Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Gazi de ben daha kısa boyluyum 1.57 gazi de olcam 7 de hastanede ol dedi kaçta olcam söylemedi valla ben diren olayına takılıyorum yuvarlak istedim bide damla dönuyumuş diye okuyunca bıkac yerde
Direnden bende çok korkuyorum ama benim doktorum takiyomus hazırladım kendimi direne damla protezin öyle bi durumu varmış evet ama cebi acmasina da bağlı diyorlar bilemedim yani hayırlısı olsun hakkımızda inşallah çok mutlu oluruz

Kızlar biz bugün altı aylık olduk. Benim ameliyata karar verip olmam 3 ay gibi kısa bir sürede oldu. Yurt dışından yalnız İstanbul'a gittim ve orda oldum ameliyatımı. Hiç birşey kolay değil ve cesaret ister. Ama bizler istedikten sonra herşeyin üstesinden geliriz. En önemli karar doktor seçimi ve İnsanın kendine gerçek anlamda ne kadar büyük bir meme isterdi diye bilmesi. Çoğumuz , aman kimse anlamasın diye hayalimizdeki boyuttan ödün veriyoruz, ve kendimize bile ne kadar meme özlemi çektiğimizi itiraf edemiyoruz.
Ben o günleri atlattım. Allah'ın günü "nasılmış benim ikizlerim, siz benimmisiniz, size ciciler alıp sarıp sarmalayacağım gibi konuştum durdum silikonlarımla:)))) yüzde yüz memnun olmasamda, bin şükür artık kadın gibi hiss ediyorum kendimi.
Yaptırmak isteyenler , tek pişmanlığınız neden bu kadar bekledim olsun. 6 aylık resimler ekleyeceğim arzum77 arzum77 @macellan @77CEYLAN @Missezgi @sejnap @miraculous @jeologeda @Memontil @sukufe90 @Farah akbar O ozzy7674 ,,, Barbie97 Barbie97

Slm herkese ben birsey sorucam.Gece yatarken bandaj takiyoruz demistiniz.ne kadar taktiniz bandaji.yada takmadan odemi gecen oldumu.

Slm herkese ben birsey sorucam.Gece yatarken bandaj takiyoruz demistiniz.ne kadar taktiniz bandaji.yada takmadan odemi gecen oldumu.
Cnm o bandajı her dr kullanmıyor hatta bir kaçı bilmiyor bile e kullanmayanda bir sürü insan var dr u söylemediği için o bant sadece süreci hızlandırıyor ve geceleri değil sürekli takıluypr ben bir ay gece gündüz 10 günde sadece gece taktım cuma lpntrolde çıkarabileceğimi söyledi dr um iyileşme sürecine göre dr devam yada artık çıkar diyor

Merhaba kızlar ... bende ameliyat olmak istiyorum ama bir turlu cesaretimi toplayamadım . Ne güzel paylaşımlar okuyorum cesaretlendim sizin sayenizde . Benim hic göğsüm yok ve bu durum berbat birşey sizce kaç cc yaptırmalıyım 54 kilo 168 boyundayım . Açıkçası yaptirmisken doğal ama ayni zamanda da dolgun hoş durmasını istiyorum. AYDIN da şevket doğan yardımcı olun lütfen ...
İzlemeye aldım cnm şimdi görebilirsin
Tatlım benimkilerden büyük duruyo seninkiler amaliyat olalı nekadar oldu sana kaç takılmışdı

Merhaba kızlar ... bende ameliyat olmak istiyorum ama bir turlu cesaretimi toplayamadım . Ne güzel paylaşımlar okuyorum cesaretlendim sizin sayenizde . Benim hic göğsüm yok ve bu durum berbat birşey sizce kaç cc yaptırmalıyım 54 kilo 168 boyundayım . Açıkçası yaptirmisken doğal ama ayni zamanda da dolgun hoş durmasını istiyorum. AYDIN da şevket doğan yardımcı olun lütfen ...
Aynı durumdayiz canım. Bende de meme namına bir şey yok. Ve evet berbat bi durum. Ancak yaşayan anlar.bende bu forumu tesadüfen buldum ve ameliyat olan arkadaşların süreclerini okuyarak cesaret aldım ve suan tam anlamıyla hazırım ameliyata.ama işte agustos a kadar beklemem gerekiyor. Resmen şafak sayıyorum. Inşallah bizde bir gün " ameliyat olduuuumm " paylaşımını yapar ve bu sevinci yaşarız

Kızlar biz bugün altı aylık olduk. Benim ameliyata karar verip olmam 3 ay gibi kısa bir sürede oldu. Yurt dışından yalnız İstanbul'a gittim ve orda oldum ameliyatımı. Hiç birşey kolay değil ve cesaret ister. Ama bizler istedikten sonra herşeyin üstesinden geliriz. En önemli karar doktor seçimi ve İnsanın kendine gerçek anlamda ne kadar büyük bir meme isterdi diye bilmesi. Çoğumuz , aman kimse anlamasın diye hayalimizdeki boyuttan ödün veriyoruz, ve kendimize bile ne kadar meme özlemi çektiğimizi itiraf edemiyoruz.
Ben o günleri atlattım. Allah'ın günü "nasılmış benim ikizlerim, siz benimmisiniz, size ciciler alıp sarıp sarmalayacağım gibi konuştum durdum silikonlarımla:)))) yüzde yüz memnun olmasamda, bin şükür artık kadın gibi hiss ediyorum kendimi.
Yaptırmak isteyenler , tek pişmanlığınız neden bu kadar bekledim olsun. 6 aylık resimler ekleyeceğim arzum77 arzum77 @macellan @77CEYLAN @Missezgi @sejnap @miraculous @jeologeda @Memontil @sukufe90 @Farah akbar O ozzy7674 ,,, Barbie97 Barbie97
Bende resimlere bakabilirmiyim

Cnm çok saol cvbın için peki gece sütyenle mi yatıyorsun ben hayatta sütyenli yatamam da dün akşama kdr taktım sütyeni yatarken çıkardım baskı yaparmı ağrı olur mu die korkuyordum ama hiç birşey olmadı. Ztn balenlerinide ortadan kesip çıkarmıştım yavaş yavaş böyle idare etcem sanırım artık
Bazen sütyenle bazen salmış vaziyete yatıyorum :)) senin dikişler ne durumda bilemiyorum ağrı olabilir dikkat et :KK66:

İnşallah canım . Bende çok istiyorum olmak bu durum gerçekten çok zor psikolojik olarak ... sen nerde yatıracaksın

İnşallah canım . Bende çok istiyorum olmak bu durum gerçekten çok zor psikolojik olarak ... sen nerde yatıracaksın
Inşallah ızmitte olucam ameliyatimi. Ama suan izmite çok uzak bi şehirde oturduğum için henüz bi ön görüşme falan olmadı doktorla..gidemedim yani.. Ama en azından doktorumun kim olacağına karar verdim. Bu bile büyük bi adım bana göre. Çünkü işinin ehli olan doktoru bulmak çok zor. Ki inşallah bulduğuma inanıyorum. Allah utandirmasin inşallah

X