Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Çok stresli süreç geçiriyorum simdiden 2. Doktorda karar verdim gün aldım 15 subata 295 cc yuvarlak high profil istedim orta büyüklükte istediğim için doktor bilgisayar 3d sistemiyle gösterdi bana böyle olcak diye beğendim kabul ettim ama protez marka konusunda kararsizim
Ayşem 2.ameliyatin mi?

Çok stresli süreç geçiriyorum simdiden 2. Doktorda karar verdim gün aldım 15 subata 295 cc yuvarlak high profil istedim orta büyüklükte istediğim için doktor bilgisayar 3d sistemiyle gösterdi bana böyle olcak diye beğendim kabul ettim ama protez marka konusunda kararsizim
Bana mentor marka taktı dr. Ömür boyu garantiliymiş.hatta dün kontrolüm vardı garanti belgesini de verdi:))

Umarım güzel olur teşekkür ederim çok arastirmadim sizlerin yazdıklarına baktım iste oyle gittim 15 subata aldım günümü

Kızlar bugün 10.günüm. dr a sordum araç kullanabilirsin dedi. Biraz zorlandım donuslerde felan ama idare ettik.Bide lavaboda ayağım kaydı dusuyodum. Tutunmak için ani hareket ettim. Üstüne 1 saatlik yola gittim geldim.sonra sinemaya gittim bi gün öncesinde de ufak tefek toparlama işleri yaptım. Yordum sanırım. Az önce ağrıyla uyandım. Kas ağrısı tıpkı ameliyatin ilk günü gibi nefes alamadım. Dikkat etmek gerekiyor.İyiyim zannedip kendinizi yormayın.acısı çıkıyor. Bide ben hala kendi başıma kalkamiyorum yataktan

Canım ben ameliyat olalı 4 ay oldu yara izlerim sanki hep aynı gibi. Hala kahverengi. Hiç bı siliklesme olmadı. İz kremimi de düzenli bı şekilde kullandım ama bı işe yaramadı bende hiç. Bu iz durumu kisinin cilt yapısı ile alakalı biraz da. Bazılarında izin iyileşme si çok hızlı oluyor bazılarında da çok geç. Sanırım ben geç iyilesenlerden olucam. Ama okuduğum kadarıyla 1 yıl da anca siliklesiyormus izler. Mecbur beklicez artik
yapılan dikise göre değişiyor sanırım. Şekil güzelse ize takılmayın bence.o daha onemli

yapılan dikise göre değişiyor sanırım. Şekil güzelse ize takılmayın bence.o daha onemli
Bunu söylediğime inanamıyorum ama :) çünkü ben ameliyat olmadan önce izleri çok takiyodum kafama. Ama ameliyattan sonra bütün fikirlerim değişti. Normal bir şekil alsın. Şu agrilarim da geçsin. Normale döneyim. Çok bi iz yok zaten. Sorun edecek. Saglikliysa izde olsun takmayın :))

Ben sadece görüşmeye gitmiştim ama gün aldım çok guleryuzlu ilgili biri her şeyi anlatıyor politech marka silikon önerdi bende burda herkes mentor dediği için isterseniz onu da takabiliriz dedi masasinda örnek vardı ikisinden de mincikladim baya baktım bi fark göremedim kimişi sert diyor ama ikiside yumuşak geldi dogal

Ben sadece görüşmeye gitmiştim ama gün aldım çok guleryuzlu ilgili biri her şeyi anlatıyor politech marka silikon önerdi bende burda herkes mentor dediği için isterseniz onu da takabiliriz dedi masasinda örnek vardı ikisinden de mincikladim baya baktım bi fark göremedim kimişi sert diyor ama ikiside yumuşak geldi dogal
Karar senin tabiki ama. Dr una sor hangisi uygunsa sana onu taksın.bi yerde doktora bırakmak iyidir. Bende mentor çok duydum.ben dr a gittiğimde damla protez istediğimi söyledim. O da damla benim için uygun olmadığını yuvarlak yapacağını ve markasının mentor olduğunu söyledi. Başka marka konuşmadık açıkçası.en iyisi bu dedi yani tabi her dr un görüşü farklı olabilir

