Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ameliyattan sonra double bubble durumu olan oldu mu? Biliyosun benim sol göğsümde sıkıntı olmuştu seroma akıyodu. Sol göğsüm hamur gibi südyenin şeklini alıyor alt kısmı. Double bubble olmuş tekrar ameliyat olucam. Protezi çıkartıp kası rahatlatıcaklarmış. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Yine aynı ağrıları mı yaşıcam? :/ son olarak doktorum ameliyat ücreti istedi. Benden kaynaklanan bir problem değil keyfi olmuyor sonuçta. Vermem mantıklı mı?
Doktorunuz kimdi ?

Gogus arasi acikligim iki parmak kadar neredeyse. Memeler yumusadiktan sonra hafif destekliyle de olsa en azindan birlestirip dekolte olusturma ihtimali var mi kizlar? Sizde nasil olmustu, bu sekilde baslarda ayrik olup, hic birbirine yanlardan itsen de degmeyip daha sonra yumusayinca dekolte olusturan var mi??
Bende aynı dertten muzdaribim canım ya :KK43:

Bende aynı dertten muzdaribim canım ya :KK43:

Bi de benim meme ucu cevrem cok aciyo. Sanki hafif asit dokulmus gibi yanmaya benzer bi aci. Meme uclarim da hep dik dik duruyo:eek:

Bu hisleri bileniniz yasayaniniz var mi? 13.gunume giriyorum

Ameliyattan sonra double bubble durumu olan oldu mu? Biliyosun benim sol göğsümde sıkıntı olmuştu seroma akıyodu. Sol göğsüm hamur gibi südyenin şeklini alıyor alt kısmı. Double bubble olmuş tekrar ameliyat olucam. Protezi çıkartıp kası rahatlatıcaklarmış. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Yine aynı ağrıları mı yaşıcam? :/ son olarak doktorum ameliyat ücreti istedi. Benden kaynaklanan bir problem değil keyfi olmuyor sonuçta. Vermem mantıklı mı?

Tugcecim çok sıkıntılı bir surecten gectin. Bence almamalı. Bu seninle ilgili bir problem degil. Bu oluşan bir komplikasyon ama doktorundan mı kaynaklı yoksa her vucutta olma riski olan birsey mi bilmiorum ama ne olursa olsun doktorunun gorevi bitmiş degil dolayısıyla ucret almamalı. Senin goguslerin yaptırmadan oncede cok guzeldi. Ben hatta senin gibi goguslerim olsa hic dusunmezdim ama onemli olan nasıl mutlu olacagın tabi. Tugce bence baska bir doktora daha muayne ol. PArası neyse ver ama guvenilir baska bir doktorun destegini al derim cnm. Butce meselesi bunlar ama neticede saglık...
Lutfen gelismeleri yaz.

Bi de benim meme ucu cevrem cok aciyo. Sanki hafif asit dokulmus gibi yanmaya benzer bi aci. Meme uclarim da hep dik dik duruyo:eek:

Bu hisleri bileniniz yasayaniniz var mi? 13.gunume giriyorum
Canım benimde aynı. DHA çok yeni olmamızdan kaynaklı. Endişe edecek bişey yok. Göğüs ucu çok hassas şuanda. Hatta benim sırtima kadar uyusuk.sıkıntı yapma.

Tuğçecim çokkk geçmiş olsun ben hiç anlamadım bu neymiş neden olurmuş .sende ne problem yaşadın canım yaa.peki silikon değişecekmi yoksa aynısını gerimi takacaklar.neden olurmuşki acaba

Iyi ki ayni gun ameliyat oldugum biri var ya tesekkur ederim sagol:)
Aynen güzel tesadüf oldu. Bakma sana söylüyorum ama kendimde ister istemez pimpirik yaptığım zamanlar oluyor. Çünkü çok sık aynaya bakıp goguslerimizi inceliyoruz. Beni de başka arkadaşlar durduruyor çok evham yapıyorsun diye :) pazartesi günü kontrolum var. Aklımda ki bütün soruları sorucam. Seni de bilgilendiririm :KK66:

Yok artık :KK53: O arkadaşın ters giden bir sorunu vardır kesin.. öyle şey olurmu yahu...

Ben de anlam veremedim ama oyle demiş. Bir sorayım dedim. Bence de ters giden bir sorunu vardır. Surekli kuru tutuyormus denizden cıktıktan sonra. Hemen bikinisini degistiriormus...

