Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Sevgili arkadaşlar herkese iyi akşamlar diliyorum.eski arkadaşlardan kim var bilmiyorum ama foto attım bakıp yorum yazarsanız sevinirim.yeni olan arkadaşlarada geçmiş olsun kolay süreçler dilerim
Benide izlermisiniz bende görmek istiyorum çok daha benim bebeklerim bir haftalık biraz süre geçsin bende paylaşıcam

MErhaba arkadaşalr ameliyatımın tarihi adet dönemime geliyor sakınca olurmu doktoruma sormadan size danışıyım dedim

Kas alti olan arkadaslar su ameliyat oldugumu unuttum dediginiz,butun olumsuz hislerin ozellikle silikonun agirligini hissetmemeye basladiginiz donem ne zaman? 1,2,3 ay ??? Bu his olayina acayip takildim ya:KK43:

Kas alti olan arkadaslar su ameliyat oldugumu unuttum dediginiz,butun olumsuz hislerin ozellikle silikonun agirligini hissetmemeye basladiginiz donem ne zaman? 1,2,3 ay ??? Bu his olayina acayip takildim ya:KK43:
Ben 1. Aydan itibaren ameliyat olduğumu unutmuşum. Sabret canım. Güzel günler yakın :KK66:

MErhaba arkadaşalr ameliyatımın tarihi adet dönemime geliyor sakınca olurmu doktoruma sormadan size danışıyım dedim
Bence kesinlikle o tarihe denk gelmesin çünkü kendini bilmeden yatıyorsun elin kolun tutmuyor kendi başına kalkıp su bile içemeyip tuvalete gidemiyosun.pedini nasıl değiştireceksin üstelik birde onun sitresi olacak

Canım sakin ol. Herkesin süreci farklı. Doktor sıkıntı yok diyorsa , böyle düşünüp kendine vesvese verme. Zamana bırak biraz. Alisacaksin sende inşallah protez lere
Tesekkur ederim mesajlarinizla rahatlamaya calisiyorum ama artik ohh cekecegimi dusundugum zamanda hala problem yasamak daraltti valla psikoloji filan kalmadi...

Cnm daha 2 gun olmusken hicbirseye canini sıkmama luksun var emin ol,en zor donemdesin,benim 4 hafta doldu sayilir,agirlik ve oynama hissinden sikayetciyim,emanet gibiler hala

Canim hangi sehirdesin sen? ocak 25 te ameliyat oldum. Mentor 325 cc hp siltex yuzey e zamsiz 2000 ödedim normalde 500 tl zam geldigini söylediler yani zamli fiyat 2500 suan. Boyuttan boyuta da degismiyordur sanirim.
gerçektenmi cnmyaaa bana bu fiyat verildi ama.şehir kütahya seninki nerde olmuştu 2000gayet uygunmuş.bu işte bi çıkarlılıkmı var acaba ?niye bukadar fiyat verdiler normalmi değilmi şüpheye düştüm bak.ama yinede olucam yani başka yerde olma şansım yok... :KK43:

Cnm daha 2 gun olmusken hicbirseye canini sıkmama luksun var emin ol,en zor donemdesin,benim 4 hafta doldu sayilir,agirlik ve oynama hissinden sikayetciyim,emanet gibiler hala
Canim normal eger dra kontrol olduysan vé oda normal diyorsa endiselenme
Benim Yarin 8 hafta olucak surec herkeste farkli
Bende hala 4 ay once oldugum liponun acisi var ama kimine gore cok kolay gelen bir ameliyat
Vucudun alisir zamanla,ben suan protezle iyiyim ama yinede bazan ani hareketlerde hissediyorum ,agirlik kaldirmaya korkuyorum .
Bence sende kendini dinlemekten vazgec rahat ol biraz

Bugün ne heycanla gittim sonuç göstermeye gün almaya ama olmadı yine, çok moralim bozuk...

bana randevusuz gelebilirsin demişti enson.randevum yoktu tabi.3te ordaydık 4buçuğa kadar

bekledik.randevulu hastalar bitsin alırız dedi asistan kız.4te muyaneler bitti başka başka insanlar girdi falan saat oldu 4buçuk.dr çıktı gidiyo öyle sinir oldum asistana söylememiş bile dra,
dr bana dediki mesai çoktan bitti çocuğumu kreşten almam lazım.hızlıca uzaklaştı.elimde

sonuçla kalakaldım.uzak yoldan geliyorum sonuca bak.asistanla biraz tartıştık bide.su üstüne çıkmaya çalışıyo bide.offff.yarın kimseye haber vermeden kendi başıma gitmeyi düşünüyorum

otobüsle gidicem yapıcak bişey yok.ama yine randevum yok.ama ne edip edip girmem lazım.inşallah bu sefer sorun çıkmaz.gerçekten stresten ölücem artık yaa yeter belli olsun şu gün yeter rahatça günümü beklerim en azından :KK43:

X