Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ayy saçmalama fotona şimdi baktım inanılmaz güzel duruyor hiçte düşündüğün gibi büyük değiller yıllardir dümdüz gezdigimiz icinmi acaba böyle bir psikolojiye giriyoruz , kesinlikle büyük değil 2. Ameliyatın psikolojisine ve aynı ağrılara haxir olduğundan emin misin ? Ve busefer küçük oldu diceksin çünkü 3 haftada olsa gözün alıştı ve göğsün esnedi zaten ikinci ameliyatı 6 aydan önce yapmazlar ve ozamsna kadar hersekilde alışırsın cnm hem maddi hem manevi yipranacaksin
6 aydan once yaptiran bir arkadasi okumustum sanki suan tam hatirlayamiyorum ama iyice iyilesmeden yaptirmak daha mantikli geldi,feci zor gelsede...

Kizlar albumler kismina girdigimizde hani KK den bircok kisinin albumu goruntuleniyor ya,ben orada kendim dahil izledigim arkadaslariminda albumunu gordum ki gizlilige onem verdiginizi biliyorum,sanirim bir sorun var lutfen kontrol edin,ozellikle U UnzileColak @Yase1035 ve fatrec fatrec fatrec ozellikle senin bakilma sayin 460 civari ve bu normal degil,yeni foto koyacaktim korktum..
Ben mi yanlis goruyorum anlamadim ki...
Canım öncelikle teşekkür ederim uyarin için. Aynı durumun farkındayım ,albüm bölümüne girdiğimiz de kendim de dahil olmak üzere takip ettiğim ve etmediğim bazi kk üyelerinin fotoğrafları ni görebiliyorum. Takip etmediğimiz halde gördüklerimiz de " fotoğrafları nin herkese açık olması " itibariyle oluyor. Bizlerin gizlilik ayarları yalnızca takip ettiklerim diye işaretli, takip etmediğim iz hiç kimse iznimiz olmadan göremez fotoğrafları mizi. Takip ettiğin kişiler albüm ler sayfasina baktığında görünür canım. Sıkıntı yok yani

Evet arkadaslar odem gitti takke gorundu:KK43: Yaralarim hala kotu ama son durum fotomu paylastim ve 2.ameliyata karar verdim vucuduma cok buyukler 250 ye indirtmek zorundayim,moralim bozuk,off...
Heaven79 Heaven79 canım geçmiş olsun çok. Kaç cc konuldu. Benim daha önce 375cc high profildi 2. Ci ameliyatımda 250cc moderate ile değiştirilmişti. Yalnız benimkiler high olduğu icin büyük ve öndeydi. Sana takılan cc yi merak ettim.

Arkadaşlar benim en merak ettiğim konu ailenize estetik olacağınızı söylediniz mi?nasıl açıkladiniz acaba bu durumu çok merak ediyorum. Ben de maddi açıdan müsait olduğum ilk vakitte yaptırmayı çok istiyorum. En başta da bu soru kafamı meşgul etti açıkçası. O süreci de ailem illaki bilecek ama en çok babamdan çekiniyorum hani hic bişey söylemeden yaptırmam mümkün değil gibi.. ve şehir dışında olsam dahi babamlarla her akşam görüntülü görüşüyorum. Hastanede kalma durumu olmasa bir şekilde bir kaç gün idare edilir ama babam bu duruma karşı çıkar en başta sağlığımı tehlikeye attığımı düşünür karşı çıkar.
Aranızda benim durumda olan var mıydı çok merak ediyorum.
Ameliyat sürecini nasıl atlattiniz?

