Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canim tsk ederim ilgine işte sonradan kuculurde iyice mutsuz olurum diye korkuyorum seninki kaç cc di kas altı dual miydi benim gibi
Evet canim benimde dual plandi
Bak banada kuculdu gibi gelmisti
ama olctugumde ayni cikiyor
Gozun alisiyor zamanla
Ve dogallasiyorlar
Dual planda da giruntu cok hos oluyor albume bakabilirsin seni izliyorum ve actim albumu

O ozlem06
Ve zaman gectikce daha cok buyuyende var
Benim derim emzirmeden dolayi bosalmisti
Direk sekil aldi protezi sıkma durumu olmadi
Ama seninki sıkıysa protez kasaltindan kendini biraktikca zamanla memen protez seklinde buyuyebiliyorda
Ve oyle senin dusundugun gibi bir kuculme olmaz

Neler olmus buraya yaaaa eski arkadaslar banlanmis bize ameliyata yardimci olanlar positiv insanlar gitmis bi cirkef meymenetsiz yüzünden vallllaa bravoooooo onu engeliyeceginize @magicangel @ mutluluk ikiside cok positiv insanlar
Engelemissiniz
Eski tadi tuzu yok
Biri gelio herkeze hakaretler kavgalar kendini bok sanmalar bu neyin havasi tabi hayatinda yapamiyacagi kavgalari havalanmalari sanalda yaparlar anca normal bisey herkez buraya bilgi edinmeye gelirdi o sirfinti yüzünden o da kalmadi tadi tuzu gitti
Iyi kimse yardimci olmasin artik kavga yerine dönsün
O demet Engel yemedikce kimse girmez siteye benide banlayin cokda fiffii

Uzun zamandır forumda yazmak içimden gelmiyor gerçekten ara ara girip okuyordum çoğunlukla da dişlerimi sıka sıka.. özellikle ameliyat surecimde üşenmeden tüm sorularıma yanıt verip bana çok yardımcı olan magic angel' ın da banlandigini görünce yazmadan geçemedim bu kadar güzel bir ortamı mahveden kişinin kim olduğu aşikar iken burada en fazla emeği gecenlern banlanmasini doğru bulmuyorum. Konu dışı oldu affola..

Yok Yok olmam ona ameliyat, teşekkür ederim :)
Çok üzüldüm durumuna, keşke Zamanı geri döndürebilsek de yaşamamış olsan bunları :KK43: yüzün ne olacak tedavisi mümkün mü?? Ayrıca doktora dava açmayı düşün bence
Tabiki dava islemlerine basladim. Tedavi icin 3 ay beklemem gerekiyor.

Neler olmus buraya yaaaa eski arkadaslar banlanmis bize ameliyata yardimci olanlar positiv insanlar gitmis bi cirkef meymenetsiz yüzünden vallllaa bravoooooo onu engeliyeceginize @magicangel @ mutluluk ikiside cok positiv insanlar
Engelemissiniz
Eski tadi tuzu yok
Biri gelio herkeze hakaretler kavgalar kendini bok sanmalar bu neyin havasi tabi hayatinda yapamiyacagi kavgalari havalanmalari sanalda yaparlar anca normal bisey herkez buraya bilgi edinmeye gelirdi o sirfinti yüzünden o da kalmadi tadi tuzu gitti
Iyi kimse yardimci olmasin artik kavga yerine dönsün
O demet Engel yemedikce kimse girmez siteye benide banlayin cokda fiffii
Canim durum vahim,bende banlandim cezam bitti,bi döneyim dostlarla muhabbwt edeyim dedim malesef kimsenin kalmadigini banlandigini gördüm,pire icin yorgan yakildi,hic bi önemi kalmadi bu sayfanin kendini bilmez bazi x kisiler yüzünden kayda deger insanlar gitmis....:KK12::cry:

sert basınca kasına yük binmiştir ondan olmuştur korkma hiç :KK39: kontrolün ne zaman?
Ah Pınarım bu mesajını görünce senin ameliyat gününü bekleridğimiz aylar haftalar geldi aklıma.. oldu da bitti , hersey geçti ve şimdi tecrubesi ile herkese yardımcı olmaya çalışan prensesim benim.

Biz işte böyle bir grubuz..insan olan, insanlığa değer veren .. paylaşımları dostça, derdini dinlediği insana sözlerini silah olarak kullanmayan memedaşlarız :) bu arada uzun zamandır giremiyordum, malum işlerim, seyahatler ..vs vs biliyorsunuz aynı zamanda başka koşturmalarda var .. Zenginlik yetmiyor daha çok kazanmak lazım :))))) haberlerinizi hergün alsamda sayfamızı özledim. şöyle bir bakayım yenimemeliler kimler :)

kız uçları elime geliyo krem sürerken :olamaz: bide benim kenarlar katlı dikiş gbi böyle bi değişik onlar da düzelmedi :işsiz: şekilden şekle girio hergün bu memeler ben anlamadım :KK48:

