Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba.daha önce başka bir başlıkta sordum ama çok cevap gelmediği için birde burda sorma ihtiyacı duydum.cunku çok fena halde kafaya takmış durumdayım ki biran önce bana birileri bı akıl versin.12 Nisan'da meme büyütme ameliyatı oldum yani bugün tam 2 hafta oldu.en başından beri sağ memem daha büyük.doktor zamanla eşitlenir dedi ki tamam bunu problem etmiyorum ama bu sağ meme sola göre daha gergin ve his yok alt tarafı.meme ucunu hiç hissetmiyorum üst tarafa dokunan adam karıncalanma var.ve hep sağmemem sızlıyor.kolumu oynatinca falan geriliyo ama sol meme gayet iyi sanki hiç ameliyat olmamısım gibi his kaybı falan yok.sizce bı sorun mu var?yoksa çökmüş erken zamanla duzelirmi.aklım sürekli sağ memem de.ne olur bana iyileşme surecinde tecrübelerimizi yazın.
Normal olduğunu biliyorum 11 nisanda ameliyat oldum bende aynen anlattıklarını yaşıyorum.

Merhaba.daha önce başka bir başlıkta sordum ama çok cevap gelmediği için birde burda sorma ihtiyacı duydum.cunku çok fena halde kafaya takmış durumdayım ki biran önce bana birileri bı akıl versin.12 Nisan'da meme büyütme ameliyatı oldum yani bugün tam 2 hafta oldu.en başından beri sağ memem daha büyük.doktor zamanla eşitlenir dedi ki tamam bunu problem etmiyorum ama bu sağ meme sola göre daha gergin ve his yok alt tarafı.meme ucunu hiç hissetmiyorum üst tarafa dokunan adam karıncalanma var.ve hep sağmemem sızlıyor.kolumu oynatinca falan geriliyo ama sol meme gayet iyi sanki hiç ameliyat olmamısım gibi his kaybı falan yok.sizce bı sorun mu var?yoksa çökmüş erken zamanla duzelirmi.aklım sürekli sağ memem de.ne olur bana iyileşme surecinde tecrübelerimizi yazın.
Canım endiselenme. Anormal bı durum yok. Zamanla düzelecek hiç merak etme

Moralim çok bozuk, bugün görüşmeye gitmiştim ya randevu vermişti.26sında gel son görüşmeyi yapalım diye ,(silikonları almıştık epey önce,bugünde hatta giderken medcal sütyenimi aldım götürdüm görsün diye ne ümitliydim yaa)
Bana dediki tel nomu almamışlar arıycaklarmıştı erteleme olucak diye, ama gidince öğrendim bunu, 30u dahil baya bi yoğunluk acil ameliyatlar vs varmış benim iş yattı, öyle kızgınımki zaten stresliydim iyice arttı ocak ayından beri uğraşıyorum tam geçen ay gün aldım diye sevinirken günleri haftaları ne düşüncelerle bitirmeye çalışırken tam günüme 3gün kalmışken böyle bi erteleme neden okur neden anlamıyorum ,mayıs ayının 25ine diye yazdı ama o gün de gelince tekrar erteleme olurmu kesin bişey diyemem dedi. Cidden Yoruldum ben artık yoruldummm... .

Moralim çok bozuk, bugün görüşmeye gitmiştim ya randevu vermişti.26sında gel son görüşmeyi yapalım diye ,(silikonları almıştık epey önce,bugünde hatta giderken medcal sütyenimi aldım götürdüm görsün diye ne ümitliydim yaa)
Bana dediki tel nomu almamışlar arıycaklarmıştı erteleme olucak diye, ama gidince öğrendim bunu, 30u dahil baya bi yoğunluk acil ameliyatlar vs varmış benim iş yattı, öyle kızgınımki zaten stresliydim iyice arttı ocak ayından beri uğraşıyorum tam geçen ay gün aldım diye sevinirken günleri haftaları ne düşüncelerle bitirmeye çalışırken tam günüme 3gün kalmışken böyle bi erteleme neden okur neden anlamıyorum ,mayıs ayının 25ine diye yazdı ama o gün de gelince tekrar erteleme olurmu kesin bişey diyemem dedi. Cidden Yoruldum ben artık yoruldummm... .
Neden erteleniyor ? Hangi şehir hangi hastane ? araya alma durumu yokmuymuş çok ertelemiş

Neden erteleniyor ? Hangi şehir hangi hastane ? araya alma durumu yokmuymuş çok ertelemiş
Ameliyatım olmadan bilgi vermek istemiyorum burdan, çünkü ümidim gitgide azalıyor keşke durumum olsaydıda özelde olsaydım bukadar strese bide hep bi aksilik ertelendikçe ertelenme durumu cidden yıprattı beni :KK43:

