Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Teşekkür ederiö canım doktorum bana 6 ay takma dedi benimde 1 hafta sonra 3 ay olucak ama sıkıldım artık normal sütyen takmak istiyorum :)
Oooo 6 ay miii. Çok fazla bı süre yaa. Bence gerek yok yaa bu kadar beklemeye. Kesi yeri 1 buçuk 2 ayda tam olarak iyileşiyor zaten. Takılabilir bence balenli. Doktor lar genelde öneriyor zaten 2. Aydan sonra

Kizlar yardim lutfen:KK43:
Gogsumun altinda bir kat daha var, ilk sutyen oturdu dikis izi cikti sandim ama anladigim kadariyla bu double bubble denen sey. Doktor degildir oyle ustten masaj yapin dedi. Boyle birseyle karsilasan oldu mu ? Henuz 10 gun oldu ameliyat olali, daha yerine oturmamustir o yuzden boyledir diyorum ama degil sanirim. Cok moralim bozuk Screenshot_20180128-232958.png
Screenshot_20180128-232958.png
Screenshot_20180128-232958.png

daha zor bir iyileşme dönemi geçiririm mi diyorsun koyulan silikon kaç cc ydi ? bana 225 cc üzerine yağ dolgusu dedi tabi doktor bunu anlatırken öyle güzel anlatıyorki aaaaa çok güzel hemen ameliyathaneye gidelim diye düşünüyosun ama üzerinden biraz zaman geçince korkular başlıyor.İyileşme dönemi ne kadar sürdü? ve en önemlisi şimdi mutumusun ?
Canim bana 400 takildi yuvarlak yuksek profil.Ilk 3 hafta acayip sistim .Simdi daha iyi alistim artik.Protezi hissetmiyorum.Evet memnunum ama daha protezler tam oturmadi .Hala odemler var.
Seni izlemeye aliyorum bakabilirsin fikir edinirsin

Kizlar yardim lutfen:KK43:
Gogsumun altinda bir kat daha var, ilk sutyen oturdu dikis izi cikti sandim ama anladigim kadariyla bu double bubble denen sey. Doktor degildir oyle ustten masaj yapin dedi. Boyle birseyle karsilasan oldu mu ? Henuz 10 gun oldu ameliyat olali, daha yerine oturmamustir o yuzden boyledir diyorum ama degil sanirim. Cok moralim bozukEki Görüntüle 2102436 Eki Görüntüle 2102436 Eki Görüntüle 2102436
ameliyat olali 5 gun oldu ben de de oyle altta bir sislik var dikis yerinin altina sogru mesaj attim dr bakalim ne diyecek

Oooo 6 ay miii. Çok fazla bı süre yaa. Bence gerek yok yaa bu kadar beklemeye. Kesi yeri 1 buçuk 2 ayda tam olarak iyileşiyor zaten. Takılabilir bence balenli. Doktor lar genelde öneriyor zaten 2. Aydan sonra
Ya sütyenden dolayı şekli değişiyor 6 aydan önce tam oturma sağlanmadığı için ben önermiyorum dedi ama arrık olmuyo yani sütyensiz sporcu bralarım var onları giypyorum ama artık alıp takıyım bende

Off kac kere eklemis resmi. Kusura bakmayin. Bu forumda daha once bu problemle karsilasan oldu mu acaba? arzum77 arzum77
Merhaba... Fotografınada yorum yapmıştım ama cevap yazmamıştın. Senin dokun varmış öncesinde. Dokusu olana kas altı yapılınca bu durum olabiliyor maalesef. Çünkü esnek bir gögüs dokusu var,altta protez sert dik duruyor. Bu sefer protez dik sert duruyor üstünde gögüs dokusu esenek gevşek duruyor. Yani protez dokuyu kaldırıp toparlayamıyor. Çift meme görüntüsü ortaya çıkıyor.
Forumda bu durumu yaşayan üyeler vardı evet,düzelmedi tekrar ameliyat oldular. Ama forumda kalmadı çoğu ,girmiyorlar süreçlerini yazmıyorlar. Bildiğim bir iki kişi ikinci ameliyattan Sonra memnundular. Sonrası Ne oldu bilemiyorum İnan canım.
Doktorun süreci gözlemleyecektir endişe etme. Belki düzelir inşallah.

