Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Operasyon geçirenlere sormak istiyorum. Ilk zamanlar falan ödem de oluyo. Is yerinde anlasilsin istemiyorum. Zaten normalde de destekli sutyen kullanıyoruz hepimiz muhtemelen. Yani sutyeni cikardigimda dumduzum. Bu konuda sıkın ti yasayan oldu mu. Tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim...
Canım meraketme kimse anlammiyor. Ben bazı arkadaşlarıma ameliyat olacam dedigim halde ameliyat sonrası anlamadılar için rahat olsun

Aynen oyle cnm banada 1 kisiden baska yardimci olan olmadi , heyecanliyiz ve bizde ameliyat olmus arkadaslardan fikirlerine ihtiyacimiz var ve ben 6 yildir bu forumda yanip tutusuyorum beni bilen bilir 1 ayim kalmis yardim istedigim konuda 1 kisi haric yorum alamadim resmimi silecegim yinede cok tesekkur ederim...
Merhaba bende göğüs oldum bende korse yoktu doktor bandaj verdi göğüs uçlarına da bellinolmasin diye göğüs pedi koydum ve hep bol gömlek giyiyorum.

Merhaba bende göğüs oldum bende korse yoktu doktor bandaj verdi göğüs uçlarına da bellinolmasin diye göğüs pedi koydum ve hep bol gömlek giyiyorum.

Cnm cok gecmis olsun oncelikle bir kac sorum olacak , ameliyat olmadan oncek8 bedenin kacti ve meme dokun varmiydi, hangi prote kullanildi hangi yontemle ve kac cc takildi

kızlar silikon taktırmak hormonlarda değişiklik yapıyor muymuş, öyle bi şey duydunuz mu? silikon taktırdıktan sonra durup dururken göğsünden süt gelen falan var mı mesela:eek:

Bu konuyu bende çok merak ediyorum. Ama sanırım forumdakiler tatile çıkmış. Pek yardimci olan yok
Merhaba. Destekli sutyen kullaniyordum bende. Amelyattan sonra kimse anlamadi. Destekli sutyen giymis gibiyim ama icimde deateksiz var ve ust bolge tabii ki daha dolgun. Bikac kisi sen silikon mu taktirdin dedi. Yok cnm sutyen degistrdim dedim

İlk

İlk defa duyuyorum öle bisey yoktur heralde

Ben de duymamistim hic. Bugun tesadufen gordum. Forumda da yazan bi kac kisi olmus. Prolaktin silikon diye artinca cikiyor. Tam kendimi rahatlatmistim, simdi de bunu gordum:eek:

Merhaba. Destekli sutyen kullaniyordum bende. Amelyattan sonra kimse anlamadi. Destekli sutyen giymis gibiyim ama icimde deateksiz var ve ust bolge tabii ki daha dolgun. Bikac kisi sen silikon mu taktirdin dedi. Yok cnm sutyen degistrdim dedim
canım merhaba. sen ne zaman ameliyat olun. biraz bigilendir misiin. bende bugün görümeye gittim. ekim de dünyorum ameliyatı

canım merhaba. sen ne zaman ameliyat olun. biraz bigilendir misiin. bende bugün görümeye gittim. ekim de dünyorum ameliyatı

Merhaba ben 14 temmuz cuma amelyat oldum. 295 cc arion marka damla protez takildi. Diren yoktu. Hastanede de kalmadim. Amelyattan 4-5 saat snra evimdeydim. Doktorun soyledigi hareketleri ilk gunden itibaren yaptim. Ertesi gun cocugumun yemegini yedirbildim. Pazar gunu avm'ye gidebildim. Hatta ilk gunu hafif yan yatabildim. Dayanilmicak agrilarim olmadi cok sukur. Sadece yataktan kalkarken ilk gece agrim oldu okdr. Amelyat sutyeni veya bandaj da yoktu. Direk victoria secrettan sporcu sutyeni vardi uyandigimda icimde. Istersen cikart nasil rahat ediosan dedi doktorum. 1 ayi biraz gecti ve tam meme kivanina geldi goguslerim. Damlada ust bolgede dolgunlyk olmuyo vs gibi seyler yanlis. Gayet dolgun duruyor. Doktorum da Naci Celik

Merhaba ben 14 temmuz cuma amelyat oldum. 295 cc arion marka damla protez takildi. Diren yoktu. Hastanede de kalmadim. Amelyattan 4-5 saat snra evimdeydim. Doktorun soyledigi hareketleri ilk gunden itibaren yaptim. Ertesi gun cocugumun yemegini yedirbildim. Pazar gunu avm'ye gidebildim. Hatta ilk gunu hafif yan yatabildim. Dayanilmicak agrilarim olmadi cok sukur. Sadece yataktan kalkarken ilk gece agrim oldu okdr. Amelyat sutyeni veya bandaj da yoktu. Direk victoria secrettan sporcu sutyeni vardi uyandigimda icimde. Istersen cikart nasil rahat ediosan dedi doktorum. 1 ayi biraz gecti ve tam meme kivanina geldi goguslerim. Damlada ust bolgede dolgunlyk olmuyo vs gibi seyler yanlis. Gayet dolgun duruyor. Doktorum da Naci Celik
ne kadar gzel sıkıntısız bi süreç geçirmişsiniz. çok geçmiş olsun. darısı bizim başımıza. peki nasıl istediğiniz gibi bi sonuç aldınız mı?

