Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

gulay86 gulay86 nasılsın şikayetlerin var mı
Iyiyim canım. Sen nasılsın ? Dr bugün drenlerimi çıkardı. Daha bi rahatladım. Bana getirdiği ameliyat sonrası sütyeni büyük geldi. Kendi sporcu sütyenlerimden giydim. Kollarımı çok kullanınca memelerim kasılıyor. Ağrı ve şancı giriyor. Normal heralde. Cuma günü bandajlarımı sökmesi için gideceğim. Bakalim..

Çok ciddiyim, şaka gibi bir süreç yaşadım zaten, burada herkesi uyarmakla geçti bir dönemim, hadi tekrar uyarayım arkadaşlar Ebru Durmus'a ameliyat olmayın! :KK70:

Cep çok dışta olunca başka ne oluyor? Ben kullanılan protezin çapının da küçük olduğunu düşünüyorum. Tabi ki kabul etmiyor o ayrı da kendisi başta geniş protez kullanması gerektigini söyledikten sonra (ölçümlerde 13 küsür cm çıkmıştı) gitmiş 11'lik takmış. Moderate ya da moderate plus istedim hp taktı falan.. Burada arkadaşlar iyi olduğunu söylüyor ama bana fazla ileride ve genişlik olarak da vücuduma küçükmüş gibi geliyor
Merhaba benide izler misin bende merak ettim

Geçmiş olsun canım yat güzelce dinlen

Geçmiş olsun canım durumun nasıl çok ağrın varmı

Geçmiş olsun :)) Memelere kavuşunca öyle aç susuz cıbıldak yatırıyorlar işte :KK66:

Geçmişler olsun cnm bende ameliyat günü geceye kadar birşey yiyememistim ağridan akşama kadar uyumuştum kayınvalidem sağolsun aksam çorba alıp icirmisti yanındaki refakatçi kim ise kantinden çorba v.s. getirebilir cnm güzel günlerde kullanman dilegi ile ❤️❤️❤️

Canım. Geçmiş olsun. Tez vakitte ayaklanırsın inşallah. Benim bu gün 3. Günüm ve bir-çok şikayeti geride bıraktım. Darısı başına.

AnaPatron AnaPatron geçmiş olsun allah şifanı biran önce versin inşallah
Sağolun kızlar. Kılımı kıpırdatmadığı. Sürece ağrım yok. Sağ meme daha sert ve şiş, acısı da daha fazla.
Ama çok mutluyum ağrıyı acıyı umursamıyorum

Iyiyim canım. Sen nasılsın ? Dr bugün drenlerimi çıkardı. Daha bi rahatladım. Bana getirdiği ameliyat sonrası sütyeni büyük geldi. Kendi sporcu sütyenlerimden giydim. Kollarımı çok kullanınca memelerim kasılıyor. Ağrı ve şancı giriyor. Normal heralde. Cuma günü bandajlarımı sökmesi için gideceğim. Bakalim..
Ayyy maşallah iyi olmana sevindim bende kasılmalar yaşıyorum dün gece ilk defa uyudum 5 saat ve normal hayatıma geri döndüm resmen dün işe başladım zaten kas altı filan ama ben 4.gün işe başladım elhamdülillah..

Ayyy maşallah iyi olmana sevindim bende kasılmalar yaşıyorum dün gece ilk defa uyudum 5 saat ve normal hayatıma geri döndüm resmen dün işe başladım zaten kas altı filan ama ben 4.gün işe başladım elhamdülillah..
Asıl sana maşallah. Benimki kas üstü fasya altı 10 rapor aldım. Şimdi düşünüyorum. Yarın 4. Günüm ise gidebilirim ama robocop gibi verimli bir şekilde çalışamam. San bravo valla.

Maşallah bitanem ikimizde cuma günü mübarek günde ameliyat olduk sanırım oyuzden bukadar rahat geçiriyoruz , bende 4. Günü iş başı durumundaydım hatta bugün bebelerime ve eşime hamur işi yaptım :))) kuvvet gerektiren mayalı , bükme tarzı , tamamen günlük yaşantıma döndüm ancak benim burundan dolayı yuzum gözüm mor ve şiş olduğu için iş başı yapamadım çok şükür nasıl olcak geçecek derken oldu bitti iyilestik bile şuan sabırla cebe yerlesmelerini ve yumusamasini bekliyorum oda 2. Aydan önce zor :*

Asıl sana maşallah. Benimki kas üstü fasya altı 10 rapor aldım. Şimdi düşünüyorum. Yarın 4. Günüm ise gidebilirim ama robocop gibi verimli bir şekilde çalışamam. San bravo valla.
Aşkım ama benim toparlanmam mecburdu ailemden habersiz yaptrdım 5 gün tatile yolladm onları, anlamasınlar diye psikolojik olarak kendimi hasta sınıfına sokmadım :))

Sağolun kızlar. Kılımı kıpırdatmadığı. Sürece ağrım yok. Sağ meme daha sert ve şiş, acısı da daha fazla.
Ama çok mutluyum ağrıyı acıyı umursamıyorum

Benimde sağ meme şiş ve çok ödemliydi hatta ameliyat günü yazmıştım , elimle dokunamiyordum , o memede boyut denedikleri için sanırım daha odemli ve hassas oluyor 4-5 güne rahatliyor o tatlı canını sıkma sende inşallah rahat atlatanlardan olursun tekrar geçmiş olsun❤️

Kızlar özel mesajına ya da buradan alıntılarına cevap veremediklerim, resmine yorum yapamadiklarim var, hepiniz aklımdasınız. Yarın sözlü cuma yazılı sınavım var ve ne kadar calissam yetmiyor, stres had safhada. Atlatınca dönüş yapacağım inşallah, dua edin...

Kızlar özel mesajına ya da buradan alıntılarına cevap veremediklerim, resmine yorum yapamadiklarim var, hepiniz aklımdasınız. Yarın sözlü cuma yazılı sınavım var ve ne kadar calissam yetmiyor, stres had safhada. Atlatınca dönüş yapacağım inşallah, dua edin...

Allah yardımcın olsun , başarı seninle olsun cnm ne kadar strese girersen okadar kötü geçer oyuzden sakin ol, bol bol dua et, zaten kısmette ne ise hakkında hayırlı ne ise ne yaparsan yap oluyor yada olmuyor sen elinden geleni yap vicdanın rahat olsun bolll başarılar ❤️

Benimde sağ meme şiş ve çok ödemliydi hatta ameliyat günü yazmıştım , elimle dokunamiyordum , o memede boyut denedikleri için sanırım daha odemli ve hassas oluyor 4-5 güne rahatliyor o tatlı canını sıkma sende inşallah rahat atlatanlardan olursun tekrar geçmiş olsun❤️
Sağol canım evet boyut denemiş doktor 300 cc tam gelmiş 300 cc taktı

X