Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben drla kac cc takikicagi konusunda konusmadik.Ama normal li yoksa iddialimi olsun demisti.Ameliyata giren kadar normal olsun dedim.Son dk karar ile iddiali oldu
Meliscim nerdeyse bir ay olacak ameliyatın ve merak ettim göğsünün içinde yabancı bir şeyin varlığını hissediyormusun hem normal dururken hemde dokunduğun Zaman

Zorlukla alakası yok ki ben buzamana kadar duymadım 4.günde masaja başlayanı sonuçta izler taze iyileşme egilimindeyken tutup o memeye masaj nasol yapılır bilmiyorum benim agrım oldı Evet ama ilk gün bile hep ayaktaydım sürekli dolaştım memede zaten hissizlik vs vardı o halde yapamazdım her Dr farklı tabiki ama 4.gin erken diye düşünüyorum
Canım baktum dolgunluk aynı galiba benim 375 cc vebkendi dokumda vardı çok büyük geliyo bsna inş küçülür senin şişlikler inmeye başladı mı

Canım baktum dolgunluk aynı galiba benim 375 cc vebkendi dokumda vardı çok büyük geliyo bsna inş küçülür senin şişlikler inmeye başladı mı
Boyun benden uzundur büyük ihtimal bana 310 ideal oldı buyuk değiller şişlik kalmadı ki şıan bende. Ödemden falan eser yok çünkü ben fazlasıyla buz koydum ve bol bol su içtim şıan sadece tam olarak yumuşamadı onun dışında sorunum yok

Senin henüz cok yeni ödemler gittiginde tam olarak yerine oturdugunda azda olsa küçülür. Foto koyduğunda izlemeye al bakarım

Şişlikler inince küçüldü değilmi ben böyle kalır diye korkıyorum herkes büyük ister ben birazb tedirginim.

Şu sargılar çıksın birde dik yürüyüm koyacsgım foto yorumları merak ediyorum dojtor küçülür.

Boyun benden uzundur büyük ihtimal bana 310 ideal oldı buyuk değiller şişlik kalmadı ki şıan bende. Ödemden falan eser yok çünkü ben fazlasıyla buz koydum ve bol bol su içtim şıan sadece tam olarak yumuşamadı onun dışında sorunum yok
Boy 160 kilo 57 ben dikleştirme istemedim toparlasın diye büyük taktı gsliba

Boy 160 kilo 57 ben dikleştirme istemedim toparlasın diye büyük taktı gsliba
Hmm cok fark yokmuş benşm de 1.52 kilo 43 ama minyon tipim yani o yüzden bana 375 kocaman dururdı heralde ileriyide göz önüne almak lazım bebek falan olunca yine büyücek bu sefer vücudumla orantısız olurdu en iyisi ideal olan boyu kısa olanlar için :halay:

Meliscim nerdeyse bir ay olacak ameliyatın ve merak ettim göğsünün içinde yabancı bir şeyin varlığını hissediyormusun hem normal dururken hemde dokunduğun Zaman
Sibelak canim ben hic hissetmiyorum. Ama arada sol memede tam agri diyemiycem ama garip bir his var.Agirlik gibi yada baski gibi.Ama içimde yabanci bir maddi varmis gibi hissetmiyorum. Sadece tartiya yansidi 1 kilo fazla geliyorum.Onuda diyetle halledicem .Dokundugum zaman tabiki onceki même gibi yumusak degil ama iyiki de degil zaten sarkik vé yumusak diye silikon taktirdim.Boyle sutyensiz de cok guzel ,elbiseler de dekoltelerde gayet hos duruyor.Bir tek skintim sol même ucu digerine gore daha buyuk .Onuda cok erken bekliyceM bir 6 ay.Duzelmezse ufak bir duzeltme yaptiricam zaten ben soylemesem baskalari farketmiyor

