Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar selam, benim 1,5 ay oldu, bende de hissizlik devam ediyor.
Bu arada kas altı, orta profil, 330 cc ile victoria’s secretta 32dd olmuşum.
İyi ki “küçük oldu, en az 400 takılmalı” diyenlere aldanıp daha büyük istememişim :)
Minyonsanız ve normal-dolgun meme görüntüsü istiyorsanız 350’den yukarısını yapmayın derim. O bile baya baya büyük oluyor.

Kızlar selam, benim 1,5 ay oldu, bende de hissizlik devam ediyor.
Bu arada kas altı, orta profil, 330 cc ile victoria’s secretta 32dd olmuşum.
İyi ki “küçük oldu, en az 400 takılmalı” diyenlere aldanıp daha büyük istememişim :)
Minyonsanız ve normal-dolgun meme görüntüsü istiyorsanız 350’den yukarısını yapmayın derim. O bile baya baya büyük oluyor.
Kesinlikle katılıyorum 350 bana mı büyük geliyor diye düşünüyorum ama minyon olunca fazlası büyük duruyor gerçekten

Kesinlikle katılıyorum 350 bana mı büyük geliyor diye düşünüyorum ama minyon olunca fazlası büyük duruyor gerçekten

Bu zamana kadar nerdeyse memesiz gezdim, şimdi de d cup, ille uçlarda yaşıycam :KK70:
Memnunum ama ben ebattan, sadece 300 ler çok küçük diye düşünülmesin diye yazdım :KK66:

Kızlar benim 1,5 ayı geçti. Dün kontrole gittim doktor çok iyi dedi. Bende gerçekten çok memnunum sadece izler çok yavaş geçiyor. Gerçi dikleştirmeye rağmen çok daha fazla iz bekliyordum şükür kabarıklık yok ama nasıl hızlandırırım. Dermatexi kullanıyorum ama 1 aydır ilerleme yok sanki. Dr daha çok erken dedi geçecek dedi ama hemen geçse yaa.

Kızlar benim 1,5 ayı geçti. Dün kontrole gittim doktor çok iyi dedi. Bende gerçekten çok memnunum sadece izler çok yavaş geçiyor. Gerçi dikleştirmeye rağmen çok daha fazla iz bekliyordum şükür kabarıklık yok ama nasıl hızlandırırım. Dermatexi kullanıyorum ama 1 aydır ilerleme yok sanki. Dr daha çok erken dedi geçecek dedi ama hemen geçse yaa.
Haldun Kamburoğlu’nun sitesinde Ameliyattan 2 hafta önce başlanan 1000 lik c vitamini takviyesinin iz iyileşme sürecini hızlandırdığını okumuştum.
Kendi doktoruma danışarak ameliyattan 10 gün önce 500 lük takviyeye başladım. 1,5 ay oldu, hala devam ediyorum. Dermatix de kullanıyorum, zaten onun da içinde c vitamini var.
Doktorum kontrolde izlerimin çok hızlı iyileştiğini söyledi.
Belirgin 2 çizgi var şu an ama bu hızla hiç iz kalmayacak dedi doktorum.
Sigara kullanmamak ve güneşten korumak da çok önemli.

Haldun Kamburoğlu’nun sitesinde Ameliyattan 2 hafta önce başlanan 1000 lik c vitamini takviyesinin iz iyileşme sürecini hızlandırdığını okumuştum.
Kendi doktoruma danışarak ameliyattan 10 gün önce 500 lük takviyeye başladım. 1,5 ay oldu, hala devam ediyorum. Dermatix de kullanıyorum, zaten onun da içinde c vitamini var.
Çok teşekkür ederim hemen inceliycem. Bende 2 aydır sigara içmiyordum yine başladım 1 haftadır. Bırakıcam tekrar. Beni izlermisin bakıyım izlerine.

Beni de izlermisin canım bi bakayım bende resimlere dikiş yerlerinin resmini çekip koyarmısın bize de fikir olsun benim 2 ay olacak neredeyse hala kızarık Ve belirgin inşAllah geçer diye ümitediyorum

Mixico Mixico Alismen Alismen kızlar ben foto yüklemediğim için takip etmiyorum sizi, yanıltıcı olmasın diye.
İzlerim benim de belirgin şu an ama ameliyat izi değil de böyle normal, daha yüzeysel bir kesikmiş gibi duruyor. Kabartı ve ekstra kızarıklık yok. Hızlı iyileşiyor ve 1 yılda tamamen yok olacakmış. Ama benim bir de koltuk altı kesisiydi; meme altıyla farklı olabilir iyileşme süreci.

HAfif Tubuler evet CANım. Fotomdan anlayabilirsin zaten
Benimkiler de şekil itibariyle Tübüler görüntüsünde idi ama değilmişim.İlk gittiğim doktor tübüler olduğumu söylemişti.İkincisi olmadığımı.Bu yüzden farklı doktor görüşü almanı öneririm.

Arkadaşlar izlere iyi gelen sarı kantaron yağı mi bu dermatix iyi gelmedi kahverenginden kırmızıya donduler en fazla bu kadar oldu düzenli kulandim çok beyaz tenliyim alttan firfirli bikini bakıyorum bu yaz geçmez gibi bunlar

Arkadaşlar izlere iyi gelen sarı kantaron yağı mi bu dermatix iyi gelmedi kahverenginden kırmızıya donduler en fazla bu kadar oldu düzenli kulandim çok beyaz tenliyim alttan firfirli bikini bakıyorum bu yaz geçmez gibi bunlar
Kırmızı kantaron yağı kullanmanı tafsiye ederim sarının pek etkisi yok kırmızıdan daha kesin sonuç alırsın. Hanımlar Ankarada Serdar Yüceyle görüştüm kendisi Gazi Üniversinden meğzun Doçent fiyatı 5000 tl bir Operatöre 12000 tl vermektense onda ameliyat olmayı düşünüyorum fikirlerinizi söylerseniz sevirim kendisinde daha önce ameliyat olan var mı?

X