Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Arkadaşlar kimsenin memesine orasını burasına meraklı degiliz ve degilim de burda sadece birbirimize yardımcı oluyoruz bize güven vermeyen kişilerlede tabiki paylaşmıyoruz niyeti bozuk insan cok maalesef. Ama burda bi dedigi bi dedigini tutmayan üyeler var Ben acıkcası rahatsız oluyorum bu durumdan. Benim sürecimi ve beni bilen biliyor zaten saçma insanlar umrumda degil. Bazı kişilerden de cok tecrübem var. Ben yaşadım ve geçim o süreci ama yine de burdaki arkadaşlara yardımcı olmak için takibi bırakmıyorm bu formda çünkü bende sürecimde burdan cok şey ögrendim. :super:

Arkadaşlar kimsenin memesine orasını burasına meraklı degiliz ve degilim de burda sadece birbirimize yardımcı oluyoruz bize güven vermeyen kişilerlede tabiki paylaşmıyoruz niyeti bozuk insan cok maalesef. Ama burda bi dedigi bi dedigini tutmayan üyeler var Ben acıkcası rahatsız oluyorum bu durumdan. Benim sürecimi ve beni bilen biliyor zaten saçma insanlar umrumda degil. Bazı kişilerden de cok tecrübem var. Ben yaşadım ve geçim o süreci ama yine de burdaki arkadaşlara yardımcı olmak için takibi bırakmıyorm bu formda çünkü bende sürecimde burdan cok şey ögrendim. :super:
Kesinlikle burada bana çok yardımcı olan insanlar oldu çok teşekkür ederim onlara telefonla görüşüp mesajlastkılarım bile sagolsunlar iyiki varlar.insanların birbirine yardımcı olması çok güzel birşey sonuçta zor bir karar ve tecrübeli insanlardan cesaret alıyoruz ben burada okuduklarım konustuklarim sayesinde cesaret buldum iyiki de olmuşum.Sizde nasıl durum muray okumuştum bi yazını minyon bir bayanım felan diye; )bende öyleyim sonuçtan memnunmusun peki tatlım :)

Kesinlikle burada bana çok yardımcı olan insanlar oldu çok teşekkür ederim onlara telefonla görüşüp mesajlastkılarım bile sagolsunlar iyiki varlar.insanların birbirine yardımcı olması çok güzel birşey sonuçta zor bir karar ve tecrübeli insanlardan cesaret alıyoruz ben burada okuduklarım konustuklarim sayesinde cesaret buldum iyiki de olmuşum.Sizde nasıl durum muray okumuştum bi yazını minyon bir bayanım felan diye; )bende öyleyim sonuçtan memnunmusun peki tatlım :)
Evet ama sinir oldıgım nokta bazıları farklı muamele gibi bakıyo hayır yani izlemezsen izleme cokta umrumda ben kendi memişlerimle mutluyum... Neysem cnm asıl konuyu gelelim Evet cok memnunum doktorum tam vücuduma uygun ideal olanı yapmış zsten dediğin gibi minyon insanlara cok abartı yakışmıyor boyum kilom da az zaten şuan cok cok iyi yolunda herşey zamanla yumuşayıp yerine oturcak peki sen memnunmusun senle daha önce konustummı bilmiyorum kaç cc takıldı snaa :KK3:

Evet ama sinir oldıgım nokta bazıları farklı muamele gibi bakıyo hayır yani izlemezsen izleme cokta umrumda ben kendi memişlerimle mutluyum... Neysem cnm asıl konuyu gelelim Evet cok memnunum doktorum tam vücuduma uygun ideal olanı yapmış zsten dediğin gibi minyon insanlara cok abartı yakışmıyor boyum kilom da az zaten şuan cok cok iyi yolunda herşey zamanla yumuşayıp yerine oturcak peki sen memnunmusun senle daha önce konustummı bilmiyorum kaç cc takıldı snaa :KK3:
Canm benim biraz farklı işlem. Zaten gogus buyuklugum iyiydi ama içi boşalmış gibi oldu toparlama yapılınca çok kuculegi için 200cc koyuldu.şu an ayrık şiş ve yukarda şekil belli değil henüz yamuk yumuk bişey artık zamanla nasıl olur bilemem

Canm benim biraz farklı işlem. Zaten gogus buyuklugum iyiydi ama içi boşalmış gibi oldu toparlama yapılınca çok kuculegi için 200cc koyuldu.şu an ayrık şiş ve yukarda şekil belli değil henüz yamuk yumuk bişey artık zamanla nasıl olur bilemem
Takma kafana cnm zamanla oturur yerine

Merhaba arkadaşlar, bende persembe ameliyat olacağım insallah. Birkere ertelemek zorunda kaldım, şimdiyse heyecan dorukta 2 gün kaldı. Tecrübeli üyelere sormak istedim, hastane çantasına neler koydular? Sigara içenler nasıl yaptınız? Narkozdan da korkuyorum Desteğe morale ihtiyacım var

Ben cantama 1 onden acilabilen bir ust rahat giyilwbilen bir alt aldim. Alt ust ic camasir aldim.ne olur ne olmaz diye.pecete islak mendil aldim.terlik aldim.yedek corap aldim.bunlar kendim icin olanlar yanimda kalan arkadasim icin de terlik aldim.corap aldim.1 gece kaldik.pet bardak bol su en az 2 litre pipet aldik.kollarimi kullanamadim pipetle su icordi arkadasim. Küçük su siseleeinden alabilirsiniz.

