Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

. Selam.Canım sürecini takip ediyorum.Gerçekten pozitif yorumların bana çok destek oldu.26 Nisan da ameliyatım var.Ama kafama takılan şeyler var.Doktorum bana 250 cc dedi dokum olduğu için.Burdan okuduğum kadarıyla herkes 250 cc için küçük diyor.Tabiki göreceli bir kavram ama yinede çoğunluk bunu savununca kafam karıştı.Diretsem mi acaba büyüklük konusunda.Bir de rica etsem fotoma bakarmısın bu dokuyla 250cc den alacağım sonuç sence ne olur.Tek sıkımlık kurşunum var onu da tam isabet yapmam lazım :)))

Merhabalar cnm albümü açtım sana bakabilirsin :)) senin resmine baktim dokun bir hayli var benim öncesi sonrası kolajım var bakabilirsin 350 CC yüksek profil şuan gözüme baya büyük görünüyor yeni ciciklerle alışma evresindeyim :)) ancak sana Dr direk protezmi dedi ?? Ben dikleştirme de sanki gerek olduğunu gördüm

Kader ortağım aynı gün memelenenim nasılsın neler yapabiliyorsun bugün :)))

Cnm benim meme kardeşim :)))) ben kas altının ilk iki gün hariç bukadar kolay gecirebilecegimi bilseydim inan bana aylardır kendimi yeyip bitirmezdim , Allah'ım nazar değmesin drun elindenmi yoksa vucudumlami alakalı bilmiyorum ama sanki ameliyat olmamış gibiyim okadar rahatımki bu kadar miydi diyorum , sabah kaslar gerildiği için sadece biraz baskı kaldı bugün desteksiz kalkabildim 5 dk gezindim geçti benim sıkıntım burnum dikişler ve tampon , evin içinde bazen sporcu sütyeni takıyorum bazende öndeki kopcayi açıp öylece geziyorum :)))) sutyensizligin tadını çıkarmak lazım :)) sende durumlar nasıl baskı falan azaldimi ?

Merhabalar cnm albümü açtım sana bakabilirsin :)) senin resmine baktim dokun bir hayli var benim öncesi sonrası kolajım var bakabilirsin 350 CC yüksek profil şuan gözüme baya büyük görünüyor yeni ciciklerle alışma evresindeyim :)) ancak sana Dr direk protezmi dedi ?? Ben dikleştirme de sanki gerek olduğunu gördüm
Evet gördüm canım resimlerini maşallah çok güzel olmuş.Ama ben bu büyüklükte istemiyorum biraz daha küçük hali.Doktor bana direk dikleştirme ve protez dedi.Sadece protez de olur ama beklentini karşılamaz dedi.Meme ucu hissizliğinden korktuğum için dikleştirmeye hiç sıcak bakmıyodum.Ama artık mecbur yaptırıcam.

Cnm benim meme kardeşim :)))) ben kas altının ilk iki gün hariç bukadar kolay gecirebilecegimi bilseydim inan bana aylardır kendimi yeyip bitirmezdim , Allah'ım nazar değmesin drun elindenmi yoksa vucudumlami alakalı bilmiyorum ama sanki ameliyat olmamış gibiyim okadar rahatımki bu kadar miydi diyorum , sabah kaslar gerildiği için sadece biraz baskı kaldı bugün desteksiz kalkabildim 5 dk gezindim geçti benim sıkıntım burnum dikişler ve tampon , evin içinde bazen sporcu sütyeni takıyorum bazende öndeki kopcayi açıp öylece geziyorum :)))) sutyensizligin tadını çıkarmak lazım :)) sende durumlar nasıl baskı falan azaldimi ?
Evet evet ben hiç kullanmadım ama ameliyat sütyenini direk fora geziyorum rahatım işte ağır kaldıramamak birde kolları sınırlı kullanmak dışında sıkıntı yok arada ağrılı kramplar giriyor zorluyor okadar he birde cabuk yoruluyorum e daha ne olsun simdi okudum da yazdıklarımı :)))

. Selam.Canım sürecini takip ediyorum.Gerçekten pozitif yorumların bana çok destek oldu.26 Nisan da ameliyatım var.Ama kafama takılan şeyler var.Doktorum bana 250 cc dedi dokum olduğu için.Burdan okuduğum kadarıyla herkes 250 cc için küçük diyor.Tabiki göreceli bir kavram ama yinede çoğunluk bunu savununca kafam karıştı.Diretsem mi acaba büyüklük konusunda.Bir de rica etsem fotoma bakarmısın bu dokuyla 250cc den alacağım sonuç sence ne olur.Tek sıkımlık kurşunum var onu da tam isabet yapmam lazım :)))
Beni izlermisin saret

Evet evet ben hiç kullanmadım ama ameliyat sütyenini direk fora geziyorum rahatım işte ağır kaldıramamak birde kolları sınırlı kullanmak dışında sıkıntı yok arada ağrılı kramplar giriyor zorluyor okadar he birde cabuk yoruluyorum e daha ne olsun simdi okudum da yazdıklarımı :)))