Keşke tek aksilik kansızlık olsaydı inanın az önceki yazımdada belirttiğim gibi gün veripte haftalarca günü iple çekmek ve gün çatıncada ertelendiğini söylemesi inanın çöktüm yine ,bide onu geçtim ayın 25ini bekliycem ogünde çatıcak hoop ya yine ertelenirse, ,valla artık Dr bahane yaratıyo gibi gelmeye başladı yada var bi hayır ondan gecikiyo, acaba olmamalımıyım diyorum :cry:
Herşey hazırken böyle uzayıp gitmesi canımdan bezdirdi kaç aydır ,eşimde iyice dellenmeye başladı çocuk oyuncağımı diyo ,çünkü cidden stresten ben ben değilim eşimde bundan rahatsız üzülüyo artık .Ben istiyorumki hemen olsun bitsin zaman uzadıkça ümitlerimde gidiyo artık sabredemiyorum zaman geçmiyo,, bide ne mutluydum 30unda olunca ramazan başlayana(15mayısa)kadar toparlanırım iyi olurum diyodum, ama 25i ramazanda oluyoruz nasıl olucak oy Allahım ooyyy .:KK12:

Yazmayı unuttum,
dra dedimki- "araya alma durumu yokmu yada birazdaha erkene alın nolur" dedim ..
Öğrencilere ders verdiği günler çoğunluktaymış ,ameliyat için uygun gün yok yoğunluk çok dedi, ama aradaki ameliyatlardan vazgeçen olursa falan seni arar çağırırım alırım araya dedi. Ama hiç sanmıyorum kim neden vazgeçsin ameliyatından :/

Canım ank
Yazmayı unuttum,
dra dedimki- "araya alma durumu yokmu yada birazdaha erkene alın nolur" dedim ..
Öğrencilere ders verdiği günler çoğunluktaymış ,ameliyat için uygun gün yok yoğunluk çok dedi, ama aradaki ameliyatlardan vazgeçen olursa falan seni arar çağırırım alırım araya dedi. Ama hiç sanmıyorum kim neden vazgeçsin ameliyatından :/
Rada mısın

Yazmayı unuttum,
Hay Allah çok üzüldüm. Yaşadığın üzüntüyü ve stresi anlıyorum. Ne desek boş tabi. Hayırlısı diyelim. Her şer bildiğimizde hayır vardır derler öyle düşün teselli et kendini canım :KK43:

Kızlarrrr canım kızlar yarın sabah gidiyorum.11 de anestezi doktoru görücek.1 gibi operasyona alırlar diye tahmin ediyorum. Çok heyecanlıyım.Dualarınıza ihtiyacım var.Bu süreçte gerek fotoğraflarınızla gerek bilgilerinizle çok yardımcı oldunuz.Ayrı ayrı teşekkür ederim. leyla_ebrum leyla_ebrum deniz1923 deniz1923 @Liva5990 AnaPatron AnaPatron gulay86 gulay86 @kiwii @meliSSAnil @prensespinar @Sevi35 ve arzum77 arzum77 Arzum özellikle sana teşekkür ederim.Bilgilerin den çok faydalandım.Hastane çantamı bile senin bilgilerin doğrultusunda hazırladım.Kafama bir soru takıldığında cevabımı mutlaka senin yorumlarında buldum.Allah razı olsun herbirinizden.Güzel gelişmelerle görüşmek dileğiyle.:KK76:

Cnm benim hayırlısı ile gir ve çık Rabbim yardimcin olsun bitanem kas altimi kasustumu yapılacak bilmiyorum ama lütfen uyandığında korkma biraz baskı hissi ile uyaniyorsun serumla verilen ilaçlar ile rahatliyorsun önemli olan 1 saatlik ağrı değil önemli olan ömürlük seninle yaslanacak o hayalindeki memislerine kavuşuyor olman , lütfen dolgun istiyorsan 350 CC altı isteme benim boyum çok uzun olmadığı halde 350 CC yüksek profil büyük gelmedi yeni yeni alışmaya başladım inan bana çok çok normal bir boyut ne istediğini çok iyi anlat ki odemler gidince bir tık büyüğü olabilirdi kanısına düşme çok iyi dinlen öpüyorum tatlım ❤️

Gayet normal. Iki meme iki ayri organ gibi farkli reaksiyon gösterebiliyor iyilesme surecinde. Uarin tam bir ay olacak meme basimi tamamen hissetmeye yeni basladim. Alt taraftaki uyusukluk hissi geceli 4 5 gun oldu. Merak etme . Yaşadıklarıni hepimiz yasiyoruz. Sorunsuz bir iyileşme sureci diliyorum sana

Sağol cnm inşallah, valla Dr dikleştirmeye gerek yok derin gayet sıkı dedi umarım gerçekten sorun olmaz.

