Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ben dün doktorumu aradım çıkartmak istiyorum diye biraz sabret geçicek dedi sakın haa öyle şeyler düşünme dedi ama psikolojim bozuldu kendi kendime nasıl yaptım böyle birşeyi Allahım ben kendime acımadım sen acı diyorum arada ağlıyorum arada iyi düşünüyorum nasıl geçer bilmiyorum hepimize çok çok geçmiş olsun

Baya bi korkuttunuz gözümü çocuklarla ilgilenebiliyor musunuz?

tek başınıza çocuklarla ilgilenmek çok zor benim çocuğum büyük eşim ilgileniyor okula bırakıp alıyor çok hafife alınacak birşey değilmiş mesela dün kollarımı hareket ettirebiliyordum bugün ödemlerim çok arttı kollarımın hareketide kısıtlandı

Kızlar ben de ameliyat olucam 2 hafta sonra çok heyecanlıyım inşallah doğru bir karar vermişimdir ve hiçbir sorun olmaz

Kizlar iyi akşamlar bende araniza kaldım 4 gün önce kas üstü mentor 275cc hight profil silikon taktırdım şuan agrim yok denecek kadar az.. foto atmak istiyorum ama herkes görür diye korkuyorum nasıl ayarlıyoruz yardımcı olurmusunuz
Canım benim de kas üstü takılacak nasıl oldu memnun musun ?

Ameliyat olan arkadaşlar üzülmeyin 1 hafta 10 güne kadar göğüsteki baskı hissi,ağrı vs geçiyor,hepimiz geçtik bu süreçten ama hafif ama zor atlattik. 1 ay sonra alışılıyor protezlere de, çıkarttırmayı düşünmeyin bile ciddi bir komplikasyon olmadıkça. Bugünleri atlatinca iyi ki yaptırmışım diyeceksiniz. Hepinize geçmiş olsun

İlk görüşmeye gittiğimde Dr mentor marka demişti, fiyat 3000demişti medicalden kendin alıcaksın dedi, 1hafta sonra 2.ci görüşmeye gittiğimde silikona 2gün önce zam gelmiş dedi, git medicale konuş bakalım dedi, gittim sordum kadın doğruladı 3200oldu dedi, bende 200gelen zamsa iyi bari dedim napiyim. Mentor marka alıcam ama detayları yarın verir heralde. Daha açıp muayene bile etmedi 3kez gittim halbuki. 31ocakta 3.cu gidişimdi tahlilleri ve ultrasonu istedi işte onları yaptır gel planları yapalım muayene ozaman yaparım kaç cc takıcamızı belirleyelim dedi, tarih veririm dedi.
Canim hangi sehirdesin sen? ocak 25 te ameliyat oldum. Mentor 325 cc hp siltex yuzey e zamsiz 2000 ödedim normalde 500 tl zam geldigini söylediler yani zamli fiyat 2500 suan. Boyuttan boyuta da degismiyordur sanirim.

Bende 2 güne hafiflemesse çıkarttırabilirim
Oyle dusunme hafifleyecek ben de ne yaptim dedim ama sonr geciyor
ben dün doktorumu aradım çıkartmak istiyorum diye biraz sabret geçicek dedi sakın haa öyle şeyler düşünme dedi ama psikolojim bozuldu kendi kendime nasıl yaptım böyle birşeyi Allahım ben kendime acımadım sen acı diyorum arada ağlıyorum arada iyi düşünüyorum nasıl geçer bilmiyorum hepimize çok çok geçmiş olsun
hepsi gececek az sabir 1 ay oldu benim de ilk hafta neden yaptrdim dedim hep ama zaman gectikce iyi ki yaptirdim diyorum.