Tabi o kısmı atlamisim kaslar kesildiği için bende çabuk yoruluyorum arka arkaya iş yapamıyorum aralıklarla dinlenerek ama inan ben kafamda öyle buyutmusum öyle abartmisim ki ben 1 hafta yatak döşek yatcam zannediyorum :)))))çok şükür halimize oldu da bitti bile :)) ben resim yükledim bandajsiz hallerini gordunmu şuan uzaya çıkacak füze gibi mübarek :))))) sende bak yorum yaparmisin kuzu

Tabi o kısmı atlamisim kaslar kesildiği için bende çabuk yoruluyorum arka arkaya iş yapamıyorum aralıklarla dinlenerek ama inan ben kafamda öyle buyutmusum öyle abartmisim ki ben 1 hafta yatak döşek yatcam zannediyorum :)))))çok şükür halimize oldu da bitti bile :)) ben resim yükledim bandajsiz hallerini gordunmu şuan uzaya çıkacak füze gibi mübarek :))))) sende bak yorum yaparmisin kuzu

Ben bikaç gün önce yazmıştım hatırlarsınız.bayramdan sonra düşünüyorum ameliyat olmayı da burayı sürekli takip ediyorum fotoları açamıyorum..izleme olayı var anladigim kadarıyla banada açsanız fotoları da bende fikir edinsem her gün silikon heyecanıyla yatıp kalkıyorum çünkü..teşekkür ederim şimdiden hanımlar..
Bi önceki mesajında her sayfayı okuyorum, sıkı takip ediyorum dedin. Sonra hiç bilmiyomuş gibi soru sordun. Çok okuyan kişi albümü olmayanlara fotoların gösterilmeyeceğini de bilir. Ya da diğer soruların cevabını da.

Şöyle soyleyim o zaman üyelik sene önce yaptım 2 sene boyunca girmedim ve aktif Kullanmadıgım için burda fotolara nasıl bakılıyor bilmiyorum sadece odaklandıgım nokta silikon markası damla yuvarlak vs sütyen markalarını takip ediyorum buranin kuralları yerine ilgi alanıma odakliyim ciddi anlamda takmış durumdayım çok kötü göründüğümü düşünüyorum neyse önemsiz yazılarla takip ederim yanlış anlaşıldım yapcak bişey yok iyi geceler..

Şu ameliyat sonrası sütyen varya ,onu kendim alıcam ve telefonla siparişle getirticem ama medicaldeki kadın Dr sana tahmini beden söyler demişti ama son gidişimde dra sordum ama göğüs altı çevreni ölç yeter dedi .göğüs altım 78cm,İyide bu cup falan nasıl olucak önemlimi bu. Şuan kaç cc olucağı belli değil ya ondanmı kaç cup olucanı söyleyemedi Dr .Nasıl sipariş edicem acaba karıştı kafam.

Cnm benim drumda bandaj kullanıyordu ameliyat sonrası eğer alırsan bir kaç gün sonra giydiririm demişti ben Ay yıldız sporcu sütyeni aldım normalde 75 B takiyordum yani alt bedenim ince olduğu için 75 bu beden ne olursa olsun degismez ameliyat sonrasi odem olur rahat olsun diye 80 B aldım iyikide 80 almışım çok rahat oldu kesinlikle sıkıştırma sıkma yok çünkü ödem çok fazla bende iki operasyon olduğu için göğüs altım Ameliyat öncesi 73 tü şuan 75 , eğer 75 B alsaydim rahatsız eder belki sikardi , birde sütyenin alt kısmı kesi yerine kesinlikle denk gelmiyor bende korkuyordum gelirmi diye , arada öndeki kopcayi acıyorum yarım saat sonra tekrar kapatıyorum incecik çok rahat biraz pahali ama yapacak birsey yok , bu ay ikincisini alacağım siyah almıştım busefer beyazda sıra :)) tavsiye ederim cnm

leyla_ebrum leyla_ebrum ooouuu simdi baktım fotoğraflarına maşallah bacım ne olmuş onlar öyle adeta harekat füzesi :)) güle güle kullan inşallah

:)))))))) Valla öyle oldu ben büyük isteyen dolgun olsun diyen Leyla bile yadırgadı :))
Ama dün sporcu atletimi giydim şöyle bir aynada baktimda afet duruyor vallahi ♥️♥️♥️
Seninkileri nezaman görücüye cikarcan :)))))

:)))))))) Valla öyle oldu ben büyük isteyen dolgun olsun diyen Leyla bile yadırgadı :))
Ama dün sporcu atletimi giydim şöyle bir aynada baktimda afet duruyor vallahi ♥️♥️♥️
Seninkileri nezaman görücüye cikarcan :)))))
Şu an gözüne garip gelmesi normal. Çok çıplak haline bakma,normal sütyenler deneme zaten :)) basit sporcu sütyenleriyle bile gözüne çok daha güzel gelecek daha Ne olsun :KK66: iki üç ay geçsin zaten sutyensiz dahada iyi hissedeceksin :KK66:

X