Cnm cok gecmis olsun oncelikle bir kac sorum olacak , ameliyat olmadan oncek8 bedenin kacti ve meme dokun varmiydi, hangi prote kullanildi hangi yontemle ve kac cc takildi
Selam canım olmadan önceki bedenim diye birşey yok çünkü benim nerdeyse yok gibi oldu iki çocuk ve kiloda verince iyice sarktilar ve içi boşaldı resmen deri kaldı 75takiyordum.ve sytyenin içinde yatiyorlardi :) yani üste bombe leşi bile yoktu. Simdi masallahim var ve doktor kas altı yuvarlar 300cc takti şuan kaç beden oldu bilmiyorum.halan ödemin var onu indirmeye calisiyor uz.yukardan baskı yaparak masaj vebandaj tanıyorum aşağıya cinsin diye implant

Canım yaaa iltihap var işde ondan antibiyotik iyi gelir iltihapta kalmaz korkma
Operasyon geçirenlere sormak istiyorum. Ilk zamanlar falan ödem de oluyo. Is yerinde anlasilsin istemiyorum. Zaten normalde de destekli sutyen kullanıyoruz hepimiz muhtemelen. Yani sutyeni cikardigimda dumduzum. Bu konuda sıkın ti yasayan oldu mu. Tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim...
Canım ben amaliyat oldum hemen peşinde ramazan bayramı vardı köye gittim bütün aile ordaydı yani evde nerdeyse 30 kişi vardı.şişler ödemler olmasına rağmen hiç kimse birşey anlamadıbirazda bol giyindim özellikle

Selam canım olmadan önceki bedenim diye birşey yok çünkü benim nerdeyse yok gibi oldu iki çocuk ve kiloda verince iyice sarktilar ve içi boşaldı resmen deri kaldı 75takiyordum.ve sytyenin içinde yatiyorlardi :) yani üste bombe leşi bile yoktu. Simdi masallahim var ve doktor kas altı yuvarlar 300cc takti şuan kaç beden oldu bilmiyorum.halan ödemin var onu indirmeye calisiyor uz.yukardan baskı yaparak masaj vebandaj tanıyorum aşağıya cinsin diye implant

Cnm fotografini gorme sansimiz var mi? Oncesi-sonrasi

ne kadar gzel sıkıntısız bi süreç geçirmişsiniz. çok geçmiş olsun. darısı bizim başımıza. peki nasıl istediğiniz gibi bi sonuç aldınız mı?

Bu amelyattan ne beklediginiz onemli. Benim sahsen genc kizligimdan beri memem yoktu. Hep destekli sutyen giyindim ve extra sunger diktim icine azicik dekolte olsun diye. Dogumdan sonra da bi tuhaf oldular. Ben disardan bakinca ufffd memeye bak denmicek, ama
dolgun, yeterli buyuklukte bir meme istedigimi soyledim. Derli toplu dolgun olsun dedim ve 3 d cihazda gorerek secip taktirdim. Gayet memnunum normal sutyenle cok guzel duruyor. Ama keske bir buyugunu isteseydim diyorum arada. Yani sanirim simdi memem oldugu icin bi buyugu olaydi diyorum :) yoksa gerek kivam gerek goruntu olarak gayet iyiler. Senin de insallah gonlune gore rahat gecer amelyatin

Meraklii Meraklii burada başka NAci Beye ameliyat olan hangi kullancılar var.
Bana soyle rmisin onlarla iletisime geceyim. Memnun olduguguna ve sureci guzel atlattıgına cok sevindim.

@heratemis çok teşekkür ederim. @sea thinker evet dren yerim başıma dert açtı :KK43: nasıl bu kadar uzadı anlamadım. İlk haftalarım gayet iyiydi. Çok çabuk toparlandım. Ama sonrası kötü oldu :KK43:
tugce gecmis olsun. Boyle bir surecte vucudun kendine gelmesi biraz uzun sürer. Yani başka dr a gitsende yapılcak bişi yok.
İlaçlarını duzenli kullanman onemli. Arada belki serim takviyesi. cunu bu durum seni oldukca halsiz bırakacaktır.
Umarım acın azalır. cok talihsiz olmus :KK43: ama gececek hatta benzer problemi yasayanlara burda guc vereceksin ilerde.
Bizi haberdar et lutfen. Gecmiş olsun tekrar

X