Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar nefes aldıkca iki göğsümün arasına sancı giriyor daha önce yaşayan varmı
Olmazmi canim kasalti olan herkes az cok yasamistir.Ben nerdeyse drla kavga etmistim. Kesin benim Kaburgalarim kirildi yoksa niye bu kadar acisin diyodum. Gogus arasi cok sismisti benim nefes alamiyordum agridan. Aklima geldikce utaniyorum valla.:olamaz:
Ilk hafta herturlu agriya hazir olun ama sonrasi muhtesem

Olmazmi canim kasalti olan herkes az cok yasamistir.Ben nerdeyse drla kavga etmistim. Kesin benim Kaburgalarim kirildi yoksa niye bu kadar acisin diyodum. Gogus arasi cok sismisti benim nefes alamiyordum agridan. Aklima geldikce utaniyorum valla.:olamaz:
Ilk hafta herturlu agriya hazir olun ama sonrasi muhtesem
Canım mesaj attım ama burdan da yazayım beni izlemeye alırmısın :)

Resim cekte bir bakalım senin güzelliklere :)) nasıl oldun miğde bulantısı gectimi cnm biz hastaneden ciktik evdeyim eşim ilaçlarımi almaya gitti biraz uyucam
Geçmiş olsun, çıkmışsın =) Ya şeyi merak ediyorum ben, silikonlarinin çapını biliyor musun/öğrendin mi? Bilmiyorsan benim için öğrenme sansın var mi?

Resim cekte bir bakalım senin güzelliklere :)) nasıl oldun miğde bulantısı gectimi cnm biz hastaneden ciktik evdeyim eşim ilaçlarımi almaya gitti biraz uyucam
Cok ağrım var :KK43: bende eve geldim 1 de gece hiç uyuyamadım nefes aldıkca bocak saplandı hala öyle devam ediyor

AnaPatron AnaPatron Sakin zencefil ve limon tuketme,doktor yasaklilar listesini vermedi mi sana,kani sulandirir ameliyatta sıkinti olabilir ve morarmalara sebep olur. Bal ve karabiber karistir ic, yada doktorlarin onayladigi ilaclari kullan.

Geçmiş olsun, çıkmışsın =) Ya şeyi merak ediyorum ben, silikonlarinin çapını biliyor musun/öğrendin mi? Bilmiyorsan benim için öğrenme sansın var mi?

Cnm Dr ilk önce çizim yaptı koltuk altimdan aşağı doğru , dekolte istedigim için gogsumun üstünden bir çizim yaptı ortadan aşağı doğru çizdi birde meme altıdan çizdi sonrasinda birsuru değişik aletler cikardi ölçtü protezin çapını asil belirleyen çizim koltuk altimdan aşağı doğru inen çizgiydi o çizgiden göğüs ucuma kadar ölçtü 11.5 cm çıktı kitabı açıp gösterdi 350 cc rahat sigiyor dedi ve dediği gibi 350 CC cuk olmuş CC yi belirleyen unsur sadece boy ve kiloya bakmıyor önemli olan sey gogus kafesi genişliği :)

Cok ağrım var :KK43: bende eve geldim 1 de gece hiç uyuyamadım nefes aldıkca bocak saplandı hala öyle devam ediyor

Ben dün çok kotuydum gogsumun baskısından ne kalkabildim nede wcye gidebildim Dr bana göğüs kası egzersizi için aşağıdaki aleti verdi dün akşamdan beri nefesimi içime çekip bırakıyorum bugün ikinci topuda havalandırdım yarın 3. Topuda havalandiririm:)
IMG_20180407_205042.jpg
bualet çok iyi geldi bana , eve geldim biraz uyudum eşim çocukları getirdi annemin gonderdigi yemekleri beraber hazırlayıp yedik gogsumdeki baskı bugün çok az beni zorlayan tampondan dolayı burnumdan nefes alamıyorum mesela kimse evde yokken yattigim yerden kendim kalkabildim senin kasların daha sıkı sanırım bukadar ağrı çektiğine göre ,birde sürekli yatma ben evin içinde dört dönüyorum gerçekten baskı çok azaldı ancak yarın ne olur hiç bilmiyorum :)))

Ben dün çok kotuydum gogsumun baskısından ne kalkabildim nede wcye gidebildim Dr bana göğüs kası egzersizi için aşağıdaki aleti verdi dün akşamdan beri nefesimi içime çekip bırakıyorum bugün ikinci topuda havalandırdım yarın 3. Topuda havalandiririm:) Eki Görüntüle 2134229 bualet çok iyi geldi bana , eve geldim biraz uyudum eşim çocukları getirdi annemin gonderdigi yemekleri beraber hazırlayıp yedik gogsumdeki baskı bugün çok az beni zorlayan tampondan dolayı burnumdan nefes alamıyorum mesela kimse evde yokken yattigim yerden kendim kalkabildim senin kasların daha sıkı sanırım bukadar ağrı çektiğine göre ,birde sürekli yatma ben evin içinde dört dönüyorum gerçekten baskı çok azaldı ancak yarın ne olur hiç bilmiyorum :)))
Canım dikişler yüzünden kendini zorlama fazla daha çok yeni dikkat et

leyla_ebrum leyla_ebrum Canımmm bi türlü yazamadım. İyi olduğuna sevindim. İnşallah daha da iyi olacaksınn. Çok merak ediyorum vücut ölçülerimiz hemen hemen aynı ya aman diyorumm nasıl oldularr :halay:

Cnm Dr ilk önce çizim yaptı koltuk altimdan aşağı doğru , dekolte istedigim için gogsumun üstünden bir çizim yaptı ortadan aşağı doğru çizdi birde meme altıdan çizdi sonrasinda birsuru değişik aletler cikardi ölçtü protezin çapını asil belirleyen çizim koltuk altimdan aşağı doğru inen çizgiydi o çizgiden göğüs ucuma kadar ölçtü 11.5 cm çıktı kitabı açıp gösterdi 350 cc rahat sigiyor dedi ve dediği gibi 350 CC cuk olmuş CC yi belirleyen unsur sadece boy ve kiloya bakmıyor önemli olan sey gogus kafesi genişliği :)

Kilo ve boyumuzun alakası yok zaten, biliyorum göğüs kafesi genişliğine bağlı olduğunu =) o yüzden çap merak ettim, 350'de çok fark oluyor mu acaba diye, sonra da göğüs altı çevreni soracaktım hadi onu da sormuş olayım :KK70:

X