Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bugün ne heycanla gittim sonuç göstermeye gün almaya ama olmadı yine, çok moralim bozuk...

bana randevusuz gelebilirsin demişti enson.randevum yoktu tabi.3te ordaydık 4buçuğa kadar

bekledik.randevulu hastalar bitsin alırız dedi asistan kız.4te muyaneler bitti başka başka insanlar girdi falan saat oldu 4buçuk.dr çıktı gidiyo öyle sinir oldum asistana söylememiş bile dra,
dr bana dediki mesai çoktan bitti çocuğumu kreşten almam lazım.hızlıca uzaklaştı.elimde

sonuçla kalakaldım.uzak yoldan geliyorum sonuca bak.asistanla biraz tartıştık bide.su üstüne çıkmaya çalışıyo bide.offff.yarın kimseye haber vermeden kendi başıma gitmeyi düşünüyorum

otobüsle gidicem yapıcak bişey yok.ama yine randevum yok.ama ne edip edip girmem lazım.inşallah bu sefer sorun çıkmaz.gerçekten stresten ölücem artık yaa yeter belli olsun şu gün yeter rahatça günümü beklerim en azından :KK43:
Caniimmm. Heyecanini stresini çok iyi anlıyorum. Bizde geçtik o günlerden. Allah'ım inşallah hayırlısıyla sana da nasip eder bu duyguyu

gerçektenmi cnmyaaa bana bu fiyat verildi ama.şehir kütahya seninki nerde olmuştu 2000gayet uygunmuş.bu işte bi çıkarlılıkmı var acaba ?niye bukadar fiyat verdiler normalmi değilmi şüpheye düştüm bak.ama yinede olucam yani başka yerde olma şansım yok... :KK43:
Kütahyalımısın:)

Canim normal eger dra kontrol olduysan vé oda normal diyorsa endiselenme
Benim Yarin 8 hafta olucak surec herkeste farkli
Bende hala 4 ay once oldugum liponun acisi var ama kimine gore cok kolay gelen bir ameliyat
Vucudun alisir zamanla,ben suan protezle iyiyim ama yinede bazan ani hareketlerde hissediyorum ,agirlik kaldirmaya korkuyorum .
Bence sende kendini dinlemekten vazgec rahat ol biraz
Canim cok haklisin ama kendimi dinlemeden duramiyorum acelem var,ise calismaya donmem lazim yoksa durum kotu,guclenmem lazim masa basi degilim ki...ondan bu sabirsizlik :)

Kızlar benimde bugün 8. Gün ben Hale’n oturur gibi uyuşabiliyorum koltukta:KK43: yatağımı çok özledim sere serpe uyumayı çok özledim ne zaman kurtulucam bi durumdan

Kızlar benimde bugün 8. Gün ben Hale’n oturur gibi uyuşabiliyorum koltukta:KK43: yatağımı çok özledim sere serpe uyumayı çok özledim ne zaman kurtulucam bi durumdan
Ben yan yatmaya 20 günden sonra başlamıştım ama ödemli olduğum için ameliyat öncesi hallerimdeki gibi rahat bı şekilde yan yatmaya benzemiyor elbette ki. Odemler azaldıkça daha da rahat yatmaya başlıyor insan...... Kızlar biraz sabır. Herşey geçecek. Ben yeni Ameliyat olduğum zamanlar bu forumda defalarca şunu yazdım. " Aylarca ağrı sızı çekecek yada aylarca sırt üstü yatacak dahi olsam iyiki olmuşum bu ameliyati " çünkü herşeye değer bence. Erkek gibi dümdüz goruntumden kurtulmuşum daha Allah'tan ne isteyeyim. Ama şükür ki hızlı bı iyileşme sürecim oldu ve kolay atlattım bu süreci..
Ameliyat olmak isteyen arkadaşlar in gözü korkmasın kesinlikle. İnanin harika bir duygu. Ve korkulacak bir ameliyat değil. Agri sizi vs katlanılmayacak kadar olmuyor kesinlikle. İhtiyacı ve bunu yaptırmaya fırsatı olan herkes yaptırmalı kesinlikle

