Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Siz deyince insta sayfasına baktım. Kötü operayonu kimse koymaz tabi ama gördüklerim çook güzel yaaa :)
Burda 2 kişininkini görme imkanım oldu sadece. Başka dr çok insta da paylaşmıyor sanki, Ayşegül hn döktürmüş :)
Ben çıplak halini görmedikçe net tam yorum yapmam :)) Çünkü sütyenle ve sütyensiz halleri çok Farklı oluyor. Misal sütyen göğsün asimetrisini saklar göstermez :)) Meme uçları aynı yerdemi,iki gögüs eşitmi duruyor,alt kısım aynı hizadamı??? Bunlar ancak çıplak belli olur :KK66:
Kanma kandırılma :KK66:

Ewet kendime istediğim bi beden bi sutyen alıp gittim ameliyat öncesi gösterdim Ayşegül Hanım a bunu doldursun dedim simdi üstüne tutuyorum dolduruyo gercekten:halay:
Ayy daha az önce okudum instagramda hahah :) hastalarımdan sütyen istiyorum neyi giymek istiyo diye yazıyodu :)

Ben galiba Ayşegül hn ile görüşcem :)

Ben çıplak halini görmedikçe net tam yorum yapmam :)) Çünkü sütyenle ve sütyensiz halleri çok Farklı oluyor. Misal sütyen göğsün asimetrisini saklar göstermez :)) Meme uçları aynı yerdemi,iki gögüs eşitmi duruyor,alt kısım aynı hizadamı??? Bunlar ancak çıplak belli olur :KK66:
Kanma kandırılma :KK66:
Ama çıplakta foto koyulmuyo google görsellerde türkiye dr ları için konuşuyim :KK43: her bir dr ile görüşmeye gidip fotolarına da bakmak olmuyo kaldı ki güzel olmayanları göstermezler :KK43: inan doktoru seçebilsem ameliyat 1 günlül iş. Kaç aydır araştırıyorum

Ayy daha az önce okudum instagramda hahah :) hastalarımdan sütyen istiyorum neyi giymek istiyo diye yazıyodu :)

Ben galiba Ayşegül hn ile görüşcem :)
Bna erkek arkadaşım ve annem götürme sütyen öyle saçma şey mi olur diye dalga gectiler ama bn götürdüm utanmadım gösterdim kadın da iyi yapmışsın dedi aldı baktı sütyen e istediğimi tam olarak anlatmış oldum bn 75 a giyordum normalde 75 c götürdüm ve şuan c den taşıyo ama inicek de tabiki

Ama çıplakta foto koyulmuyo google görsellerde türkiye dr ları için konuşuyim :KK43: her bir dr ile görüşmeye gidip fotolarına da bakmak olmuyo kaldı ki güzel olmayanları göstermezler :KK43: inan doktoru seçebilsem ameliyat 1 günlül iş. Kaç aydır araştırıyorum
Tabiki,tr de yasak. Bu yüzden misal breast augmentatıon before after sitelerinden çıplak hallerini görebilirsin. Hemde çeşit çeşit :))
Forumda birçok kişi foto paylaşıyor. Çıplak olanlar tabiki net gerçek sonucu gösteriyor. Her doktor sonuç göstermez ayrıca. Kaldıki dediğin gibi hangi doktor kötü sonuç gösterir :) O yüzden buradada sütyensiz foto görmek iste.
Nasip,kimbilir kim olacak doktorun. Hayırlısı olsun,içine hangi doktor sinerse onu seç :KK66:

350 cc moderate ile high arasinda cok fark var mi sizce? Dekolte icin high daha mi iyi olurdu yoksa dekolteyle alakasi yok mu?
Merhaba doktor sana high demis sonra neden moderate koydugunu soracaktin. Degisikligin sebebini ogrenebildin mi? bi de yeni fotografini ne zaman koyacaksin? :))

Merhaba doktor sana high demis sonra neden moderate koydugunu soracaktin. Degisikligin sebebini ogrenebildin mi? bi de yeni fotografini ne zaman koyacaksin? :))

Doktor bana ben sana high demedim ki dedi:) Ben yanlis hatirliyomusum, olabilir bilemedim. Foto atmayi dusunuyodum tam da simdi. Ya ben seklinden memnun gibiyim ara acikligi haric ama iki mememde de sizilar gecmedi. Sag mememin ust kismi haric sizliyo iki memenin cogu yeri de. Bi de sol memenin ust kisminda sizi haric bi de agri var. Ne zaman gecer ki bunlar. Tam mutlulugumu yasayamadim sizilar yuzunden. 26.gunum galiba bugun. Cok uzun surmedi mi? Hafif dokunsam bile sag ust haric aciyo heryeri. Bilenler desteek?

26.gun fotolari attim kizlar bakar misiniz? Nasi sizce? Biraz asimetriklik var gibi ama duzelir zamanla diye umuyorum

Ikinci gun fotolarimi da atmistim ama o zamanlar ama sonra silmistim. Simdi onlari de geri yukluyorum

Ikinci gun fotolarimi da atmistim ama o zamanlar ama sonra silmistim. Simdi onlari de geri yukluyorum
Bence gayet iyi görünüyorlar. Daha cok yeni. Bi ay olmadan bile ne kadar değişmişler maaşallah. Agrilara gelince de bi hafta on gün daha bi bekle bakayim. Devam ederse de doktorunla bi paylaş bence

Bence gayet iyi görünüyorlar. Daha cok yeni. Bi ay olmadan bile ne kadar değişmişler maaşallah. Agrilara gelince de bi hafta on gün daha bi bekle bakayim. Devam ederse de doktorunla bi paylaş bence

Bugun mesaj atip sordum. Normal dedi agrilar icin

Merhaba canim, gayet guzel dogal duruyor, buraz daha zaman gecince cok guzel gorunecekler bence :) oncesi fotografin yok mu hic?

Merhaba, sanirim sen ikinci gun albumune baktin. Bildirim ordan geldi. 26.gun albumu de yaptim gordun mu onu:) benim onceki hali fotolarim yok ya pismanim cekmedigime

Teşekkür ederim canım bilgilendirme için:) Ameliyat sonrası yorumlarını da bekliyorum mutlaka inşallah istediğin gibi olur. Ben sanırım bu durumda Görkem Bey'e ameliyat olacağım fiyat olarak da daha uygun çünkü ve ne zaman arasam mesaj atsam hemen yanıtlıyor tüm sorularımı :)

Gökhan bey kim soyismi nedir bende ulaşmaya çalışayım? İstanbul da mı?

X