Azcık kıskandırayımmı, pek severim sana takılmayı bilirsin .. dün provadayken kimse silikonum olduğunu anlamadı gözler fal taşı gibi açılmış off vücut süper dediler :) asıl mühim konu aaa sizde hiç iz yok naaptılar hap gibi yutturdularmı dedi kadının biri.. resmen izler gitmiş :) 4 ay 10 gün oldu henüz ama nerdeyse yok gibiler ... darısı herkesin başına kuzum

Kizlar yaaa nerdesiniz.hic olmamis boyle.tadi tuzu kalmamis buraninnn.acılığı kalmis:-(( hala devam ediyorrr konuşmaya.ilginç...
Maalesef öyle olmuş . gitmediğimz amanlara hiç üzülmedim. kalitede kalmamış zaten. saçma bir platform olmuş. Egosu olan kılıç kuşanmış.. gelmiş ortamın içine etmiş.
biz burada aynı amaç için toplanan , yeri geldiğinde her duyguyu paylaşan dost insanlar olarak yazıştık aylarca ..

Ah Pınarım bu mesajını görünce senin ameliyat gününü bekleridğimiz aylar haftalar geldi aklıma.. oldu da bitti , hersey geçti ve şimdi tecrubesi ile herkese yardımcı olmaya çalışan prensesim benim.

Biz işte böyle bir grubuz..insan olan, insanlığa değer veren .. paylaşımları dostça, derdini dinlediği insana sözlerini silah olarak kullanmayan memedaşlarız :) bu arada uzun zamandır giremiyordum, malum işlerim, seyahatler ..vs vs biliyorsunuz aynı zamanda başka koşturmalarda var .. Zenginlik yetmiyor daha çok kazanmak lazım :))))) haberlerinizi hergün alsamda sayfamızı özledim. şöyle bir bakayım yenimemeliler kimler :)
ahhh ahhh ne günlerdi canım benim..:KK15: zenginlik başa bela şekerim sen de haklısın.:cool:

Oooo süüper olur. Ben her hafta kuşadasına da geliyorum. Şöyle yapalım sen yap gözlemeleri ben yatımla yanaşıp seni kıyıdan alayım. Yunan adasının birine geçer yeriz denizin ortasında... Valla bak ciddiyim ben.
ya bu süperdi bayıldım yunan adasına gözleme yemeye gitmek çok iyi fikir:KK48:memsi omayanlara da acıyın bizi de alın yatınıza yah:KK31:u

Azcık kıskandırayımmı, pek severim sana takılmayı bilirsin .. dün provadayken kimse silikonum olduğunu anlamadı gözler fal taşı gibi açılmış off vücut süper dediler :) asıl mühim konu aaa sizde hiç iz yok naaptılar hap gibi yutturdularmı dedi kadının biri.. resmen izler gitmiş :) 4 ay 10 gün oldu henüz ama nerdeyse yok gibiler ... darısı herkesin başına kuzum
Hoş geldin canımın taaa içi nasıl özlemişim.aşkolsun niye hiç uğramadın.ne provası

kızlar bugün epilasyona gittim.işlemi yapan bayanla baya sohbet ettik ee tabiki meme silikon muhabbeti olmadan olmazdı.yastık gibi olan silikondan yaptır dedi :KK58:daha önce hiç duymadım.burda yazılanları aklıma getiriyorum hafızamı yokladım.yok daha önce hiiiç duymadım.kadın senin göğüslerin çok güzel yapınca çok güzel olur dedi.içi boşalmış sadece meme başı ve duruşu gayet güzel diyince o anki duygularımı tahmin edin artık:halay:ben de doktor da böyle düşünürse mükemmel olcak dedim içimden.iyiden iyiyye heycan yaptım.bayram dönüşü hemen hastaneye gidiyorum kızlar inşallah.bu arada yastık gibi silikon hakkında fikri olan var mı?bi şey daha duydum :işsiz:

kızlar bugün epilasyona gittim.işlemi yapan bayanla baya sohbet ettik ee tabiki meme silikon muhabbeti olmadan olmazdı.yastık gibi olan silikondan yaptır dedi :KK58:daha önce hiç duymadım.burda yazılanları aklıma getiriyorum hafızamı yokladım.yok daha önce hiiiç duymadım.kadın senin göğüslerin çok güzel yapınca çok güzel olur dedi.içi boşalmış sadece meme başı ve duruşu gayet güzel diyince o anki duygularımı tahmin edin artık:halay:ben de doktor da böyle düşünürse mükemmel olcak dedim içimden.iyiden iyiyye heycan yaptım.bayram dönüşü hemen hastaneye gidiyorum kızlar inşallah.bu arada yastık gibi silikon hakkında fikri olan var mı?bi şey daha duydum :işsiz:

Valla bende ilk defa duydum ne demek istedi acaba:KK64:Ama gogus dokusu kısmında haklı bence de eger gogus dokun varsa içinin boşalmasına ragmen cok dogal ve guzel durur:KK73:Sarkıklık varsa eger belki dikleştirme de gerekebilir ama onu doktor zaten söyler gerekli yada gerekli deil protezle toparlanır diye

X