Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben 6. Gun ise baslayabilir miyim acaba
Taksiyle gider gelirim
Birde işe giderken nasıl canta tasıycam
Hastaneden eve taksi zormu geçiyor yollar vs
Öndemi arkadamı oturmalı
İlk gün kan oluyormu pijama önlük vs
Diren cıkarken acıyormu
İlk gun ne zaman ayaga kaldırıprşar
Sonda takıyorlarmı
Ağrılar kişiden kişiye değişiyor cidden eğer rahat atlatırsanız 6. gün başlanabilir belki ama masabaşıysa işiniz bence yoksa sürekli ayakta durduğunuz kollarınızı kullandığınız bi işiniz varsa ne kadar rahat olursanız olsun çok zor bence. Sonda takılmıyor zaten bana diren de takılmadı onun için bilmiyorum canım :KK66: kan falan olmuyo normalde yani dikişlerle ilgili ama benim serumun ilacını değiştirirken hemşire kapatamadı oradan sızdı pikeye biraz kan yoksa öyle kanlı bişey yok. İlk gün ben lavabo için kalktım yoksa sezeryandaki gibi gelip illa kalkmalısınız diyen olmadı hatta hemşire isterseniz sürgü verelim kalkmayın dedi ben istemedim. Hastane çıkışı ben önde oturdum arabada biraz geriye yatırdık koltuğu araba sarsıldıkça hafif hissediyorsun tabi ama çok fena değil. İle başlamadım ben daha onun için çanta işini de bilmiyorum canım :KK66:

Kas altımı kas zqrı altımı ıste butun sorun bu :KK43:(( neye gore karar verdıler sana kas zarı altına ? Birde normalde gogus cup kac ? Bnmkiler a
Merhaba eğer meme dokusu varsa bir mikar kas zari alti oluyor kas altında kaslar zarar gördüğü için kolları kullanmak daha zor oluyor yani iyileşme biraz operasyonun türüne göre ve kişiden kişiye değişir tabi. Özel bir sutyen giydiriliyorica ve 1 ay boyunca bunu kullanıyoruz sonra 3. Aya kadar da sporcu sutyen. Ben Prof Dr Ahmet karacalar a oldum operasyonumu müthiş bir Dr ve insan çok memnunum tavsiye ederim Dr seçimini yapmadıysan bir fikir alabilirsin. Kas zari alti 4. Gün kollarımı çok çok rahat kullandım.

Ağrılar kişiden kişiye değişiyor cidden eğer rahat atlatırsanız 6. gün başlanabilir belki ama masabaşıysa işiniz bence yoksa sürekli ayakta durduğunuz kollarınızı kullandığınız bi işiniz varsa ne kadar rahat olursanız olsun çok zor bence. Sonda takılmıyor zaten bana diren de takılmadı onun için bilmiyorum canım :KK66: kan falan olmuyo normalde yani dikişlerle ilgili ama benim serumun ilacını değiştirirken hemşire kapatamadı oradan sızdı pikeye biraz kan yoksa öyle kanlı bişey yok. İlk gün ben lavabo için kalktım yoksa sezeryandaki gibi gelip illa kalkmalısınız diyen olmadı hatta hemşire isterseniz sürgü verelim kalkmayın dedi ben istemedim. Hastane çıkışı ben önde oturdum arabada biraz geriye yatırdık koltuğu araba sarsıldıkça hafif hissediyorsun tabi ama çok fena değil. İle başlamadım ben daha onun için çanta işini de bilmiyorum canım :KK66:
çok sagol sanırm ben cok heyecanlyım :)

Merhaba eğer meme dokusu varsa bir mikar kas zari alti oluyor kas altında kaslar zarar gördüğü için kolları kullanmak daha zor oluyor yani iyileşme biraz operasyonun türüne göre ve kişiden kişiye değişir tabi. Özel bir sutyen giydiriliyorica ve 1 ay boyunca bunu kullanıyoruz sonra 3. Aya kadar da sporcu sutyen. Ben Prof Dr Ahmet karacalar a oldum operasyonumu müthiş bir Dr ve insan çok memnunum tavsiye ederim Dr seçimini yapmadıysan bir fikir alabilirsin. Kas zari alti 4. Gün kollarımı çok çok rahat kullandım.
yapmadım bugun birde Serdar Bora Bayraktaroglu ile gorusecegim
birde gorusmek istedigim drleri yazdım yukarıya bildigin duydugun aman dedigin varmı iclerinde ?