Merhaba... Fotografınada yorum yapmıştım ama cevap yazmamıştın. Senin dokun varmış öncesinde. Dokusu olana kas altı yapılınca bu durum olabiliyor maalesef. Çünkü esnek bir gögüs dokusu var,altta protez sert dik duruyor. Bu sefer protez dik sert duruyor üstünde gögüs dokusu esenek gevşek duruyor. Yani protez dokuyu kaldırıp toparlayamıyor. Çift meme görüntüsü ortaya çıkıyor.
Forumda bu durumu yaşayan üyeler vardı evet,düzelmedi tekrar ameliyat oldular. Ama forumda kalmadı çoğu ,girmiyorlar süreçlerini yazmıyorlar. Bildiğim bir iki kişi ikinci ameliyattan Sonra memnundular. Sonrası Ne oldu bilemiyorum İnan canım.
Ya ciddi misin? Ikinci bir operasyonu dusunemiyorum su anda. Daha tam agrilarim bile gecmedi:KK43:
O kadar arastirma yaptim ki bu operasyona girmeden, sakinan goze cop batarmis misali oldu.
Sinirlerim bozuldu, aglamaktan helak oldum:KK43:

Benim dokum nerdeyse yoktu hatta olan gogusm de sikinti yok belki odemdir diyorum teselli ediyorum kendimi hala cevap yazmadi dr

arzumcum benimkimde kat seklimde degil gofus altind sislik var yeni oldu ustu de oyle sisti ayni gogus sol gogisum.normal. ama sag gogusum alttan ve ustten sisti

Ya ciddi misin? Ikinci bir operasyonu dusunemiyorum su anda. Daha tam agrilarim bile gecmedi:KK43:
O kadar arastirma yaptim ki bu operasyona girmeden, sakinan goze cop batarmis misali oldu.
Aa niyeki canım yaa. Ne oldu ki.. anlayamadım ben durumu tam olarak. Sen daha yeni olmadın mı ameliyat ini. Problem nedir ?

Canım neden ağlıyorsun,dur bakalım daha erken... belki düzelecek,belki ödemlerden dolayı böyle duruyordur.. birşey demek için erken daha... Yandan bir foto çekilip eklermisin lütfen? Özel mesaj ilede atabilrisin bana..

Canim bana 400 takildi yuvarlak yuksek profil.Ilk 3 hafta acayip sistim .Simdi daha iyi alistim artik.Protezi hissetmiyorum.Evet memnunum ama daha protezler tam oturmadi .Hala odemler var.
Seni izlemeye aliyorum bakabilirsin fikir edinirsin
teşekkür ederim senin fotoğraflarına baktım süper görünüyorsun sağlıklı günlerde kullan :) darısı benim başıma artık

Bende olmak istiyorum göğüs büyütme ameliyatı yalnız fazla bilgiye sahip değilim nerde ne kadara ve hangi aşamaları oluyor

Dr mesaj bekliyorum bakalim ne diyecek ben odem diye dusunmek ıstiyorum hayirlisi bakalim

Canım neden ağlıyorsun,dur bakalım daha erken... belki düzelecek,belki ödemlerden dolayı böyle duruyordur.. birşey demek için erken daha... Yandan bir foto çekilip eklermisin lütfen? Özel mesaj ilede atabilrisin bana..
Dun gece hic uyuyamadim, bugunde isbasi yaptim. Aksam eve gidince resim cekip eklerim. Bir tane cektigim resim var ama cok anlasilmiyo onu albume koyuyorum simdi

Dun gece hic uyuyamadim, bugunde isbasi yaptim. Aksam eve gidince resim cekip eklerim. Bir tane cektigim resim var ama cok anlasilmiyo onu albume koyuyorum simdi
arkadasim sikinti yasaman normal dr ile gorustun mu ben dr mesaj cektim resim attim şişlik lerin olabilir oldugunu soyledi

X