Ameliyat olan arkadaşlar üzülmeyin 1 hafta 10 güne kadar göğüsteki baskı hissi,ağrı vs geçiyor,hepimiz geçtik bu süreçten ama hafif ama zor atlattik. 1 ay sonra alışılıyor protezlere de, çıkarttırmayı düşünmeyin bile ciddi bir komplikasyon olmadıkça. Bugünleri atlatinca iyi ki yaptırmışım diyeceksiniz. Hepinize geçmiş olsun
aynen

Kızlar ameliyattan sonra masaja ne zaman başlanmalı, sütyeni ara sıra çıkarsam olur mu? Patlayacak gibiyim
ben 20 gunde basladim dr gore degisiyor bu ben banyodan banyoya cikardim. Fazla surede cikarma derim daha oralar taze baski asagi inmesin diycem enfazla 10 dk 20 dk falan gecmesin ama

arkadaşlar sağ kolum daha rahat fakat bugün sol kolumu hareket ettirdikçe koltuk altımdan göğsüme doğru bıçaklar saplanıyor gibi ilk kontrolüm yarın o yüzden sizlere sormak istedim varmı bunu yaşayan aranızda

arkadaşlar sağ kolum daha rahat fakat bugün sol kolumu hareket ettirdikçe koltuk altımdan göğsüme doğru bıçaklar saplanıyor gibi ilk kontrolüm yarın o yüzden sizlere sormak istedim varmı bunu yaşayan aranızda
Benim bugün tam bir hafta oldu Hale’n sağ kolum rahat değil sağ göğsümde sola göre şiş ve daha çok ağrıyo

Kizlar benim 1 ay oldu yeni iyi oldum giderek azaliyor ilk hafta sıkıntı sonra hizlica iyilesiyorsunuz. Mesela sol tarafim cok hizli toparlandi ama sag tarafim yavas iyilesti ameliyat yerim sisligim dahabyavas iyileşti sag tarafim

Ben de aynıyım canım sol kol sıkıntılı ama artık ağrı kesici içmeden durabiliuorum. Benim de yarın 2.kontrolüm. Dikişlere bakacak Dr.um. birde garanti belgesini verecekmiş

Canım bana 325 cc mentor kasaltı konuldu. Kendiliğinden eriyecek dedi fakat duruma göre yarın alabilirim eğer geçmediyse dedi. Ben de pek anlamadım yarın görücez

Canım bana 325 cc mentor kasaltı konuldu. Kendiliğinden eriyecek dedi fakat duruma göre yarın alabilirim eğer geçmediyse dedi. Ben de pek anlamadım yarın görücez
Hımmm ya bana da dikişlerim hakkında hiç bişey demedi eriyecekmi yoksa kendimi alıcak bilmiyorum sormayıda unuttum ikinci kontrolüm çarşamba günü sorayım bari.birde dren varmıydı sende benim vardı iki gün sonra çıkardı ve şuan drenlerin girdiği yerler çok acıyo ya:KK43:

Sevgili arkadaşlar herkese iyi akşamlar diliyorum.eski arkadaşlardan kim var bilmiyorum ama foto attım bakıp yorum yazarsanız sevinirim.yeni olan arkadaşlarada geçmiş olsun kolay süreçler dilerim

Selam kızlar ☺️ Aranızda rapor alan var mı ameliyattan sonra dinlenmek için ? Ve ne yazıldı rapora ? Şimdi benim doktorumun kendi muayenehanesi var , bi estetik hastanesinde olacak ameliyatım, sanırım estetik için rapor geçerli olmuyor . Acaba başka ni şey mi yazdırdınız ? Yıllık iznim de yok kalkıştım bu işe sorun olmaz inş

Selam kızlar ☺️ Aranızda rapor alan var mı ameliyattan sonra dinlenmek için ? Ve ne yazıldı rapora ? Şimdi benim doktorumun kendi muayenehanesi var , bi estetik hastanesinde olacak ameliyatım, sanırım estetik için rapor geçerli olmuyor . Acaba başka ni şey mi yazdırdınız ? Yıllık iznim de yok kalkıştım bu işe sorun olmaz inş
Merhaba tatlım ben amaliyatı devlet hastanesinde oldum.doktorum 1 ay rapor verdi raporda memenin diyer bozuklukları gibi bişey yazıyodu.üstelik ssk dan rapor parasıda aldım 1 aylık.iş yerinede küçük bir kist varmış aldırdım dedim.faydalı olduysam ne güzel geçmiş olsun

X