Cnm son fotolarini bende gördüm ne olur yalnis anlama ama drun senin goguslerine nasıl sıkı dedi inan aklım almıyor , hani eğilmiş sütyen içinde bir goruntun var tabiki bir Dr kadar tecrübeye bilgiye sahip degiliz ama yılların verdiği tecrübeyle konuşuyorum senin goguslerin dikleştirme olmadan burda gördüğün göğüsler gibi diri yuvarlak bir görüntü olmaz , ve bundan en fazla 2 yıl sonra keşke dikleştirme yapabilecek bir dra olsaydım diceksin , sen anladığım kadarıyla tek dra görünüp birazda maddiyatan çok araştırmadan ameliyata karar vermişsin sunu bilki dogal bir gogsun sarkikligi ile protezli bir gogsun sarkikligi cok baska keşke bir kaç Dr önerisi alsaydın özel klinikte olsa çoğu ücretsiz muayene yapıyor , yinede hakkında hayırlısı olsun diyorum inşallah tüm duam bizim yanılıyor olmamız ve sen mutlu mesut paylaşımlar yapman umarım mutlu olursun cnm

Cnm son fotolarini bende gördüm ne olur yalnis anlama ama drun senin goguslerine nasıl sıkı dedi inan aklım almıyor , hani eğilmiş sütyen içinde bir goruntun var tabiki bir Dr kadar tecrübeye bilgiye sahip degiliz ama yılların verdiği tecrübeyle konuşuyorum senin goguslerin dikleştirme olmadan burda gördüğün göğüsler gibi diri yuvarlak bir görüntü olmaz , ve bundan en fazla 2 yıl sonra keşke dikleştirme yapabilecek bir dra olsaydım diceksin , sen anladığım kadarıyla tek dra görünüp birazda maddiyatan çok araştırmadan ameliyata karar vermişsin sunu bilki dogal bir gogsun sarkikligi ile protezli bir gogsun sarkikligi cok baska keşke bir kaç Dr önerisi alsaydın özel klinikte olsa çoğu ücretsiz muayene yapıyor , yinede hakkında hayırlısı olsun diyorum inşallah tüm duam bizim yanılıyor olmamız ve sen mutlu mesut paylaşımlar yapman umarım mutlu olursun cnm
siz ameliyat olalı kaç yıl oldu?

siz ameliyat olalı kaç yıl oldu?

7 yıldır meme büyütme formundayim, 7 yıldır ameliyat olmak için gün alip iptal etmek zorunda kaldım , oğluma hamile kalmak , olacağım Dr un bana verdiği güvensizlikler gibi.... Veee 6 Nisan'da memelendim :))) memelerimin yarı kırkını bugün çıkardım ablası 20 günlük bebislerim :))))

7 yıldır meme büyütme formundayim, 7 yıldır ameliyat olmak için gün alip iptal etmek zorunda kaldım , oğluma hamile kalmak , olacağım Dr un bana verdiği güvensizlikler gibi.... Veee 6 Nisan'da memelendim :))) memelerimin yarı kırkını bugün çıkardım ablası 20 günlük bebislerim :))))

Nasıl gidiyor ne durumdasın :)

ben de şimdi mesajlarınıza baktım daha yeni olmuşsunuz şok oldum :oops:
geçmiş olsun, sonucunuzdan memnun musunuz? daha 20 gün olmuş ama 7 yıldır forumdaysanız nasıl olacağınız tahmin ediyorsunuzdur zaten. hangi boyut/profil/marka silikon takıldı? önceki haliniz nasıldı sarkıklık vs var mıydı?

Cnm samimiyetimle söylüyorum lütfen başka hastaneleri araştır bak önüne hep bir engel çıkıyor belkide bu bir işaret :KK66: neden bukadar şansını zorluyorsun bak ben 1 saatlik yolunu çektiğim araştırma Hastanesi'nde oldum , vereceğin para 5.500 TL başka hastanelerde de daha uyguna bulabilirsin ve drunu iyi araştır lütfen özel klinikte olan o süper drlarda zamanında devlet-arastirma hastanelerinden gelme oyuzden güven lütfen bir kaç Dr gez görüş al tek bir dra kanalize olma

X