Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ne zaman yaptırdın peki memnun musun şu anki durumundan. Benim de göğüs dokum var ama çok az. Nasıl olur çok merak ediyorum.
Benim anne babamın arası pek iyi değil maalesef ayrılma eşiğine geliyorlar çoğu kez bu yüzden anneme anlatıp da babamdan bu anlayışı bekleyemiyorum ne yazikki. İkisi de anlayışlıdır aslında ama böyle bir ameliyat keyfi durum gibi olduğundan karşı çıkma ihtimali yuksek Ben. de babama bu durumu nasıl anlatabileceğimi düşünemiyorum şu an için. Benim durumu yaşayanlar elbet vardır diye yazdım.
Dediğin gibi ameliyati gizli yaptırmam zaten ailemden bir şeyi saklamak istemem heleki böyle bir ameliyatı. Sonuçta ameliyattan sonraki iyileşme dönemi vs. Tek başıma halledemem ailemden yardım isteyeceğim.

17 Kasımda olmustum, 3.5 ay oluyor iste, henuz istediğim kıvamda yumusamamalari ve izlerimin fazla belirgin olması dışında memnunum ama onlar için de zaman gerek zaten =)
Duyduklarıma üzüldüm, umarım bir şekilde toparlarlar. =/ Halan filan var mi mesela, o şekilde birinden de yardım alabilirsin direkt konuşmak istemiyorsan. Obur türlü sanirim kendin bir şekilde konuşman gerekecek. Psikolojik olarak ne kadar etkilendiğini filan söyleyebilirsin (öyle bir durum varsa tabi)

Benide izlermisin cnm, seninkiler bayaaaa olmuştu olalı, şimdiki hallerini merak ettim. Benimde fotom var gerçi şimdilik eski halleri ama inşallah yakında yeni halleriyle cirit atarım buralarda :KK70:

Geçmiş olsun cnm, bende merakla bekliyordum seni, en zoru atlattın hadi, benide izlermisin..
İzledim canım. Dışarıdayım şimdi,eve geçince seninkilere bakar fikrimi yazarım :KK66:

Sizede geçmiş olsun.9 ay oldu ben amaliyat olalı.bütün doktorlar masaj önermiyor.benim doktorumda önermemişdi.kontrole gittim bugün[/QUOTE] A ArzuP87

Ne zaman yaptırdın peki memnun musun şu anki durumundan. Benim de göğüs dokum var ama çok az. Nasıl olur çok merak ediyorum.
Benim anne babamın arası pek iyi değil maalesef ayrılma eşiğine geliyorlar çoğu kez bu yüzden anneme anlatıp da babamdan bu anlayışı bekleyemiyorum ne yazikki. İkisi de anlayışlıdır aslında ama böyle bir ameliyat keyfi durum gibi olduğundan karşı çıkma ihtimali yuksek Ben. de babama bu durumu nasıl anlatabileceğimi düşünemiyorum şu an için. Benim durumu yaşayanlar elbet vardır diye yazdım.
Dediğin gibi ameliyati gizli yaptırmam zaten ailemden bir şeyi saklamak istemem heleki böyle bir ameliyatı. Sonuçta ameliyattan sonraki iyileşme dönemi vs. Tek başıma halledemem ailemden yardım isteyeceğim.
Ben anneme söyledim sadece.tesaduf hastaneden çıktığım akşam babam gelmişti.dustum kaburgami çatlattim diye bi yalan söylemiş bulundum.biliyorumyaptığım hiç dogru degil.ama yatıp kalkarken neden destek aldigimi sormasın diyeydi.allah affetsin beni:KK12::işsiz:

Ben anneme söyledim sadece.tesaduf hastaneden çıktığım akşam babam gelmişti.dustum kaburgami çatlattim diye bi yalan söylemiş bulundum.biliyorumyaptığım hiç dogru degil.ama yatıp kalkarken neden destek aldigimi sormasın diyeydi.allah affetsin beni:KK12::işsiz:
Senin bir ay oldu, değil mi? Ne durumdasın memnun musun? =)

17 Kasımda olmustum, 3.5 ay oluyor iste, henuz istediğim kıvamda yumusamamalari ve izlerimin fazla belirgin olması dışında memnunum ama onlar için de zaman gerek zaten =)
Duyduklarıma üzüldüm, umarım bir şekilde toparlarlar. =/ Halan filan var mi mesela, o şekilde birinden de yardım alabilirsin direkt konuşmak istemiyorsan. Obur türlü sanirim kendin bir şekilde konuşman gerekecek. Psikolojik olarak ne kadar etkilendiğini filan söyleyebilirsin (öyle bir durum varsa tabi)
Akrabaya söylemektense babama direk açıklamayi tercih ederim o derece söyleyemem yani bilemiyorum normal gelmez onlara da :) bakalım Allah büyük o vakit hayırlısıyla gelsin de artık anlatmanın bi yolunu bulurum inşallah.
Sana da çok geçmiş olsun inşallah istediğin gibi olurlar.

