Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Benim de görenler bilir döküm nerdeyse hiç kalmamıştı ama özellikle damla istedim Cyndyrella Cyndyrella senin kiler bomba olmuş tatlım güle güle kullan fakat benim gibi bi karış bi kadına cok:KK45:
Doktorların hikayesi o. Uyduruveriyorlar hastayı bağlama politikası. Dokun yok yuvarlak olur hikayesi. Aynı esnafın ağız birliği yapıp taze bitti, vardı... Demesi gibi.

Doktorların hikayesi o. Uyduruveriyorlar hastayı bağlama politikası. Dokun yok yuvarlak olur hikayesi. Aynı esnafın ağız birliği yapıp taze bitti, vardı... Demesi gibi.
Ben doktora özellikle damla istiyorum dedim devlet hastanesinde oldum ben 1000 tl fark var istermisin dedi ok dedim

Aa hayırlı olsun :) Ağrı sizi ne
Aa hayırlı olsun :) Ağrı sizi ne durumdasin
Cok tesekkur ederim.Gecem cok rahat gecti anestezidenmi yorgunluktanmi bilmem.cok guzel uyudum.sabah kalkarken destekle kalktim .kalkinca memelerime kramp girmis gibi kasilma hissettim hepsi okadar.bakalim birazdan direnlerimi aldirmak icin gitcem.

Ayza1 Ayza1 geçmiş olsun süpersiniz masallah:nazar: ben ilk gün gözümü açamıyordum yesimexpo yesimexpo @jeologeda bi kişi daha vardı öyle hemen ayaklanan helal size alkış ıslık çabucak iyileşince insallah
Cok tesekkur ederim.direnlerimde bir ciksa sanirim aciycak yorumlar o yondeydi.ama bu dirende hala kan oluyo normalmi acaba 2. Direnim buda yariya kadar doldu

Maşallah ♡ çok daha iyi olursun insal
Maşallah ♡ inşallah günden güne daha da toparlarsin canım

Benim boyum 170 kilom 67. Öncesi 4 cm dokum vardı. Minnacık bir kız değilsen. En az 400 olmalı. Anca gösterir kendisini. Benim çok abes büyük değil. Tam bedenine uygun dolgun. Korkma cc lerden. Ben keşke 450-500 koydursaydım diyorum.

bencede kesinlikle büyük olmaz. Benimde boyum 173 56 kiloyum. Hic dokum yoktu kas altı 350 cc koyuldu. Büyük olmasından korktum normal doğal olsun dedim doktora. Simdi 400 450 olabilirmiş diyorum

Damlayi sskil olarak begendim ilk ,ama kucuk olur diye dusundum ustteki bosluktan 2 dr da yuvarlak dedi, zaten yercekiminden dolayi uzun yillarda asagi inis sonme olacak , yuvarlak ta uzun yillar icinde damlasacak dedi resimlerde damla yuvarlak cok fark goremedim zayif kisilerde akisina biraktim benm yuvarlak maceram bu oldu

Damlayi sskil olarak begendim ilk ,ama kucuk olur diye dusundum ustteki bosluktan 2 dr da yuvarlak dedi, zaten yercekiminden dolayi uzun yillarda asagi inis sonme olacak , yuvarlak ta uzun yillar icinde damlasacak dedi resimlerde damla yuvarlak cok fark goremedim zayif kisilerde akisina biraktim benm yuvarlak maceram bu oldu
Şehir efsanesi. Kimin üstleri dolu ki. Hepimiz dümdüzdük. Sittin sene sarkmaz dual damla.

Kizlar sporcu sutyenleri biraz dar gecirmekte zorlaniyorum.onden kopcali sporcu hangi markalarda var bulamadim.bilgisi olan varda acil öneri lazim.
Ay yıldız sporcu sütyenini öneririm. Önden kopçalı,estetik sonrası kullanılan sütyen. Çok rahat edersin :KK66:

IMG_6574.JPG
IMG_6575.JPG

X