görünüyorsun resimlerde ayrıca içinde silikon olabilir ama kılıf senin vücut senin kimseye birşey izah etmek zorunda da drğilsin kendini mutlu etmek için yaptın sen bunu kuzum insanları kandırmak için değil. İnş zamanla yumuşayıp daha da istediğin gibi olur ama artık benimse onları onlar senin yeni cicilerin

Kizlar pazartesi meme buyutme ameliyatim var.baska koudan yazdim gic cevap veren olmadi :KK43: lutfen yardim bugun sporcu sutyebi almam. Lazim penye.marka oneriniz varmi. Birde ayni gun taburcuyum sizce ne giysem cikista rahat ederim.birde ben ameliyat gunu adet olucam.bu durumda olan varmiydi.

Kizlar pazartesi meme buyutme ameliyatim var.baska koudan yazdim gic cevap veren olmadi :KK43: lutfen yardim bugun sporcu sutyebi almam. Lazim penye.marka oneriniz varmi. Birde ayni gun taburcuyum sizce ne giysem cikista rahat ederim.birde ben ameliyat gunu adet olucam.bu durumda olan varmiydi.
Canim bunun üzerine arzum77 arzum77 cok guzel bi yazı hazırlamıştı forumda var sabit konularda saniyorum onu okursan detaylı bilgiyi bulabilirsin. Kolay gelsin

Bazı dr lar regl döneminde ameliyat yapmıyor erteliyor benimki öyle oldu. Sporcu sütyen 23 gün önce ameliyat oldum hala kullanamıyorum fermuar kopça olmadığı ve sıkı olduğu için kafamdan geçirirken kollaırm zorlandığı için. Ameliyat sütyeni takıyorum onub yerine pansuman vs yaparkende rahat oluyor fermuarı sayesinde alacaksan ameliyat sütyeni almalısın. Onub dışında gündüz serbest bırakıyorum son bir kaç gündür dikişlerim düzelincede normak balensiz sütyen alcam sporcu sütyenle rahat edemedim. Ha birde hastane için önü düğmeli pijama çıkış için beli rahat bir eşofman ve fermuarlı sweet almıştım ben çantama gömlek yada fermuarlı birşey al üzerine kollarını kaldırma giyinip soyunurken

Cok tesekkur ederim.evet gercekten nasil giycem sporcu sutyenini bilmiyorum. Omden fermuarli super fikir .sporcularin onden fermuarlisi da var sanirim.ona bakiyim ozamandoktorum direk onu giyiceksin dedi.adette tampon kullan sorun olmaz dedi.acayip heyecanli ve gerginim

Bazı dr lar regl döneminde ameliyat yapmıyor erteliyor benimki öyle oldu. Sporcu sütyen 23 gün önce ameliyat oldum hala kullanamıyorum fermuar kopça olmadığı ve sıkı olduğu için kafamdan geçirirken kollaırm zorlandığı için. Ameliyat sütyeni takıyorum onub yerine pansuman vs yaparkende rahat oluyor fermuarı sayesinde alacaksan ameliyat sütyeni almalısın. Onub dışında gündüz serbest bırakıyorum son bir kaç gündür dikişlerim düzelincede normak balensiz sütyen alcam sporcu sütyenle rahat edemedim. Ha birde hastane için önü düğmeli pijama çıkış için beli rahat bir eşofman ve fermuarlı sweet almıştım ben çantama gömlek yada fermuarlı birşey al üzerine kollarını kaldırma giyinip soyunurken
Sizin ameliyat regl donemi ertelendimi yapildimi anlamadim da tam

Cok tesekkur ederim.evet gercekten nasil giycem sporcu sutyenini bilmiyorum. Omden fermuarli super fikir .sporcularin onden fermuarlisi da var sanirim.ona bakiyim ozamandoktorum direk onu giyiceksin dedi.adette tampon kullan sorun olmaz dedi.acayip heyecanli ve gerginim

Pentinin sporcu sütyenine benzer penye bi sütyeni var pedli, ben ondan kullandım hatta ameliyat sütyeni sıkıyor diye doktoruma sormadan erkenden çıkarmıştım ben acayip darlamıştı beni çünkü , pentinin sütyeni hiç sıkmıyor dikişlerimi de rahatsız etmemişti , tabii siz yine doktorunuzdan fikir alın ama ben kullandım çok memnun kaldım fiyatı da uygun :KK66:

Bu arada ben de adetliyken ameliyat oldum ama hiçbir sorun olmadı doktorum ameliyatı ertelemedi.. tampon kullansanız iyi olur tabii ameliyatta soyuyorlar komple Çünkü :)

Pentinin sporcu sütyenine benzer penye bi sütyeni var pedli, ben ondan kullandım hatta ameliyat sütyeni sıkıyor diye doktoruma sormadan erkenden çıkarmıştım ben acayip darlamıştı beni çünkü , pentinin sütyeni hiç sıkmıyor dikişlerimi de rahatsız etmemişti , tabii siz yine doktorunuzdan fikir alın ama ben kullandım çok memnun kaldım fiyatı da uygun :KK66:

Bu arada ben de adetliyken ameliyat oldum ama hiçbir sorun olmadı doktorum ameliyatı ertelemedi.. tampon kullansanız iyi olur tabii ameliyatta soyuyorlar komple Çünkü :)[/QU

Doktorum marka soylemedi ucuzundan en kucuk beden sporcu sutyeni yeter dedi .pentiye bakimm hemen

Bu arada ben de adetliyken ameliyat oldum ama hiçbir sorun olmadı doktorum ameliyatı ertelemedi.. tampon kullansanız iyi olur tabii ameliyatta soyuyorlar komple Çünkü :)
Pardon pentiden sporcu sutyeni diyemi sorayim

Pardon pentiden sporcu sutyeni diyemi sorayim

Aslında tam spor tarz değil.. yani evin sütyenine benziyor ama penye sütyen. Aslında pazarda da var ama altları sıkma ihtimali var , pentininkiler sanki hiç Yok gibi , hani belki diğerlerinde de o ihtimal vardır ama kullanmadığım için birşey diyemicem. Penye gibi pedli sütyen ama üstünde hafif dantelleri var nasıl anlatsam bilemedim başka :p

Sizin ameliyat regl donemi ertelendimi yapildimi anlamadim da tam
Benimki ertelenmişti cnm regl dönemime denk geldiği için. Yani stresten herhaldr vaktinden önce olmuştum ameliyat günüme denk gelmişti 1 nisandan 20 nisana ertelenmişti. Önden fermuarlı sporcu sütyen bulamazsan eğer ameliyat sütyeni diye arattır nette onlardan al. Hem giyip çıkarırken hemde pansuman yaparken çok büyük kolaylık sağlıyor ben iki tane sporcu sütyen aldım hala kullanamıyorum geniş alsam göğüslerimi toplamayacaktı bedenime göre aldım hatta bir bedende büyük aldım zorlanmayım die ama yinede kafamdan geçirdikten sonra göğüslerden aşağı indiremedim canımı acıttı spprcu sütyenler

Ben de anlamıyorum:/ ama bedenim zayıf olduğu için. bir de bence VS bedenleri farklı sanırım, Diğer yerlerde 70c tam oluyo ki c ye bile psikolojik olarak zor alıştım:/ VS da 32c zorluyo:/ aslında büyük değil ama bedenim genişlemekte zorlanıyo, hatta birkaç gündür baya gergin, damarlarım iyice belirginleşmiş patlıycak gibi.
Eskiden xs ne beğenirsem denemeden çıkıp alırdım çünkü cuk otururdu şimdi yakışan ve yakışmayan diye birşey var. Bir de moda artık gerçekten küçük göğüslü kadınlar üzerine çalışıyo. Dün o kadar moralim bozulmuş ki rüyamda yine göğüslerimle uğraşıyordum, bir önceki krizimde de yine rüyamda göğüs uçlarımı kesmiştim:// manyak gibiyim ya sabır.. Benim değişimi kabul etmem çok zor keşke daha küçük taksaydı sonra gözüme küçük gelirse büyütürdüm diyorum.
L limette yok canım küçük istiyordum aslında bu göğüsler de büyük değil ama ne biliyim işte :/ Xyz123xyz Xyz123xyz arkadaşım sorunca farkına vardım ben eskiden o tahta halimle bile dolgulu sütyenler giymiyordum, yalnızca balenli ya da çok az dolgulu olanlardan
Valla bende tam tersi oldu . Rüyamda Seda Sayanı gördüm. Kız alllah aşkına yaptıra yaptıra bunlarımı yaptırdın. Kadınsı memeler yaptırır insan .Bak benimkilere dolgun dolgun diyordu :))))) M macellan canım sen eskiden bile dolgulu südyen kullanma gereği duymadığına göre, acaba bu ameliyatı içten tam istemiyordun diye sorasım geliyor.

Xyz123xyz Xyz123xyz hayır canım ya benimki daha saçma bi psikolojisi:/ o halimle de hiç mutlu değildim. Ama birincisi dolgulu sütyen takınca daralıyordum ikincisi insanları 'kandırmış' gibi hissediyordum:/
Mesela bir arkadaşım şey dedi, bu göğüsler mükemmel olmuş ama doğal göğüs bu kadar mükemmel durmaz:/ sıkıntı da bu. Bi erkek göğüslerin Harika dese, gerçek değil bu silikon diycem. Çok güzel oldu tam oldu falan derken de kendimi inandırmak için zorluyorum aslında. Neyse ya sabırrr işallah tam yumuşarsa belki bu duygularım da geçer

evet ya seninki cok farklı bir hismis gerçekten canım. Ben boyle içimde yabancı bisey olduğunu hissedince bi iğreti geliyordu ama senin 4 ay olmus, yapay hissetmiyorsundur artık. Hatta benimkiler küçük oldu diye takıyorum biraz. Sadece içimde yabancı bisey olduğunu düşününce bi garip oluyorumm. Umarım psikolojik olarak rahatlarsın, rahatlarız, rahatlarım :) ♡

X