Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yok kız sen tamamen yanlış anlamışsın :))) ikisine de yuvarlak takıldı , ama görünüşleri farklı. Diğeri damla gibi duruyor demek istedim :))
Ayy yok doğru anladım kız ikisi de yuvarlak ama diğerinde kaslar fazla genişlediyse görüntü farklılaşmış olabilir mi acaba dedim asimetrik bozukluk ondan mı acaba :KK52:

Evet yani o alt kisim meme kivrimi baslamadan 84-87 arasi degisiyor tam olcemedm meme uclari dahil cevrexe 94-95 gibi
Kaburga dedigim yer bak bnm fotoma yuzmeden oturu kaburga kivrimim daha cikik anlarsn cnm :)
Canim snin zaten 10 cm dokun varmis yani sen cok büyük istemiyorsun bence 325 cc 350cc olabilir hani dümdüz olsan 400 ancak olur..malesef benim fotom yok o nedenle seninde goremem sanirim :-(

Daha once gorseydim daha once ameliyat olurdum :) masallah diyorum nazar degmesin ayrica sayfayi actim fotolar toplu gorunuyor ya tek tek bakmadan, acaba manken fotosu ornek olsun diye mi koymus ki diye dusundum, o derece guzel yani :) gercekten 400 o kadar buyuk degilmis kulaga oyle geliyor da gorunus harika :) gogus tipin de guzelmis bastan sanirim yskinligi tam istenen sekilde, ya o degil de foto atacaktim ben aynadan cekilmis bi benim cektigim fotolara bakiyorum bi seninkilere :) cok amatormusum memetor farki herhalde :) bir de ben seni hep siyah sacli dusunmustum :) :) ay ne mesaj yazmisim ben gidip biraz foto cekimi calisayim ::)
Yaaa ne güzel yazmışsın öyle,ellerine sağlık :KK16: Çok mutlu oldum çok teşekkür ederim :KK68:
Bana 400 cuk diye oldu,tamda hayal ettiğim gögüs büyüklüğüne ulaştım.Darısı herkesin başına :KK66:
Saçlarım siyah aslında :))) Ama sarıya boyattıgımdan beri artık siyaha geri dönemiyorum :KK51:
Çekil tabi :KK66: Foto çekile çekile uzman olduk bizde :KK48:

Ayy yok doğru anladım kız ikisi de yuvarlak ama diğerinde kaslar fazla genişlediyse görüntü farklılaşmış olabilir mi acaba dedim asimetrik bozukluk ondan mı acaba :KK52:

Hım ben yanlış anladım demek :olamaz: valla bilmiyorum ki canım o_O

Arzu_C Arzu_C masaj yapmıyorum canım .

Canım aslında doktoruma güveniyordum hepimiz gibi zorlu karar sürecinden geçtim ben de . Zaten eşim olaya pek olumlu yaklaşmıyordu o yüzden farklı doktorlarla görüşme imkanım olmadı. Bir kere gidebilirdim onu dA araştırdım okudum ettim ve doktorumda karar kıldım. Muayenede de beni olumsuz yönde şaşırtacak herhangi birşeyi olmadığı için tercih ettim. Ama sorun olacağını hiç hesaba katmamışım demek. Sorunlar tabii olabilir doktor hatası da olabilir yada vücut bu şekilde tepki veriyor olabilir işte her zaman söylüyorum ya hepimizin süreçleri farklı işliyor diye . Ama önemli olan düzeltebilmek . Ben 77CEYLAN 77CEYLAN a da söyledim çok estetik kaygım olmasaydı sonuçta bu ameliyatı olmaz dümdüz memelerle gezerdim. Ameliyat diyoruz ama birçok şeyi göze almak özründe kalıyoruz hissizlik aşırı his ağrı sızı ... bu kadar çok şeyi göze almışken değsin istiyor insan . İnşallah hepinizin güzel haberlerini alırım. Benim 18. Haftaya girecek 6 aya çok birşey kalmadı ki . Ne olup bitecek hep beraber göreceğiz :KK66:
Aynen canım üzme kendini bence bir sorun varsa 6 ayın sonunda Doktorun kabullenecek. Anlattıklarından o şekikde anladım ben. Bukadar bekledin biraz daha sabret canını sıkma. Hep beraber beklicez. Şuan için daha iyi bir çözüm yok. İnşallah dr. seni üzmez hatası varsa kabullenmek zorunda.

Merhaba kızlar bende meme büyütme yaptırmak istiyorum Antalya'da yaşıyorum sizce devlet hastaneleri bu konu da nasıl dır özeller mi yoksa araştırma mı bilemedim
Merhaba bende Antalyada yasiyorum doktor arastirmasi yaptim.Arastirmaya da gittim fakat arastirmada doktorun kendisi bile muayene etmedi yogunluktan asistani muayene etti.Bir de 1 yil sonrasina gun veriyoruz dediler.4500 tl yapiyor dediler toplam ama doviz kurlarindan etkilenip artmis olabilir.Imkaniniz varsa ozel hastanede yaptirin derim.

Bir de krem meselesi var... ya burdakiler zaten bi anormal rahat insanlar doktora gidiyorum cok rahat rahat hersey olmasi gerektigi gibi dedi. Masaj ?? Dedim yavas yavas yap dedi nasil ypcagimi bile bilmiyorum :) krem?? Dedim aa vazelin sur dedi. Izim cok az yani hic kesik gibi degil de cizilmis gibi acaba hangi krem kullaniyosunuz?

Merhaba bende Antalyada yasiyorum doktor arastirmasi yaptim.Arastirmaya da gittim fakat arastirmada doktorun kendisi bile muayene etmedi yogunluktan asistani muayene etti.Bir de 1 yil sonrasina gun veriyoruz dediler.4500 tl yapiyor dediler toplam ama doviz kurlarindan etkilenip artmis olabilir.Imkaniniz varsa ozel hastanede yaptirin derim.
Merhaba cevap verdiğin için teşekkür ederim öncelikle hangi doktorla görüştüğünü de söyleyebilirmisin Asım Uslu olanların yorumları nı okudum fiyat çok da düşük değilmiş. Özel hastaneleri de bilmiyorum çok Yen'i taşındım önerebilecegin var mı acaba

Kizlar bugün foto yuklemeyi düşünüyorum izlediklerim beni izleyebilecek..izlediklerim beni de izlerse fotolari merak ediyorum çünkü fikir olmasi açısından

Lovable diye birşey aldım bakalım memnun kalcaz mı kızlarımla:p
Canım bana doktor bir ay kendi giydirdiği sütyeni çıkarmamamı söyledi. Bir de bant var sende de var mı?
Çok rahatsız ediyor.
Ay eşime dedim ki ilk sütyenimi de doktor hediye etti senden de bekliyorum dedim ters ters baktı adam :lülülü::rolleyes:

Canım bana doktor bir ay kendi giydirdiği sütyeni çıkarmamamı söyledi. Bir de bant var sende de var mı?
Çok rahatsız ediyor.
Ay eşime dedim ki ilk sütyenimi de doktor hediye etti senden de bekliyorum dedim ters ters baktı adam :lülülü::rolleyes:
Bant var bende de doktoru aradım bu bantı çıkarabilirmiyim diye cidden cok baskı yapıyor diye. Adam sütyeni çıkar bant kalsın dedi o çok önemliymiş. Benim doktor çok konuşmuyor ya herşeyi bilmemi bekliyor galiba:deli:

X