Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

sağol canım en nihayet banada geldi o meşhur sıra çok şükür nasipse olsun bitsin artık Allahın izniyle öğlen saat 1 de giricem amkyta çıkınca yazarım tekrar hepinize. inşllh isteyen herkez tez zamanda kavuşur hayallerine ameliyata girerken dahi ilk dileğim bu olcak hepimiz için
Kız s n ameliyat oldun muuuuu❤️

oturup kalkmak bile çok büyük marifet abam oyyy bide balgamlı bi öksürük çıktı iyice zorluyo göğsümü çok kötü kıramplar giriyo naapak katlancaz geçmiyen ağrı yok neticede üç gün beşgün derken bi bakmışız bir ay dolmuş bile inşllh tez zamanda görürüm o günleri kuşum başka hiç bi isteğim yok şimdilik
Canım sabırrrrrrrr :KK66: hepimiz ilk çıktığımızda b@k vardı da yaptırdık dedik :KK66: sabır canımmmmm sabır :KK66:

Merhabalar!
Cevap alamadigim icin yeniden yaziyorum. Istanbulda kol altindan gögus buyutme ameliyati yapan iyi bir doktor var mi acaba? Ankarada kol altindan yapan bir kac doktor biliyorum ama Ankaraya gitmem zor. Yardimci olabilirseniz cok sevinirim...
Can'ım forumda electraa electraa vardı . Uzun zamandır girmiyor, o İstanbul'da koltukaltı kesisi ile olmuştu.

Kız s n ameliyat oldun muuuuu❤️
oldummm kuzu oldummm çok mutluyum mutluluğum sağsalim de çıktım daha ne isteyim Allahtan çok şükür iyiki varsınız canlarım yaaa hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim burası sizler olmasanız bu cesaretin binde birini kendimde bulamazdım Allah eksikliğinizi acınızı derdinizi göstermesin sevdiklerinize hep burda olun hep biz gibilere destek olup nice insanların mutlu olmasını sağlayın inşllh.

oldummm kuzu oldummm çok mutluyum mutluluğum sağsalim de çıktım daha ne isteyim Allahtan çok şükür iyiki varsınız canlarım yaaa hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim burası sizler olmasanız bu cesaretin binde birini kendimde bulamazdım Allah eksikliğinizi acınızı derdinizi göstermesin sevdiklerinize hep burda olun hep biz gibilere destek olup nice insanların mutlu olmasını sağlayın inşllh.
Canım bu süreç çok zor. Ben rahat atlatanlardandım ama yine de baskı gerginlik çooook zordu. Nefes almak, hapşırmak, gülmek ve en kötüsü de öksürmekti. Ameliyatın ertesi günü Boğaz'ıma bir damlacık su kaçtı ve ben öksüremediğim için ölücem sanmıştım :KK43:( günler geçtikçe rahatlayacaksın . Hatta Forumda çok sevdiğim Bi arkadaşım nerdeyse ameliyatın ertesi günü nöbetçi plastik cerrah bulsa çıkarttıracaktı silikonları :KK70: çok şükür şimdi 2 senesi olacak nerdeyse çoooook memnun o da :KK66: sen de böyle olacaksın :KK66: yaniiiii çok Mutlu :KK66:

Canım bu süreç çok zor. Ben rahat atlatanlardandım ama yine de baskı gerginlik çooook zordu. Nefes almak, hapşırmak, gülmek ve en kötüsü de öksürmekti. Ameliyatın ertesi günü Boğaz'ıma bir damlacık su kaçtı ve ben öksüremediğim için ölücem sanmıştım :KK43:( günler geçtikçe rahatlayacaksın . Hatta Forumda çok sevdiğim Bi arkadaşım nerdeyse ameliyatın ertesi günü nöbetçi plastik cerrah bulsa çıkarttıracaktı silikonları :KK70: çok şükür şimdi 2 senesi olacak nerdeyse çoooook memnun o da :KK66: sen de böyle olacaksın :KK66: yaniiiii çok Mutlu :KK66:
evet canım haklısın gerçekten zor ama geçicek inşllh ve sonu mutluluk olucak tek dileğim başta Khaleesi_ Khaleesi_ olup isteyen tüm herkezin bu mutluluğu yaşaması tez zamanda inşllh