Sibelak canim ben hic hissetmiyorum. Ama arada sol memede tam agri diyemiycem ama garip bir his var.Agirlik gibi yada baski gibi.Ama içimde yabanci bir maddi varmis gibi hissetmiyorum. Sadece tartiya yansidi 1 kilo fazla geliyorum.Onuda diyetle halledicem .Dokundugum zaman tabiki onceki même gibi yumusak degil ama iyiki de degil zaten sarkik vé yumusak diye silikon taktirdim.Boyle sutyensiz de cok guzel ,elbiseler de dekoltelerde gayet hos duruyor.Bir tek skintim sol même ucu digerine gore daha buyuk .Onuda cok erken bekliyceM bir 6 ay.Duzelmezse ufak bir duzeltme yaptiricam zaten ben soylemesem baskalari farketmiyor
Hissedilmiyor olmasına sevindim,peki senin ameliyat sonucumu göğüs ucunda farklılık oldu

Kizlar bende ameliyatimi oldum,2 konuda forumdaki arkadaslari bilgilendirmek istedim,birincisi ameliyat oncesi hasta oluyorum gibi diyenlere saka gibi ama bal karabiber limon tavsiye ediyorum,bu 3lu olmasaydi ameliyatim ertelenecekti. Ve daha onemlisi meme ultrasonu mutlaka cektirin ozellikle 35 yas uzeri iseniz,takip icin onemli,bende bircok takip gerektiren kist cikti,bu ameliyat bahanesiyle cektirmesem bilmeyecektim,2 genel cerrah+kendi doktorumla konustum,risk yaratmayacagina inanarak ameliyatimi oldum. Tedbiri elden birakmayin. Ameliyat oncesi resim konusunda pek yardim goremedim,bu yuzden sanirim yanlis tercih yapmisim,bu yuzden arastirmanizi incelemenizi de guzel yapin,ozellikle kendi boy ve kilonuzda olan arkadaslari takip etmeye calisin... Hersey gonlunuzce olsun,umarim herkes mutlu hedeflerine ulasir...
Merhaba geçmiş olsun ve hayırlı olsun kızların,mesajda fazla resim göremediğin için yanlışlıklar yaptığını söylemişsin ne konuda yanlışlık yaptın öğrenebilirmiyim

Şimdi farkettim çok uzun olmuş kusura bakmayın kızlar :110:Yarin iş var sa
Öncelikle merhaba aramıza hoş geldin baya uzun yazmışsın cvp veremeden duramicam inşallah herşey istediginiz gibi olur, görüşecegin Dr kim onu merak ettim İstanbuldaysa bende tanıyodurum çünkü bende ameliyat olanlardanım:halay:

Çok tesekkur ederim :KK54:
Ameliyatiniz hangi yöntemle oldu kaç CC silikon takıldı ve ameliyat öncesi kaç beden ve ameliyat sonrası kaç beden sütyen takiyordunuz cvplarsaniz sevinirim :KK16:

Şimdi farkettim çok uzun olmuş kusura bakmayın kızlar :110:Yarin iş var sa

Çok tesekkur ederim :KK54:
Ameliyatiniz hangi yöntemle oldu kaç CC silikon takıldı ve ameliyat öncesi kaç beden ve ameliyat sonrası kaç beden sütyen takiyordunuz cvplarsaniz sevinirim :KK16:
Kas altı yuvarlak protez kondu 310 cc şuna ki bedenim tam belli diil sütyen kullanmıyorum henüz 2.aydan sonra anca bişi diyebilirim ameliyattan önce dolgulu 75 b takıyodım minyonım göğüs altım 70 göğüsümü ölçmedim ama dokum vardı hatta bütün doktorlar bana vücuduna göre memen iyi dediler ama yine de ben büyük istedigim için ameliyat oldum

Merhaba geçmiş olsun ve hayırlı olsun kızların,mesajda fazla resim göremediğin için yanlışlıklar yaptığını söylemişsin ne konuda yanlışlık yaptın öğrenebilirmiyim
Daha oncede dedigim gibi bu kisinin sahsi ozelliklerine gore degisen bir durum olsada yani her cc herkesde ayni durmuyor olsada fikir sahibi olmak icin bolca ornek gormek onemliymis,350 cc oldu benimki,ama cok buyuk bir tercihmis,yazilarda yorumlar farkliydi,neyse bitti gitti artik,belki kuculur zamanla bir umut...

X