Arkadaşlar benim en merak ettiğim konu ailenize estetik olacağınızı söylediniz mi?nasıl açıkladiniz acaba bu durumu çok merak ediyorum. Ben de maddi açıdan müsait olduğum ilk vakitte yaptırmayı çok istiyorum. En başta da bu soru kafamı meşgul etti açıkçası. O süreci de ailem illaki bilecek ama en çok babamdan çekiniyorum hani hic bişey söylemeden yaptırmam mümkün değil gibi.. ve şehir dışında olsam dahi babamlarla her akşam görüntülü görüşüyorum. Hastanede kalma durumu olmasa bir şekilde bir kaç gün idare edilir ama babam bu duruma karşı çıkar en başta sağlığımı tehlikeye attığımı düşünür karşı çıkar.
Aranızda benim durumda olan var mıydı çok merak ediyorum.
Ameliyat sürecini nasıl atlattiniz?

Annem üzüldüğümü gördükçe "Param olsun ilk is sana silikon yaptiracagim" derdi, ben de sacmalamamasini söylerdim çünkü çok karşıydım (dini sebeplerden dolayi) sonra bazı şeyler oldu, göğüs dokum neredeyse hic kalmadi, bir gün alisveristeyken kabinde canıma tak etti ve kabinden çıkınca anneme ameliyat olacağımı soyledim. (Kendi birikmiş param vardi) Korktu ama engel olacak bir şey demedi. Sonrasında doktoruma ve ameliyat olacağıma kesin karar verince annemden babama durumu açıklamasını rica ettim (hem farklı sehirlerdeyiz hem de böyle bir şeyi ben konuşmak istemedim) önce "Evlenince eşiyle yaptirir" demiş (kaçma mekanizması olduğunu düşünüyorum) ama annem bunun sıkıntılı bir süreç olduğunu, oturması&hamile kalmak için de 1-1.5 yıl beklemem gerektiğini söyleyince herhangi bir şey dememis. Babamdan hiç "Olur" yanıtını almadık kısaca ama bütün süreçten haberi vardı ve kişisel düşüncesi olarak istemese de karşı da çıkmadı. Bence anneni aracı yapman bu durumu kolaylaştırır ve daha doğru olur. Habersiz yapmayı ise kesinlikle düşünme, ameliyat sonuçta, basit bir şey değil ve her şey yolunda gitse bile saklamış olmanın stresi seni çok kötü etkileyecektir

Kizlar albumler kismina girdigimizde hani KK den bircok kisinin albumu goruntuleniyor ya,ben orada kendim dahil izledigim arkadaslariminda albumunu gordum ki gizlilige onem verdiginizi biliyorum,sanirim bir sorun var lutfen kontrol edin,ozellikle U UnzileColak @Yase1035 ve fatrec fatrec fatrec ozellikle senin bakilma sayin 460 civari ve bu normal degil,yeni foto koyacaktim korktum..
Ben mi yanlis goruyorum anlamadim ki...
ben de ole görüyrm kendim dahil beni izleyen kişilerin fotoların kişileri diye dusundum ben onları acaba kendi bakmamızı da mı sayıyor albume cunku ben birileri yazdıkca felan giriyrm kendi albumume

ben de ole görüyrm kendim dahil beni izleyen kişilerin fotoların kişileri diye dusundum ben onları acaba kendi bakmamızı da mı sayıyor albume cunku ben birileri yazdıkca felan giriyrm kendi albumume
Valla canim bende izlenme sayilarini gorunce paniklemistim,dedigin gibi kendi bakmalarimizda sayiliyor muhtemelen...

Bu konuda bakis acisi cok farkli oluyor tabii,ama benim ameliyat oncesindeki dusuncem bu degildi,bana gore buyuk cok,ne diyeyim herkesin gonlune gore olsa bu is keske:)
Bende büyük gögüs sevmiyorum ama bekle küçğlmezse sonra küçükttür derim yeni narkoz aldın vücut için zararlı belki gerek kalmaz.

