Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Suan 10. Günümdeyim göğsüm uyuşuk halde ne zaman gidiyor uyusukluklar acaba arzum77 arzum77 bir de ne zaman önden düğmeli giymeyi bırakabilirim
Uyuşukluğun gitmesi biraz ameliyat sırasında olan şeylere bağlı. Herkes farklı süreç izliyor çünkü.
Yakası biraz geniş t shırt ler giyebilirsin. Yani biri yardım ederse giyinmene yada sen nasıl rahat şeyler giyilebilirsen giyin canım. Kollarını çok zorlama,ona dikkat et :KK66:

Uyuşukluğun gitmesi biraz ameliyat sırasında olan şeylere bağlı. Herkes farklı süreç izliyor çünkü.
Yakası biraz geniş t shırt ler giyebilirsin. Yani biri yardım ederse giyinmene yada sen nasıl rahat şeyler giyilebilirsen giyin canım. Kollarını çok zorlama,ona dikkat et :KK66:
Sen de olmasan gerçekten ne yaparim bilmiyorum hakkini helal et valla

ben bunu yaptiracagimi soyleyince arkadaslarim psikolojin bozulmus dediler
Ay halt etmiş o arkadaşların demek geldi içimden . Memesiz olmuşlarmı hiç, senin neler his ettiğini biliyorlaymıymış. Ya empati kuramıyorlardır , yada kendileride istiyor ama itiraf edebiliyorlar belkide. Senin ne istediğin önemli, sonuçta kendin için istiyorsun bunu.

10 günlük süre yetiyor dinlenmen icin ondan sonra devam edebilirsin okula olmazsa notlari alirsin arkadaşından zannemiyorum geri kalacagini
inşallahh :) zaten sınavlara girebiliyim yeter dediğiniz gibi en kötü notları alırım, araba filan kullanabilir miyim acaba ya okula gidip gelirken

kızlar ameliyatımın 1,5 ayı doldu.. yan yatabiliyorum ama sütyenlere bi alışamadım bide gece sürekli kalkıp yan yatıyorsam geri düzeliyorum .. bu aylarda nelere dikkat ettiniz nasıl yattınız ve hangi sütyenleri kullandınız yardımcı olabilir misiniz

kızlar ameliyatımın 1,5 ayı doldu.. yan yatabiliyorum ama sütyenlere bi alışamadım bide gece sürekli kalkıp yan yatıyorsam geri düzeliyorum .. bu aylarda nelere dikkat ettiniz nasıl yattınız ve hangi sütyenleri kullandınız yardımcı olabilir misiniz
Benim 42 gün oldu hala ameliyat korsesi giyiyorum o_O

Neden duz yatmaya calisiyorsunuz ki, yan yatabilirsiniz doktorunz aksini soylemediyse cok daha once baslamistim yan yatmaya

kızlarr 2. ay için resimler yükledim biliyorsunuz resim yükleyebilme konusunda biraz baskı altındayım lütfenn hepiniz bakıp yorum yapın çünkü birkaç gün içerisinde silmek durumundayım @CharmAddict @35TEHAYATBASLAR arzum77 arzum77 @bitsedegitsekya @blue_suede @Eliff16 @Esmerim233 @eternity38 @gulenaygul @hayal_alemi @ilayda_tezcan @Jade1982 @kattina @Memontil @miraculous @nihal_19 @Sevim35-35 @styx09 @Tiramisu35 @_Denniss_
beni de izler misiniz

Benim 42 gün oldu hala ameliyat korsesi giyiyorum o_O
Peki kol durumun nasil ben artik doyasiya birine sarilmayi özledim 42. Gün ne bileyim hayal gibi 42. Gün nasil oluyor insan anlatir misin biraz mesela sıkı sıkı birine sarilabiliyir musun yatarken sıkıntı var mi memelerin yumusadi mi artik yavas yavas yerine oturmaya basladi mı ziplayabiliyor musun ameliyat olmamis gibi hissediyorum diyebiliyor musun mesela sonraaa kollarini havaya kaldırabiliyor musun bunlarin hepsini cevaplar misin rica etsem :)

Peki kol durumun nasil ben artik doyasiya birine sarilmayi özledim 42. Gün ne bileyim hayal gibi 42. Gün nasil oluyor insan anlatir misin biraz mesela sıkı sıkı birine sarilabiliyir musun yatarken sıkıntı var mi memelerin yumusadi mi artik yavas yavas yerine oturmaya basladi mı ziplayabiliyor musun ameliyat olmamis gibi hissediyorum diyebiliyor musun mesela sonraaa kollarini havaya kaldırabiliyor musun bunlarin hepsini cevaplar misin rica etsem :)
Valla normal sarılmalar gerçekleşebiliyor ama sımsıkı sarılmak bilmiyorum uzun zamandır sarılmadım :KK70: yatarken sıkıntı yok yan da yatabiliyorum. Ama tedirgin oluyorum tam yan değil yine de yatış pozisyonum yarı yan diyebilirim. Memeler 1 ay sonra yumuşamaya başlıyor benim yumuşadı ama birleşmedi. Zıplayabilirim tabiki ama hurra smac vurur gibi zıplayamam tabiki tedbirli olmak lazım :KK70: kollarını tamamen yukarı kaldırman için 3 haftanın dolması lazım :) 2 hafta sonra da kaldırırsın ama çok canın yanar ve o ağrı saatlerce sürebilir. Ben denemiştim çünkü fazla merak iyi değildir :KK70:

Benimde 48 gün oldu ayni şekilde uzun süre yatamiyorum,meme altlarim sızlıyor. Bende ameliyat sudyenimi giyiniyorum, kendimi daha güvende hissediyorum :KK48:

Slm kızlar
Bugün Haldun bey ile görüştüm nihayet:) simulasyon yaptı. 295cc moderate damla dual plane'de karar kıldık. 330cc de olur dedi ama büyük olur diye korkuyorum. Lipo yapmam dedi yaptıracaksan karın germe olur ama 6 ay sonra yaparım dedi:KK43::mad:( çok heyecanlıyım artık gün sayıyorum:)) 20 nisan ameliyat:):21::KK9:
@jeologeda nerelerdesin?? Çok az kaldı senin ameliyatına:rolleyes: nasılsın??
Hazır mısın??

Slm kızlar
Bugün Haldun bey ile görüştüm nihayet:) simulasyon yaptı. 295cc moderate damla dual plane'de karar kıldık. 330cc de olur dedi ama büyük olur diye korkuyorum. Lipo yapmam dedi yaptıracaksan karın germe olur ama 6 ay sonra yaparım dedi:KK43::mad:( çok heyecanlıyım artık gün sayıyorum:)) 20 nisan ameliyat:):21::KK9:
@jeologeda nerelerdesin?? Çok az kaldı senin ameliyatına:rolleyes: nasılsın??
Hazır mısın??

Simulasyon yapmak cok mu onemli her dr yapmiyor? Neden acaba?

X