Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Eğer tatil yapmıycaksan denize havuza girmiyceksen temmuzda ol derim. Ben geçen sene olacaktım ama ağustosta tatil planım vardı doktorum 2 ay yüzemezsin demişti. Ayrıca 1 haftaya yakın yatakta dik konumda yatıyorsun bunlarıda gözardı etme. Sıcakta çekilmez.
Bizim yaz tatili ekimde anca bir hafta tek sıkıntım agustosda kuzenimin dügünü olucak sıkıntı olurmu acaba fiyatlarda cokyüksrk ya bu dolar neden cıkıyor

Canım evet 325 en fazla demiştim ama 350 daha güzel durdu dedi. Şuan iyiyim ama biraz sırtım batıyor birde direnler çok yakıyor beni onun dışında pek bi sıkıntım yok şükür. Kaç gün sonra kendim kalkabilirim acaba ya ?

Canım ilk hafta geçsin.
5. 6.gün kendin kalkmaya başlarsın.
Yatarken cokca yastık koy oturur vaziyete yakın uyu :)

Canım ilk hafta geçsin.
5. 6.gün kendin kalkmaya başlarsın.
Yatarken cokca yastık koy oturur vaziyete yakın uyu :)
Yaaa gezerken çok rahatım kendim yatabiliyorumda tabi oturur pozisyonda ama kalkamıyorum işte :KK43:( bide sırtım ağrıyorrr yeaaaa:mad:

Kızlar bikini deneme resimleri attım yorumlarınızı bekliyorum nasıl olmuşlar ?

Ay ne güzel, ben de bikini ve sütyen alışverişine çıkmak istiyorum artık :)
1 aydan sonra beden çok değişir mi acaba? Bedenim değişirse diye almaya korkuyorum şu an, daha 2 hafta oldu :)

Yaaa gezerken çok rahatım kendim yatabiliyorumda tabi oturur pozisyonda ama kalkamıyorum işte :KK43:( bide sırtım ağrıyorrr yeaaaa:mad:

Geçmiş olsun, çoğu kişi 5. Günde falan kendi kalkabilmeye başlamış ama ben ancak 15. Gün yapabildim, bugün yani :)

Acele etme, zamanla geçiyor :)

1 aydan sonra beden çok değişir mi acaba? Bedenim değişirse diye almaya korkuyorum şu an, daha 2 hafta oldu :)
Daha çok erken canım ben sporcudan başla birşey almadım eldekileri deniyorum ama çoğu küçük gelecek gibi duruyor onlarca bikiniyi artık giyinemiycem galiba

Bu arada daha alma sert ve şekle girmiyorlar yumuşadıktan sonra al derim daha çok erken resim yüklersen bakalım nasıl olmuş kaç cc takıldı ?

Bu arada daha alma sert ve şekle girmiyorlar yumuşadıktan sonra al derim daha çok erken resim yüklersen bakalım nasıl olmuş kaç cc takıldı ?

330 cc yuvarlak, moderate profil takıldı, çok az dokum vardı. Aşırı dolgulu 75b kullanıyodum daha önce, şimdi içi tamamen boş 75c'ler oluyor, ama yine de bekliyorum beden değişebilir diye. 16 cm kadar dokum var şu an kendi ölçümlerime göre :)
Bikini ve bazı bralet bedenleri 34-36-38 diye gittiği için orda çok fark etmez gibi geliyor, belki dekolte miktarı değişir ancak, ama bilmiyorum yine de. Olabildiğince beklemeye çalışıcam :)
Bu ara da baya güzel indirimler görüyorum, zor tutuyorum kendimi :)

Fotoğraf eklemedim ben, ilk girdiğimde ameliyat öncesi halini eklemiştim ama sildim sonra, içim rahat etmedi :/

Slm kizlar
Bayagidir yazamadim.Sol memede protez tam yerinde degil ve meme ucu digerinden daha buyuk ve lipo revizyonu olmusken onuda duzelteyim dedim.Ama dr yapmadi gerek yok kotu durmuyor dedi.Evet dikkatli bakilmayinca gorunmuyor Ama ben rahatsizim yinede.Karin ve sirt kollar lipo ve alinan yag popoya enjekte edildi tekrar.Ayni drum Ama revizyon icin para odeniyormu?benden 5 bin tlye yakin para aldilar.Neyse bu kez istedigim gibi olsunda.Memeyide duzeltseydi bari moralim bozuk bastan savdi sanki

Slm kizlar
Bayagidir yazamadim.Sol memede protez tam yerinde degil ve meme ucu digerinden daha buyuk ve lipo revizyonu olmusken onuda duzelteyim dedim.Ama dr yapmadi gerek yok kotu durmuyor dedi.Evet dikkatli bakilmayinca gorunmuyor Ama ben rahatsizim yinede.Karin ve sirt kollar lipo ve alinan yag popoya enjekte edildi tekrar.Ayni drum Ama revizyon icin para odeniyormu?benden 5 bin tlye yakin para aldilar.Neyse bu kez istedigim gibi olsunda.Memeyide duzeltseydi bari moralim bozuk bastan savdi sanki
Cnm memede gerçekten dikkatli bakmak gerekiyo bence dert etme çok güzel olmuş. Bu kadar iyileşmişken tekrar kestirip dikilmeyi nasıl göze alıyosun valla şaşırıyorum. Ben günlerin geçmesini saatleri sayıyorum resmen :KK43: kurtulmuşsun keyfini çıkar. Harika görünüyorsun.

Cnm memede gerçekten dikkatli bakmak gerekiyo bence dert etme çok güzel olmuş. Bu kadar iyileşmişken tekrar kestirip dikilmeyi nasıl göze alıyosun valla şaşırıyorum. Ben günlerin geçmesini saatleri sayıyorum resmen :KK43: kurtulmuşsun keyfini çıkar. Harika görünüyorsun.
Canim sagol drda oyle dedi gayet guzel ve daha iyilesme devam ediyor dedi.5 ay oldu.Ama bende deli cesareti var hic tereddut etmeden hop ameliyata giriyorum

Canim sagol drda oyle dedi gayet guzel ve daha iyilesme devam ediyor dedi.5 ay oldu.Ama bende deli cesareti var hic tereddut etmeden hop ameliyata giriyorum
Sıklıkla narkoz almakta iyi değil hem. Dinlendir vucudunu kusur arıycağına bizim gördüğümüzü gör. Kum saati gibisin harikasın daha ne olsun :halay:

Kızlar selam bugün 3. Günümdeyim direnlerim hala çıkmadı sağ göğsüm ağrıyor ve hala içerden pis kan geliyor. Yarına çıkartalım dedi dr. Çok sıkıldım artık :KK43: Ne zaman geçecek bu sıkıntılarım ya :KK43:

Slm kizlar
Canım grçmiş olsun ağrın varmı karın germe yaptıracaktın sanki yanlışmı hatırlıyorum lopo mu oldun sadece dsha önce de olmuştun neden gerek oldu tekrar birde popoya daha önce yağ olmuştu değilmi? Erimemi oldu çok sordum ama merak ettim tekrar geçmiş olsun

Kızlar selam bugün 3. Günümdeyim direnlerim hala çıkmadı sağ göğsüm ağrıyor ve hala içerden pis kan geliyor. Yarına çıkartalım dedi dr. Çok sıkıldım artık :KK43: Ne zaman geçecek bu sıkıntılarım ya :KK43:

Canım direnin durması aslında iyiymiş.
Doktorum ödem şişlik oranını azaltıyor diren demişti.
Birazcık sık dişini normal de ilk hafta zaten biraz sıkıntılı geçiyor.

X