36. günmü ayyy negüzel bana çokkk uzak gibi ama geçicek bende ogünleri görücem inşllh sizler gibi ohhh ağrı sızı kalmadı herşey artık çok güzel diyebilcem Allahın izniyle. çok acıdı canım ama hiç kızmadım kendime aksine hep taktir ettim kutladım hayalini gerçekleştirmek gerçekten çok güzel şey hele hele ameliyattan benim kadar çok korkan bi insan için. darısı isteyen herkezin başona olsun inşllh

Bana da hiç geçmeyecekmiş gibi geliyodu o kadar iyi anlıyorum ki :) Ben hiç korkmadım, 3-4 senedir ilerde olurum dediğim ameliyata karar verdiğimin ertesi günü hemen ameliyat oldum. Çok ağrı sancı çektim ama şimdi iyi ki yapmışım diyorum. O kadar korkuyosanız gerçekten tebrik ederim büyük cesaret :) Sizin de bu iyi ki cümlelerini kurmanıza çok az var emin olabilirsiniz :))

Bana da hiç geçmeyecekmiş gibi geliyodu o kadar iyi anlıyorum ki :) Ben hiç korkmadım, 3-4 senedir ilerde olurum dediğim ameliyata karar verdiğimin ertesi günü hemen ameliyat oldum. Çok ağrı sancı çektim ama şimdi iyi ki yapmışım diyorum. O kadar korkuyosanız gerçekten tebrik ederim büyük cesaret :) Sizin de bu iyi ki cümlelerini kurmanıza çok az var emin olabilirsiniz :))
hayatımda diş bile çektirmedim kan aldırmaktan bile ödüm patlar sezeryan izini ablalarımda gördüm korkumdan ikikez normal doğum yaptım sezeryanı birkex bile düşünmedim nasıl bi ameliyat fobim var sen düşün artık. annem acı çektiğimi görünce çok kızdı hatta sezeryandan korkana bak güle oynaya gittin bıçak altına yattın" diye canımı yedi sonunun güzel olcağı içime doğdu heralde nediyelim darısı biz gibilerin başına olsun inşllh sağol canım

Aslında popom var,hani yok degil ama o sonuçları görünce yok gibi hissettim :))
Haklısın,öylede bir durum var. Bakışlar çok üzerinde olunca rahatda edilemez.. Bilemiyorum öyle gelip geçici bir hevestir benimki belki :KK66:
Ya senin popon zaten güzel Arzumcuğum
Oranla buranla oynama bomba hatunsun :KK66:

Ya senin popon zaten güzel Arzumcuğum
Oranla buranla oynama bomba hatunsun :KK66:
Teşekkürler tatlım :)))
Doktorumda onaylamadı zaten,asla gerek yok seni çok hantal gösterir,Dedi. Krizimi dindirmek için botox yaptı kaş ortası,üstü ve kenarlarına. Sonra ugurladı sırtımı sıvazlayıp :KK70:
Yalnız vücudunda çok şişlik var Dedi. Neden olduğunu öğrenmek için önce tam bir kan tahlili ve araştırma yaptıracağım. Ve spora başlayacağım inşallah. Squat ile popomu daha dik ve sıkı yaparım artık :KK66:

Ben şimdiden çok heyecanlıyım bu haftasonu kavuşuyorum sonunda,umarım boyutu istediğim gibi olur,küçük ya da çok büyük olsun istemiyorum boyum 1.63 kilom 53 acaba 300-325 cc istediğim gibi durur mu yoksa büyük mü olur siz ne diyorsunuz kızlar

Ben şimdiden çok heyecanlıyım bu haftasonu kavuşuyorum sonunda,umarım boyutu istediğim gibi olur,küçük ya da çok büyük olsun istemiyorum boyum 1.63 kilom 53 acaba 300-325 cc istediğim gibi durur mu yoksa büyük mü olur siz ne diyorsunuz kızlar

Canım senin dokun var zaten bayağı hatta şu anki hali dahi çok güzel silikonlu gibi . Bence doktoruna bırakmalısın en iyisini tercih eder.

X