Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar nerede ve ne kadar a oldunuz bende çok yaptırmak istiyorum istanbuldayim 10binden aşağı yok taksit oluyor mu acaba bi bilgi verebilir misiniz

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Uzun zaman düşündükten sonra ameliyat olmaya karar verdim. Sonrası beni çok korkutuyor. Amwliyattan 48 saat sonra ailemle görüşmem lazım. Kimse bilmiyor sadece bir arkadaşım biliyor. Anlamamaları lazım. Ameliyat olanlar cevaplarsa sevinirim. 48 saat sonra oturup sohpet edebilecek gibi olurmuyum. Heyecandan ve korkudan yerimde duramıyorum.

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Uzun zaman düşündükten sonra ameliyat olmaya karar verdim. Sonrası beni çok korkutuyor. Amwliyattan 48 saat sonra ailemle görüşmem lazım. Kimse bilmiyor sadece bir arkadaşım biliyor. Anlamamaları lazım. Ameliyat olanlar cevaplarsa sevinirim. 48 saat sonra oturup sohpet edebilecek gibi olurmuyum. Heyecandan ve korkudan yerimde duramıyorum.
Tatlım ameliyattan sonra 4. günüm..en taze tecrübe bendedir..çok rahat bi ameliyat sonrası dönem geçirdim desem bile..yarı yatar gibi oturuyorum hala.dim dik duramıyorum.48saat sonra hiç operasyon geçirmemiş gibi davranman çok zor..koltuktan kalkmam 2-3 dk sürüyor,keza oturmam yine ağır çekim.sen ertelemeye çalış o görüşmeyi istersen :KK66:

Walla bi doktoru dinlemistim gecenlerde nette araştırırken ameliyat sonrasi sureci. Vücuda yabanci bi madde giriyo dedi. Vucudun onu kabul etmesi gerek öncelikle dedi. Bırakın sporu, ev islerinde bile hic ameliyat olmamis gibi davranmayin dedi. Kollari kaldirmak yukarıya, ya da ev süpürmek gibi kolları ve göğsü calistiracak agir islerden bikac ay kesinlikle uzak durun diyordu. :KK12:
Doktorlarda farkli farkli konusuyor,teknik ve kisinin yapisiyla ilgili tabiki,bu deneyimi yasayanlar bilir en iyiyi

Mümkün değil. Drenler 2 gün belki 3 gün kalıyor. Sonra dogrulman zor. Tek basina ustesinden gelebilecegini sanmiyorum. Eger kas alti olacaksa zor yani.. ben bir hafta zorlandim hareketlerimde.

En sorunsuz gecenin bile 4_ 5 gun ağrı ve uyku, yatma, kalkmada sıkıntılari olmuştur. Ñeticede ameliyat

Mümkün değil. Drenler 2 gün belki 3 gün kalıyor. Sonra dogrulman zor. Tek basina ustesinden gelebilecegini sanmiyorum. Eger kas alti olacaksa zor yani.. ben bir hafta zorlandim hareketlerimde.
Teşekkür ederim. Ameliyatıma 2 gün kaldı ama bende hiç uyku yok kafam hep orda. Ya kötü bişey olursa ya pişman olursam birde çekeceğim acı cabası. Sonuçta bir ameliyata giriyorum bile isteye. Duygularım çok karışık vazgeçmeyi düşündüm. Ama eşim çok istiyo yaptırmamı. Burada sizlerin yaşadıklarınızı okuyarak son karara varmaya çslışıyorum. Peki ne kadar zaman sonra kendim giyinip günlük işlerimi yapabilirim.

Teşekkür ederim. Ameliyatıma 2 gün kaldı ama bende hiç uyku yok kafam hep orda. Ya kötü bişey olursa ya pişman olursam birde çekeceğim acı cabası. Sonuçta bir ameliyata giriyorum bile isteye. Duygularım çok karışık vazgeçmeyi düşündüm. Ama eşim çok istiyo yaptırmamı. Burada sizlerin yaşadıklarınızı okuyarak son karara varmaya çslışıyorum. Peki ne kadar zaman sonra kendim giyinip günlük işlerimi yapabilirim.
Ben 4. günüm de tamamiyle günlük yaşantıma dönmustum. 20. güne kadar sırt üstü yatmanin vermiş olduğu eziyet dışında hiç bir sıkıntım olmamisti benim

Max.1 hafta diyelim. Kollarını kaldırman kısıtlı olacak. Ama işlerini yapabilirsin yavaş yavaş.. şimdiden geçmiş olsun. Umarım herşey istediğin gibi olur canim.

X