Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar bu hissizlik ne zaman geçiyor genellikle? 1 seneye kadar zamanı var deniyor ama biraz korkmaya başladım, ucunu ve altını hiç hissetmiyorum şu an, 2 hafta olmak üzere:KK43: sizde de böyle miydi?

Kızlar bu hissizlik ne zaman geçiyor genellikle? 1 seneye kadar zamanı var deniyor ama biraz korkmaya başladım, ucunu ve altını hiç hissetmiyorum şu an, 2 hafta olmak üzere:KK43: sizde de böyle miydi?
2 hafta miii. Cok erken henüz . Hissizlik normal bı durum. Bende 2. aydan sonra düzelmişti mesela. Bu arada hayırlı olsun arkadaşım

Slm cnm stres olmakta haklısın ben de cumartesi oluyorum allah nasip ederse.Allah yardımcımız olsun inşallah.:))
Canım nasıl oldun dün ameliyat olacaktın çok merak ediyorummm. İnşallah sorunsuz sağlıklı bir şekilde bitmiştirr. Bizi bilgilendirrr :KK54:

Benimde 2 hafta oldu bende hissetmiyorum. Korkma doktorum zamanla his gelecek dedi.

Kilodan çok göbek çıktı ona takıyorum kafayı. Hamilelik harici hiç göbeğim olmamıştı. Ameliyat sonrası göbek çıktı nedense
Her ameliyatımdan Sonra yaşadım o şişliği :)) Anesteziden dolayı oluyormuş,o narkotik ilaçlar öyle yapıyormuş. Merak etme,geçiyor. Ama yeme içmeme dikkat et tabi,kilo da olabilir :KK66: Bol su iç,yürüyüşler yap.

Doğru demişler. Gercekten benimde 1 sene yeyakin surmustu. 4. Yilim su anda. Endiselenme geciyor.

Canım nasıl oldun dün ameliyat olacaktın çok merak ediyorummm. İnşallah sorunsuz sağlıklı bir şekilde bitmiştirr. Bizi bilgilendirrr :KK54:

Merhaba cnm raz önce eve geldim.Oldum atlattım çok şükür.Herşey yolunda.Ağrılarım var tabiki ama ilaçlarla kontrol altına alınabiliyor.Yarın da senin di sanırım sağlıkla atlat.

Merhaba cnm raz önce eve geldim.Oldum atlattım çok şükür.Herşey yolunda.Ağrılarım var tabiki ama ilaçlarla kontrol altına alınabiliyor.Yarın da senin di sanırım sağlıkla atlat.
İyi olmana sevindim canım şükür atlattın. Sıra bende evet yarın sabah 7:30 da giriyorum inşallah

Ne zaman ve kime yaptırdınız acaba istanbuldamısınız
Evet istanbulda beylikdüzünden ümraniyeye gittm ameliyat için 6 nisanda ameliyat oldum yani henüz cok yeni,
Doktorum Ekrem Keskin. Methini duyarak gittim görüşmeye zaten cok tatlı ve işini gerçekten seven ilgi alaka ile yapan bir doktor.

Kızlar sevgili arzum77 arzum77 tavsiyeleriyle yanıma aldıklarım ;
Eşofman takımı önden fermuarlı, gecelik, bol yakalı tişört, 2 adet atlet 3 adet iç çamaşırı, şal ,terlik , çorap, havlu peçete, ıslak mendil, tuzlu çubuk kraker atıştırmalık bişeyler , ha bide ayna var başka aklıma gelenler bunlar varmı eksiğim ? Yardımlarınızı bekliyorum. arzum77 arzum77 KeediciK KeediciK deniz1923 deniz1923 AnaPatron AnaPatron Tiramisu35 Tiramisu35 leyla_ebrum leyla_ebrum nrsn2017 nrsn2017 fatrec fatrec N Neseden ve aklıma gelmeyen arkadaşlar :KK1:

Eşofman takımı önden fermuarlı, gecelik, bol yakalı tişört, 2 adet atlet 3 adet iç çamaşırı, şal ,terlik , çorap, havlu peçete, ıslak mendil, tuzlu çubuk kraker atıştırmalık bişeyler , ha bide ayna var başka aklıma gelenler bunlar varmı eksiğim ? Yardımlarınızı bekliyorum. arzum77 arzum77 KeediciK KeediciK deniz1923 deniz1923 AnaPatron AnaPatron Tiramisu35 Tiramisu35 leyla_ebrum leyla_ebrum nrsn2017 nrsn2017 fatrec fatrec N Neseden ve aklıma gelmeyen arkadaşlar :KK1:

Oo bayağı hazırlıklısın :)
İstersen termos tarzı pipetli birşey de alabilirsin çok gerekli değil evde varsa götür istersen :)
Beklenen gün geldi demek ki :)

Hem eşofman,hem gecelik fazla olur aslında. Geniş yaka t Shırt altına da bir eşofman yeterli bence. Geceliği boşver :KK66: Atlet e de gerek Yok bence. Zaten ameliyat sütyeni olacak,ilk anlarda şalı omuzlarına Alman Bile yeterli olacak.
Birde pipet al,kağıt bardaklardan koy . Su,meyve suyu içerken kolay olur. Kullan at ...

Oo bayağı hazırlıklısın :)
İstersen termos tarzı pipetli birşey de alabilirsin çok gerekli değil evde varsa götür istersen :)
Beklenen gün geldi demek ki :)
Yaaa pipetle bardak aldım unutmuşum onları yazmayı canım ama varyaa çok heyecanlıyım yaa :)) yarını iple çekiyorum dua edinn :spor:

X