Bunu söylediğime inanamıyorum ama :) çünkü ben ameliyat olmadan önce izleri çok takiyodum kafama. Ama ameliyattan sonra bütün fikirlerim değişti. Normal bir şekil alsın. Şu agrilarim da geçsin. Normale döneyim. Çok bi iz yok zaten. Sorun edecek. Saglikliysa izde olsun takmayın :))
Ben şu an tek istediğim protezler yerine insin de güzelce bir şekil alsın ve raahaaat bir uyku uyuyayım. Deli gibi yatakta done done.çünkü sırtım ağrıyor göğsüm baskı yapıyor uyuyamiyorum yan yatamıyorum ve dr 3 hafta daha sırtüstü yat dedi:uykucu::uykucu::uykucu:

Merhaba canım geçmiş olsun öncelikle imkanım olsa kesinlikle Ayşegül hanıma ameliyat olurdum ki gerçekten instagramda attığı fotolarda hep büyük göğüsler yapan birisi benim dokum sıfırdı ve doktorum 275 cc taktı puan gözüme gerçekten küçük geliyor o kadar acı para verdim ama istediğim gibi olmadı takip ettim seni sende benim resimlerime bakabilirsin kendimi inşallah zamanla daha büyük gözükür diye dua ediyorum :mad:
Canim bende izlemeye aldim,resimlerine baktim cok dogal ve hos duruyor,vucut yapin ince oldugu icin yakismis ama anlayabiliyorum seni,oncesinde hep daha buyuk goguslere bakip oyle hedefleyince insan uzuluyor ama vucut musait olmayinca ilk seferde o buyukluklere ulasilamiyormus malesef :KK43:

Arkadaslar daha cok erken,3.gunum ama bu agrilar ne zamana geciyor.Cok yogun sis ve odemli,agrilarda cabasi.Ilac alinca biraz rahatliyor,buz yapincada ama ilk 4-5 gunmu boyle zor geciyor merak ettim

Arkadaslar daha cok erken,3.gunum ama bu agrilar ne zamana geciyor.Cok yogun sis ve odemli,agrilarda cabasi.Ilac alinca biraz rahatliyor,buz yapincada ama ilk 4-5 gunmu boyle zor geciyor merak ettim
Hergun biraz daha farkedicek hafiflicek cnm ama evet ilk 4 gun felan asagiyukari bole gecio 7. Gun daha rahatliosun kollarin daha rahat hareket edio

Hergun biraz daha farkedicek hafiflicek cnm ama evet ilk 4 gun felan asagiyukari bole gecio 7. Gun daha rahatliosun kollarin daha rahat hareket edio
Insallah canim cok sagol,bandaj yapti doktorum dun cikmadan once,bandajli dursun arada cikarabilirsin kisa sure dedi.Siz hep bandajli durdunuzmu?Cumartesi gidecegim kesiklerin uzerindeki bantlari alacak,bandaji arada cikarip havalandirsammi bilemedim.Banyo yapabilirsin dedi ama hic yapabilecek goguslerime dokunabilecek gibi hissetmiyorum

Haklısın canım :) yıllarca memesiz gezipte şimdi memeye sahip olmuşum varsın izler de süsü olsun :)

ilkngunler zor yavas yavas daha az agiriyor agrilar birnsure devam ediyor tabi yPilan isleme gore

Insallah canim cok sagol,bandaj yapti doktorum dun cikmadan once,bandajli dursun arada cikarabilirsin kisa sure dedi.Siz hep bandajli durdunuzmu?Cumartesi gidecegim kesiklerin uzerindeki bantlari alacak,bandaji arada cikarip havalandirsammi bilemedim.Banyo yapabilirsin dedi ama hic yapabilecek goguslerime dokunabilecek gibi hissetmiyorum
ben 1 haftadir surekli bandajliyim.persembe gunu randevum ben 3. Gunde banyo yaptim kendim degil tabi esim yikadi beni goguslsre cok dokunmuyorsun banyoda yara taze daha

X