Arkadaşlar benimde yarın 15. Günüm olacak ameliyat olalı. Bugün kontrolüm vardı. Dikişlerimi aldı doktorum masaj verdi ben masajı bebek yağıyla yaptım eve gelince yaklaşık 10 dk kadar yaptım sizce yeterlimi günde bir kere mi yapmalıyım. İz için krem kullanayımmı dedim gerek yok dedi. Tek sıkıntım belim gerçekten de çok ağrımaya başladı artık :KK43:

Evet canim yarın 40 gün olacak inşallah.sag taraf hala inmedi tam olarak.iz tedavisi ve masaj yapıyorum.genel olarak memnunum ama bazen daha mi büyük olsaydı diye geçirmiyor değilim icimden
Merhaba, benimde 315 cc aynısını bende diyorum KESKE daha büyük olsaymış ama moralimizi bozmayalım eskiye nazaran iyi durumdayız

Merhaba, benimde 315 cc aynısını bende diyorum KESKE daha büyük olsaymış ama moralimizi bozmayalım eskiye nazaran iyi durumdayız
Miskinmiyim ve ben de 315 cc olanlardaniz :KK70: Sanirim o düşünce tam olarak geçmeyecek hiç ama ya daha büyük yaptırıp da sırt ağrısı çekseydik? Zaten aslında epey tatmin edici duruyor

Miskinmiyim ve ben de 315 cc olanlardaniz :KK70: Sanirim o düşünce tam olarak geçmeyecek hiç ama ya daha büyük yaptırıp da sırt ağrısı çekseydik? Zaten aslında epey tatmin edici duruyor
Kesinlikle doğru söylüyorsun, herkese her ölçü olacak diye bir kayde yok ki. Bende kendimi öyle teselli ediyorum.. ya başka sorunlarla karşılaşsaydım diye ki gerçekten tatmin edici bir fark var Şükür bu günümüze

Arkadaşlar bu arada ben de öncesi sonrası resimlerinizi çok merak ediyorum beni de takibe alır mısınız?
Mesela benim sol memem sağdan küçük. İkisi de küçük de sol daha küçük :) Bunu silikon ile ayarlıyorlar ne güzel. Böyle bir durumda olup da yaptıranları da çok merak ediyorum.
Benim yaptırmama epey vakit var maddi açıdan uygun olmadığım için habire forumda yorum okuyorum araştırıyorum bu vakitlerde. Yakında müsait olamayacağım zaten KPSS'ye hazırlandığım için çok fazla aklımı meşgul etmek istemiyorum.
Canım benim ailem hala bilmiyor, evliyim üstelik. Hatta babam ameliyatımın 3.günü bana gelecekti atlattım bi şekilde. Ama anneme laf arasında geçen seneler yaptırıcam demiştim o da çok ciddiye almadı sanırım ki kilo al düzelir dedi
.Fakat bak babam bile bir gün anneme bu kızın göğüsleride hiç yok demiş. Zaten zayıf biriyim. Babamın bunu demesi anlayışlı olacağı sinyalini verdi bana. Fakat yine de söylemedim aileme. Belki anlarlar belki anlamazlar bilemem ayrı şehirdeyim zaten. Anlarlarsa söylerim .aileme haber vermediğim
Arkadaşlar bu arada Penti my bra diye giriş yapim siteye göğüs altı ölcunuzu ve gosus ölcunuzu yazın mezura ile ölçün kaç beden kaç cup kullancaginiz çıkıyor mesela benim 85 a cup çıktı ölçüm merak eden bedenini baksin
AA teşekkürler canım

Arkadaşlar bugün 11. günü, yeni fotoğraflar yükledim; yorumlarınızı bekliyorum; acaba gün geçtikçe iyice küçülür mü bunlar? Ben büyük istiyordum

Izlersen resimlerine bakabilirim =) Odemler inip goruntu dogallastikca alışmanın da etkisiyle küçülmüş gibi geliyor ama aslında kuculmuyorlar, en azindan kas altinda benim deneyimim böyle oldu

Arkadaşlar benimde yarın 15. Günüm olacak ameliyat olalı. Bugün kontrolüm vardı. Dikişlerimi aldı doktorum masaj verdi ben masajı bebek yağıyla yaptım eve gelince yaklaşık 10 dk kadar yaptım sizce yeterlimi günde bir kere mi yapmalıyım. İz için krem kullanayımmı dedim gerek yok dedi. Tek sıkıntım belim gerçekten de çok ağrımaya başladı artık :KK43:

Ne oldu belinize?

Canım benim ailem hala bilmiyor, evliyim üstelik. Hatta babam ameliyatımın 3.günü bana gelecekti atlattım bi şekilde. Ama anneme laf arasında geçen seneler yaptırıcam demiştim o da çok ciddiye almadı sanırım ki kilo al düzelir dedi
.Fakat bak babam bile bir gün anneme bu kızın göğüsleride hiç yok demiş. Zaten zayıf biriyim. Babamın bunu demesi anlayışlı olacağı sinyalini verdi bana. Fakat yine de söylemedim aileme. Belki anlarlar belki anlamazlar bilemem ayrı şehirdeyim zaten. Anlarlarsa söylerim .aileme haber vermediğim
Ben bekârim dolayısıyla anne babamdan gizli yaptırmam pek mümkün değil :/ bir şekilde birinden birine söyleyeceğim artık. Zaten şu an sadece araştırmalar yapıyorum bayağı bilgi sahibi oldum. Önceleri memesi küçük bi ben varım sanıyordum :) en azından benim durumda olan bı çok insanı görmek rahatlattı psikolojik açıdan. Bı ozguvensizlik oluyordu hep ama aslında ne kadar da doğalmis şu estetik. İnşallah ben de en kısa zamanda yaptirabilirim çok istiyorum artik.

X