Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar siteye yeni üye oldum, öğrenciyim ve para biriktiriyorum. İstanbul'da oturuyorum. Meme büyütme operasyonları fiyatları ne kadar aşağı yukarı? Devlet hastanelerinde veya vakıf hastanelerinde de önerilere açığım.

Beni izliyorsun ben görebiliyorum fotoyu..
Ayarları takip ettiklerim yap,o zaman sadece senin takip ettiğin üyeler görür ve kontrol senin elinde olur :KK66:
Seni izlemekten vazgectigim halde deneme fotografini gorebildim. Istersen ayarlarini tekrar kontrol et :) butun seceneklerin takip ettiklerim olmasi gerekiyor :)
Sadece takip ettiklerim seçili halbuki :KK43: ayarları gösteriyim ekran görüntüsü aldım

Eklentiler

• 9EA5528E-72C8-4804-AE4E-5965BD76FCCB.png
    9EA5528E-72C8-4804-AE4E-5965BD76FCCB.png
    145,5 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar banyo yaptığım zaman haliyle temiz giymek istiyorum çamaşırımi bi günluk köşeyi takmasam birşey olurmu şu an yıkanıyor. Sanırım kendime yedek almam lazım. Siz nasıl yaptiniz

Fatrec büyüklüğü duruşu çok güzel olmuş canım. Agrin oluyormu hala hani baskı gibi yada hafif sıktığın zaman.bide sanki daha tam yumusamamis gibi gorunuyor resimden mi acaba
Doğru canım . Henüz yumusamadi tam anlamıyla. Hala sert iki göğsüm de.
Ama hiç ağrım vs olmuyor . Hatta sanki hiç ameliyat olmamış gibiyim sanki hep böyle doğmuşum gibi. Kesinlikle bir kere bile yapaylık falan da hissetmedim. Ben zaten 1. aydan sonra ameliyat olduğumu bile unutmuştum

Sana öyle geliyor bence vücuduna cuk oturmuş :) daha büyüğü de çok yapma olurdu.dr un iyi iş çıkarmış vesselam
Cok sagol canimcim,moral oldu :) ben biraz fazla iddiali seyler istiyordum sanirim vucuduma gore..birde sabredip beklemek gerek sonucu

Doğru canım . Henüz yumusamadi tam anlamıyla. Hala sert iki göğsüm de.
Ama hiç ağrım vs olmuyor . Hatta sanki hiç ameliyat olmamış gibiyim sanki hep böyle doğmuşum gibi. Kesinlikle bir kere bile yapaylık falan da hissetmedim. Ben zaten 1. aydan sonra ameliyat olduğumu bile unutmuştum
Hic hissizlik oldumu canim gogus ucunda?Benim biri hisli digeri hissiz,buna canim sıkılıyor

X