Bu doktorlar arasında fikri olan varmı
Erhan ErYılmaz
Ali Rıza Eroroglu
Cem Payaslı
Salih Emre Üregen
Ali Murat Akkuş
Bülent Tekerekoğlu
Alpaslan Topcu
Burçak Erdinç
Ayşe Esnetik
Bülent beyin ınstagramdan bazı sonuçlarını gördüm. Çok güzel :KK66:
Ya bu Ayşe estetik nedir anlamadım ben.kim yapıyor bu ameliyatları,doktor kim?

Bülent beyin ınstagramdan bazı sonuçlarını gördüm. Çok güzel :KK66:
Ya bu Ayşe estetik nedir anlamadım ben.kim yapıyor bu ameliyatları,doktor kim?
Ferhat Tuncer sanırım daha konuysmadım bunlarla konusmak ıstıyorum ama bu daha cok ınstagram menomenlerınden sanırım ayse esnetık

Larimar Larimar @findukser @miraculous C cancanan2738 kızlarrrr şu an valiz hazırlıyorum, heyecan dorukta:KK45: ilk 10 gün ne giyilir yanıma neler almamı önerirsiniz, ameliyattan sonra kendi evimde değil annemde kalıcam. 4 5 gün sonra bol kazak yada tişört fln giyecek kadar kollar kalkıyor mu?? Yoksa sadece önden fermuarlı düğmeli mi giyiyorsunuz?? Şuan sadece 1 tane fermuarlı sweatim olduğunu fark ettim:kızgın: bi de ameliyat akşamı sütyenin üstüne ne giydiniz?​
Cnm hadi hayırlı olsun ilk bir kaç gün önden fermuarlı yeter.. ameliyat sonrası hastanede bişey giydirmiyorlar taburcu olurken fermuarlı yada düğmeli yeterli olur canim..

çok sagol sanırm ben cok heyecanlyım :)
Benim isim masa basi, kollarimi kaldirmakla ilgili 3 gun sorun yasadim sonra kaldirabiliyodum. Ise 2 hafta sonra baslayabildim cunku oturup kalkamiyodum, biyerden biyere gidemiyodum yani cok zorlaniyodum. Tavsiyem nolursa olsun en az 10 gun evde dur. Biraz iyilesmeye ve vucudunu dinlendirmeye ihtiyacin olacak.

Merhaba hoşgeldiniz bende çok tecrübeli sayılmam ama memelerinin fotoğraflarını koyan üyeleri eklemeniz için önce sizinde fotoğraf koymanız bekleniyor. Güvenlik için bir sürü erkek üye olabiliyor ne yazık ki.
bilgilendirmeniz için teşekkür ederim,paylaştığımız fotoğrafları herkesin görmemesi adına yapılan bir şey var mı arkadaşlık isteği gibi..herkesin görebiliyor olması da kötüymüş..

Cnm hadi hayırlı olsun ilk bir kaç gün önden fermuarlı yeter.. ameliyat sonrası hastanede bişey giydirmiyorlar taburcu olurken fermuarlı yada düğmeli yeterli olur canim..
sorunsuz ve sonucu süper olur umarım canım şimdiden güzel günlerin olsun yeni cicişlerinle.Bir de nerede ve hangi doktora yapacağını paylaşır mısın..doktoru nasıl netleştirdin mesela?Kısa süre içinde yaptıracağım için konuyla ilgili herkesin bilgi paylaşımını bekliyorum <3

Ya kızlar imdat çarşamba ameliyatım var ve ben bu sabah hadta uyandım ilaç vs içilir mi ameliyattan önce çok mutsuzum böyle başladıysa benim ilerler kesin hastalığım vücudum böyledir ne yapmalıyım

Ya kızlar imdat çarşamba ameliyatım var ve ben bu sabah hadta uyandım ilaç vs içilir mi ameliyattan önce çok mutsuzum böyle başladıysa benim ilerler kesin hastalığım vücudum böyledir ne yapmalıyım
Hemen Dr u ara sor antibiyotiklik bir durum mu grip mi enfeksiyon geçmeden olmaz diyorlar ama belli olmaz 3 günün var gerçi

X