:KK70:@arzum fatrec fatrec S sea thinker H Hasret1981 @sindiy33@macellan ve aklıma gelmeyen sevgili arkadaşlarım bugün doktor kontrolüm vardı.korkacak birşey olmadığını memelerin gayet iyi durumda olduğunu söyledi.ince bir kapsül herkesde oluşur bu normaldir dedi.eğer kötü durumda olda çok fazla deforme olur ağrıdan acıdanda durazdın dedi.kapsül 8 yıla kadar olma ihtimali var buda çokkkk çokk nadir görünür dedi.okadar sevindimki kızlar anlatamam okadarki adamın boynuna sarıldım.mesaj atan merak eden tüm arkadaşlarıma sonsuzzz teşekkür edrim

Annem üzüldüğümü gördükçe "Param olsun ilk is sana silikon yaptiracagim" derdi, ben de sacmalamamasini söylerdim çünkü çok karşıydım (dini sebeplerden dolayi) sonra bazı şeyler oldu, göğüs dokum neredeyse hic kalmadi, bir gün alisveristeyken kabinde canıma tak etti ve kabinden çıkınca anneme ameliyat olacağımı soyledim. (Kendi birikmiş param vardi) Korktu ama engel olacak bir şey demedi. Sonrasında doktoruma ve ameliyat olacağıma kesin karar verince annemden babama durumu açıklamasını rica ettim (hem farklı sehirlerdeyiz hem de böyle bir şeyi ben konuşmak istemedim) önce "Evlenince eşiyle yaptirir" demiş (kaçma mekanizması olduğunu düşünüyorum) ama annem bunun sıkıntılı bir süreç olduğunu, oturması&hamile kalmak için de 1-1.5 yıl beklemem gerektiğini söyleyince herhangi bir şey dememis. Babamdan hiç "Olur" yanıtını almadık kısaca ama bütün süreçten haberi vardı ve kişisel düşüncesi olarak istemese de karşı da çıkmadı. Bence anneni aracı yapman bu durumu kolaylaştırır ve daha doğru olur. Habersiz yapmayı ise kesinlikle düşünme, ameliyat sonuçta, basit bir şey değil ve her şey yolunda gitse bile saklamış olmanın stresi seni çok kötü etkileyecektir
Ne zaman yaptırdın peki memnun musun şu anki durumundan. Benim de göğüs dokum var ama çok az. Nasıl olur çok merak ediyorum.
Benim anne babamın arası pek iyi değil maalesef ayrılma eşiğine geliyorlar çoğu kez bu yüzden anneme anlatıp da babamdan bu anlayışı bekleyemiyorum ne yazikki. İkisi de anlayışlıdır aslında ama böyle bir ameliyat keyfi durum gibi olduğundan karşı çıkma ihtimali yuksek Ben. de babama bu durumu nasıl anlatabileceğimi düşünemiyorum şu an için. Benim durumu yaşayanlar elbet vardır diye yazdım.
Dediğin gibi ameliyati gizli yaptırmam zaten ailemden bir şeyi saklamak istemem heleki böyle bir ameliyatı. Sonuçta ameliyattan sonraki iyileşme dönemi vs. Tek başıma halledemem ailemden yardım isteyeceğim.

:KK70:@arzum fatrec fatrec S sea thinker H Hasret1981 @sindiy33@macellan ve aklıma gelmeyen sevgili arkadaşlarım bugün doktor kontrolüm vardı.korkacak birşey olmadığını memelerin gayet iyi durumda olduğunu söyledi.ince bir kapsül herkesde oluşur bu normaldir dedi.eğer kötü durumda olda çok fazla deforme olur ağrıdan acıdanda durazdın dedi.kapsül 8 yıla kadar olma ihtimali var buda çokkkk çokk nadir görünür dedi.okadar sevindimki kızlar anlatamam okadarki adamın boynuna sarıldım.mesaj atan merak eden tüm arkadaşlarıma sonsuzzz teşekkür edrim
Ayyyy elmas inan ne kadar Sevindim. Beni etiketledigini gördüm bildirimlerde ve daha mesaj açılmadan dua ettim Allah'ım nolur güzel haberle gelmiştir diye. Çok sevindim canım gerçekten. Gözün aydın olsun :) peki yumisama neden olmamis hala goguslerinde. Bunca ay yumuşamamasi normal değil dir herhalde dimi

X