Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Mrb bende 20 martta olucam insallah 2 cocuk var bendede endiselerim cok nasil rahat olucam bilemiyorum benide izlemeye alirmisiniz sevgiler

Cnm mrba ben ameliyat olmadım henüz ve albümümde suanki halleri var ameliyat olanlardan fikir almak için yuklemistim , senin resmin yok bayan olduğuna emin olmak için bence bir resim yükleki ameliyat olmuş yada olmamış kişiler izlemeye alsın seni resim olmadan kimse ozelini paylaşmaz nacizane tavsiye :KK66:

Yaaa benide izlermisinizz, şuanki hallerim var, ve 3kere görüşme yaptık drla ama daha açıp görmedi bile, boyun uzun dedi 300-400cc yaparız sana demişti ilkinde, ama 3ü görüşmede 250-350dedi, 400çok iddalı olur dedi, acaba bi bakıp yorumlayabilirmisiniz, kas üstü olurmu bana dokum var gibi ama yatınca dümdüz oluyo, acaba kas altı dahamı iyi, acısı umrumda değil katlanırım sonuçta 7yıldır hayalim bu, ve geçicek acıya katlanırım gibi geliyor, zaten en büyük destekçim 2çocuğum olucak malum kimsenin haberi yok, eşimde çalışıyo olucak kendi kendime yetmem lazım. Çabuk toparlanmam lazımki çocuklarında okul düzeni bozulmasın.

Çarşamba ultrason çekilicem ya perşembede gidip dra göstericem sonucu, ameliyat tarihini drmu ayarlıyor yoksa ben şu zamanda olmak istiyorum deme gibi bi şansım varmı? (Devlet hastanesinde olucam)

PRAGO KLİNİK + ÖZEL GÖZTEPE HASTANESİ
Dr.Naci Çelik'e 5 Haziran'da Ameliyat Oldum.. İlk Görüşmede "Derin İnce Kas Zarı Altı Yapalım" Dedi. Kas Altı Yuvarlak İsteği İle Gittim, Beni Aksine İkna Etti.. 1 Ay Sonra Protez Döndü ve Acayip Yamuk Bir Şekil Aldı Memem. Kontrolde Protezin Dönmüş Bir Daha Dönerse Yuvarlak Yaparız dedi, (( Sağlığımı İhtimallere Bıraktı)) Lokal Anestezi İle Dönen Protezi Düzeltme Kararı Aldık, Eşim de Yanımdaydı.. Ameliyat Günü "Genel Anestezi Yapalım, Kas Altına Koymam Gerekebilir" dedi.. Nasıl olur dedim Biri Kas Altı, Biri Kas Üstü???? "İçten Dikiş Atarım, Gerek Kalmayabilir" dedi.. Ameliyattan Acı İçinde Çıktım ve Öğrendim ki Sol Mememden Bir Parça Deri Çıkarmış Ve Kontrolde Sol Mememi Biraz Yukarı Aldığını Söyledi.. "Biraz Aşağı İner Diye Tahmin Ediyorum, İnmezse Küçük Bir Ameliyatla Diğerini de Yukarı Alırız" dedi... VÜCUDUMU DENEK OLARAK KULLANDI , ŞİKAYETÇİYİMM..!!!!

çok geçmiş olsun çok üzüldüm gerçekten dediğiniz gibi denek zannetti sizi herhalde :sinirli: şuan durum nedir peki ? sizden habersiz ameliyatta işlem yapmış resmen tövbe yarabbim yaa :sinirli:

Benim 3 haftada hicbir degisik olmadi sertlikte,bu kadar yavas yumusacagini dusunmemistim,38 gun demek :) cok var daha yaaa,tesekkurler ...
Herkesin bünyesine dokusuna göre değişir sanırım benim de biraz daha yumuşar bence ama böyle kalsa iyi yani çok yumuşamasini da istemem umarim istediğiniz gibi olur

Herkesin bünyesine dokusuna göre değişir sanırım benim de biraz daha yumuşar bence ama böyle kalsa iyi yani çok yumuşamasini da istemem umarim istediğiniz gibi olur

Cnm senin yöntemini nasıl yaptı Esabil bey birde göğsüm yumuşadi dedin hangi marka kullanıldı ve kaç CC takıldı

çok araştırıyorum bilgi edinmeye çalışıyorum benim goguslerim küçük yani sadece silikon olcak galiba istanbul da oturuyorum bilinmis Doktor varmı aceba buraya yeni kayıt oldum ve çok kariskk bı sistem çözemedim
İstanbul da ameliyatin i olmuş bir çok arkadaş var canım onlarla iletişime geç istersen. Ben İzmit'te oldum

Cnm mrba ben ameliyat olmadım henüz ve albümümde suanki halleri var ameliyat olanlardan fikir almak için yuklemistim , senin resmin yok bayan olduğuna emin olmak için bence bir resim yükleki ameliyat olmuş yada olmamış kişiler izlemeye alsın seni resim olmadan kimse ozelini paylaşmaz nacizane tavsiye :KK66:

Resim koymayi beceremedim kusura bakmayin kizlar haklisiniz sahtekâr cok
Screenshot_2018-02-18-15-13-57.png

Canım bak forumlar yazan yerin yanında 3çizgi şekilde tıklanma yeri varya oraya basıyosun,, sonra
_20180218_151449.JPG

Orda albümler seçeneği var oraya basınca bu sayfa geliyo karşına ordan yeni albüm ekle, yada foto ekle yeri var ordan ekleyebiliyosun,,, :))

Foto ekle butonuna basınca galeriye girmesi lazim bekliyo öyle mavi renk sari oluyo basinca sinir oldum sizde oyle bisey oldumu acaba

Foto ekle butonuna basınca galeriye girmesi lazim bekliyo öyle mavi renk sari oluyo basinca sinir oldum sizde oyle bisey oldumu acaba
Canım bende de öyle oluyor uygulama dan girince ( kadınlar kulübü uygulamasından bahsediyorum) Google dan tekrar giriş yap o zaman böyle bi problem le karşılaşmayacaksın. Ben fotoğraf yükleyeceğim zaman böyle yapıyor um hep. Diğer Türlü uygulama dan fotoğraf yüklemek isteyince fotoğraf yükle butonu aktif hale geçmiyor . Sen Google dan dene bide

Tesekkur ederim album yaptim iki resim koydum ama profil resmim olmadi hata verdi
Canım sen kendi fotoğrafını koymuşsun. Bizler ise ameliyat öncesi ve sonrası hallerimizi koyduk albüme . Yani yüz profilimizi değil de mememizi koyduk sadece :KK48: istersen sende çıplak olarak meme fotoğraf ini koy hem de ameliyt öncesi fikir de vermiş olur tecrübe li arkadaşlar.

Gecicek merak etme hatta zorunu atlattin
Benim ilk haftada gecmisti hatta 4 cu gun gezmeye cikmistim. Ama duzenli agri kesici kas gevsetici aliyordum
Düzenli ağrı kesici kas gevsetici antibiyotik aliyorum ama hala ağrım gecmedi 4. Gün içindeyim ağrı yanma oluyor kalkamiyorum bir gögsümün alt kısmında morarma var buz koyuyorum hala sis ve hissetmiyorum bende anormallik mi var

X