Sigara ixmiyordum ama yanimda yatan arkadas vardi o da ayni amiyati oldu. Yiyecek icexek serbest ilunca biseyler yedi ve icti biswy olmadi ama icmeseydu daha iyiydi iyilesme surecini yavaslatiyor

Teşekkür ederim, pipeti okumuştum mutlaka koyacağım Yarın çantamı hazırlarım insallah eksiksiz bisekilde. Bu forum sayesinde cok şey öğrendik ama yinede kafamda deli sorular Toparlanma süreci nekadar sürer ?

Anestezi dr cok öksürürsün dedi ama iş işten geçti, bırakamamıştım. Hayırlısı olsun hepimiz icin

Hep aynı sanırım benim de sağ daha çabuk iyileşiyor sol daha ağrılı ve daha şiş. 7. Günüm
Canim aldim izlemeye burdan yazmissin atlamis gormemisim,ozel mesajdan yazan herkesi ekledim cunku .Sende izlermisin beni,merak ettim fotolarini.Cok sagol

Merhabalar benim de sağ göğsümde ağrı var. Ve asıl önemli olan diğerine göre daha yukarıda. Ama dr masaj dışında birşey önermedi. Siz bandaj mı uyguluyorsunuz?
Merhaba sizin kaçıncı gunünüz acaba .benim de 10 gün bitti sağ göğsüm yukarıdan daha sis.solda yok o kadar şişlik.yarin kontrolüm var sorucam doktora ama korkmuyor da değilim bu sorun mu var diye.ve agri da var sağ göğüste

Merhaba arkadaşlar, bende persembe ameliyat olacağım insallah. Birkere ertelemek zorunda kaldım, şimdiyse heyecan dorukta 2 gün kaldı. Tecrübeli üyelere sormak istedim, hastane çantasına neler koydular? Sigara içenler nasıl yaptınız? Narkozdan da korkuyorum Desteğe morale ihtiyacım var
Merhaba arzu.heyacanlanman çok normal canim:KK66:Hastanede daha çok heyecanlanıyorsun.Ben son dk kaçmayı bile dusunmustum:))çantaya terlik alt camasir pijama takımı önden düğmeli fermuarli .üstünü giyemedim bile.doktorun taktigi sudyenle gezdim yurutecekleri zaman fermuarli olanı takiverdim.Sigara konusuna gelince icmesek iyi ama malesef içtim. Uyanmada sıkıntı yaşamadım kusma frlan olmadı az bi meyve suyu içince onu cikarmistim.anestezi doktoruna ve ameliyattan önce doldurulan formda mutlaka belirt canim. Korkma inşallah sorunsuz geçer ameliyatın. Herşey o narkozu yiyene kadar :))

Merhaba sizin kaçıncı gunünüz acaba .benim de 10 gün bitti sağ göğsüm yukarıdan daha sis.solda yok o kadar şişlik.yarin kontrolüm var sorucam doktora ama korkmuyor da değilim bu sorun mu var diye.ve agri da var sağ göğüste
benim 7. Gun ve benim de sag gogsum yukardan ve asagidan daha sis ve daha cok agiriyor.sol goguste sikinti yok nerdeyse ama sag dikis yerinde de hafif bir morluk olusmus bugun.persembe kontrolum.dun cok agrim oldu sirtim cok agirdi bir de goguslerim sut sitmasi gibi sismis gibi hissettim uyuyamadim

benim 7. Gun ve benim de sag gogsum yukardan ve asagidan daha sis ve daha cok agiriyor.sol goguste sikinti yok nerdeyse ama sag dikis yerinde de hafif bir morluk olusmus bugun.persembe kontrolum.dun cok agrim oldu sirtim cok agirdi bir de goguslerim sut sitmasi gibi sismis gibi hissettim uyuyamadim
Şikayetlerimiz aynı canım ya.insallah bu sorun yoktur

Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta Çarşamba günü ameliyatimi oldum. Bugün 7. Günüm. Aman aman bir ağrım kalmadı ama benim sorunum ödem. Özellikle sabahlari inanılmaz bir ödemle uyanıyorum. Tuz kullanmiyorum bol su da içiyorum ama nafile.Az önce 20 dakikalığına yürüyüşe çıktım ameliyat sonrasi ilk kez. Medikal korsenin ust bandını görünmesin diye arkadan yapıştırdım. O mu sebep oldu bilmiyorum ama patlayacak gibi şişti ki öyle sanip eve dönmek istedim hemen. Bana önerebileceginiz bir şey var mi? Ya da benzer durumlari siz de yaşadiniz mi?

X