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/kas-alti-protezde-cift-kademeli-goruntu.694201/
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...likon-taktiranlar-lutfen-yardim.739311/page-2
İki linke bir göz at canım.
Bu sorunla ameliyat olan vardı forumda. Ama maalesef aktif olup süreçlerini paylaşmadılar..
Doktorun anlaşmalı hastanede çalılıyorsa ameliyathane,kullanılan ilaçlar ve oda parası isteyebilir. Aslında istememesi gerek tabi. Sonuçta bu senin bir hatan degil ,düzeltmesi gerekir. Ne kadar bir ücret istedi? İlk ameliyat ücretin gibimi?

Merhaba arkadaşlar...ben yeni KATILDIM araniza bana da yardımcı olurmusunuz 1 ay önce ameliyat oldum.mentor 375 high yuvarlak model taktirdim.dokum yok denecek kadar azdı.benim sorunum çok mu küçük oldular bilemedim evham mi yapıyorum acaba

Merhaba arkadaşlar...ben yeni KATILDIM araniza bana da yardımcı olurmusunuz 1 ay önce ameliyat oldum.mentor 375 high yuvarlak model taktirdim.dokum yok denecek kadar azdı.benim sorunum çok mu küçük oldular bilemedim evham mi yapıyorum acaba
Aaa nie cnnm.boyut iyi baya.banada 375damla takılmıştı.dokum yoktu.cokk memnunum.3ay olcak banada

Merhaba arkadaşlar...ben yeni KATILDIM araniza.Bir ay önce ameliyat oldum.mentor 375 high yuvarlak model takıldı.çok mu küçük oldular bilemedim kafam allak bullak oldu .meme dokum yok denecek kadar az boyum 1 55 kilo 47.

Merhaba arkadaşlar...ben yeni KATILDIM araniza.Bir ay önce ameliyat oldum.mentor 375 high yuvarlak model takıldı.çok mu küçük oldular bilemedim kafam allak bullak oldu .meme dokum yok denecek kadar az boyum 1 55 kilo 47.
Hayırlı olsun bence gayet iyi küçük deyil hatta boyuna kilona göre büyük bile.onu bulamayanlarda var:süslü::KK61::cry:

Merhaba arkadaşlar,
Bende meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum. 2008 de Teoman Doğan'a burun estetiği yaptırmış ve çok memnun kalmıştım. İlk tercihim kendisi oldu ,ancak görüşmeye gittiğimde meme büyütmeyi sadece amerikan hastanesinde yaptığını ve ücretinin 20bin olduğunu söyleyince hayallerim yıkıldı.
Şişli etfal hastanesinde Prof.Dr. Semra Karşıdağ var, ona ameliyat olabileceğimi ücretinin 7-8 bin civarında olacağını söylediler.
Sizin doktor öneriniz var mı? Devlet hastanesinde böyle bir operasyon nasıl olur?Fiyatlar?
Önerileriniz ve yorumlarınız varsa çok memnun olurum

Merhaba arkadaslar, bende burayi takip ediyorum. Ocakta ameliyat olmayi planliyorum, 3 doktorla gorustum ancak kafam epey karisik cunku 3 ude farkli konustu. Hasan beyle, Zekeriya Kul'la ve Cengiz bey'le gorustum. Cengiz bey 300-350 cc yuvarlak high profile onerirken, diger iki doktor omuz genisligimden dolayi 400-450 cc onerdiler. Zekeriya bey biraz farkli bir protez kullaniyor, ben yuvarlaktan biraz cekiniyorum ama damla tipide dusuk ve asagida durur diye korkuyorum. Fethi Orak'la gorusen hic oldumu, fiyati yuksek diyorlar, merak ediyorum cok asiri degilse onada gitmek istiyorum, kendisi yillar once burun amelyatimi yapmisti.Giden varsa lutfen yardimci olablirmi?

Merhaba arkadaslar, bende burayi takip ediyorum. Ocakta ameliyat olmayi planliyorum, 3 doktorla gorustum ancak kafam epey karisik cunku 3 ude farkli konustu. Hasan beyle, Zekeriya Kul'la ve Cengiz bey'le gorustum. Cengiz bey 300-350 cc yuvarlak high profile onerirken, diger iki doktor omuz genisligimden dolayi 400-450 cc onerdiler. Zekeriya bey biraz farkli bir protez kullaniyor, ben yuvarlaktan biraz cekiniyorum ama damla tipide dusuk ve asagida durur diye korkuyorum. Fethi Orak'la gorusen hic oldumu, fiyati yuksek diyorlar, merak ediyorum cok asiri degilse onada gitmek istiyorum, kendisi yillar once burun amelyatimi yapmisti.Giden varsa lutfen yardimci olablirmi?

X