Bence kesinlikle o tarihe denk gelmesin çünkü kendini bilmeden yatıyorsun elin kolun tutmuyor kendi başına kalkıp su bile içemeyip tuvalete gidemiyosun.pedini nasıl değiştireceksin üstelik birde onun sitresi olacak
Çok kötü olacak benim için martta zor aldım mayısa atar ameliyat tarihini zor aldım ne yapcam yaaaa

Ben yan yatmaya 20 günden sonra başlamıştım ama ödemli olduğum için ameliyat öncesi hallerimdeki gibi rahat bı şekilde yan yatmaya benzemiyor elbette ki. Odemler azaldıkça daha da rahat yatmaya başlıyor insan...... Kızlar biraz sabır. Herşey geçecek. Ben yeni Ameliyat olduğum zamanlar bu forumda defalarca şunu yazdım. " Aylarca ağrı sızı çekecek yada aylarca sırt üstü yatacak dahi olsam iyiki olmuşum bu ameliyati " çünkü herşeye değer bence. Erkek gibi dümdüz goruntumden kurtulmuşum daha Allah'tan ne isteyeyim. Ama şükür ki hızlı bı iyileşme sürecim oldu ve kolay atlattım bu süreci..
Ameliyat olmak isteyen arkadaşlar in gözü korkmasın kesinlikle. İnanin harika bir duygu. Ve korkulacak bir ameliyat değil. Agri sizi vs katlanılmayacak kadar olmuyor kesinlikle. İhtiyacı ve bunu yaptırmaya fırsatı olan herkes yaptırmalı kesinlikle
Tabi ki çok güzel bende iyi ki oldum diyorum daha şimdiden aynanın karşısından alamıyorum kendimi ama işte insan uykucu olunca otururak uyumaya çalışmak biraz

Selam kızlar ☺️ Aranızda rapor alan var mı ameliyattan sonra dinlenmek için ? Ve ne yazıldı rapora ? Şimdi benim doktorumun kendi muayenehanesi var , bi estetik hastanesinde olacak ameliyatım, sanırım estetik için rapor geçerli olmuyor . Acaba başka ni şey mi yazdırdınız ? Yıllık iznim de yok kalkıştım bu işe sorun olmaz inş
ben devlet hastanesinde oldum ve rapor verdi bana 10 gunluk 10 gun osnra istersen uzatırım raporunu tekrar bir 10 gun daha dedi ben istemedim 10 gunde işbaşı yaptım
benim raporuma memenin diğer bozuklukları yazmıs canım doktor

bana doktor masaj gösterdi artkl yapmam gerekiyormuş beklediğimden ağır geçiriyorsun dedi fakat sol mememde masaj yaparken su sesi geliyo lıkır lıkır şimdi ona takıldım bu nedir ki ?

bana doktor masaj gösterdi artkl yapmam gerekiyormuş beklediğimden ağır geçiriyorsun dedi fakat sol mememde masaj yaparken su sesi geliyo lıkır lıkır şimdi ona takıldım bu nedir ki ?
Bende olmadı ama genel olarak herkeste olan bir durum. Çok okudum burda.. normal bir durum. Ve geçici. Endiselenme ek bir sıkıntı değil

Bende olmadı ama genel olarak herkeste olan bir durum. Çok okudum burda.. normal bir durum. Ve geçici. Endiselenme ek bir sıkıntı değil
Aynı sey bende de oldu valla bunları okuyunca içim rahatlıyo benimde 2 hafta oldu buraya ölüyorum pişmanım dıye yazıyodum şimdi zaten hep varlarmıs gıbı oldu eski halini unuttum bile Allaha cok şükür sutyen falan alıyorum bisuru yok daha memeler dıye espriler yapmaya bile basladım

X