Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ara ara sütyeni çıkarsam kötü olmaz dimi kızlar çok sıkıoooo ve direnlerin hortumlarını vücuduma batırıoo :KK43:

Kızlar slm bir şey sormak istiyorum size.Mayıs 19 ta göğüs büyütme aml.oldum.Ameliyat öncesi herhangi birşey yoktu.Ameliyattan yaklaşık bir hafta sonra falan sol göğsümün dış kısmında minicik kist farkettim.Doktora sordum ameliyat sonrası bazen olur sorun yok dedi.Oraya cep açılıyor ya o sebeple olurmuş hatta kendi kendine kaybolur dedi.Ara ara kafama takılıyor başına gelen var mı?Bir fikri olan var mı durumla ilgili?

Ya tamamen çıkarmıorum kuzum önünü açıyorum biraz rahat nefes alayım bi de hortumu vücuduma iyice yapıştırıo heryer kemik olunca bende canımı acıtıo :) beş dakka açım bırakıp tekrar kapatıom tamamen çıkarmadım hiç ona teşebbüs edemem şimdilik zaten

Ya tamamen çıkarmıorum kuzum önünü açıyorum biraz rahat nefes alayım bi de hortumu vücuduma iyice yapıştırıo heryer kemik olunca bende canımı acıtıo :) beş dakka açım bırakıp tekrar kapatıom tamamen çıkarmadım hiç ona teşebbüs edemem şimdilik zaten
Anladim canim,bisey olmaz az havalandir tekrar kapatirsin:KK31:bende cok yapardim. Komple cikardigini dusunmustum

Kizlar son durumunuz nedir? Benim bugün ameliyat sonrasi 8. günüm. Kaslarım aşırı ödem yaptığı için hiç düzelme yok. Protez çok yukarda gibi duruyor. Dikişlerim kapandı sayılır pansumanımı yaptım. Kollarımı oynatabiliyprum, yatıp kalkabiliyorum.. Ama aldığım antibiotik ülseratif kolitimi aktifleştirdi. Ateş ishal halsizlik yatıyorum :KK43: Bağırsak iltihabı hastalığı yaşayanlar genelde böyle ameliyattan sonra kötü oluyomuş. Allah beterinden korusun... dua edinde memelerim bir an önce şekle girsin kızlaaaar

Aa 8 günn gibi kısa bir zamanda dikişler kapanmak üzere mi oluyor gerçektenn yoksa senin vücut özelliğin mi böyleki .ama memişlerinin şekle girmesi ve kaslarının rahatlaması için 8gün az tabi bence.diğer rahatsızlığon için de geçmiş olsun canım allah brterinden korusun.

Aa 8 günn gibi kısa bir zamanda dikişler kapanmak üzere mi oluyor gerçektenn yoksa senin vücut özelliğin mi böyleki .ama memişlerinin şekle girmesi ve kaslarının rahatlaması için 8gün az tabi bence.diğer rahatsızlığon için de geçmiş olsun canım allah brterinden korusun.
Çok teşekkür ederim canım.. vallah dün açtım nerdeyse tamamen kapanmıştı.. Olan tek iyi şey bu zaten Sen nasılsın?

Ne güzel yaaa :) hergeçen gün daha güzel zamanlarınn olacak,düşürme modunu.iyiyim ben bugün biraz sağ dikiş yerim acıyor açıkcssı pek bi kalkıp yürümüyorum o yzüden.iyiyim diykrum kalkıorum bakıyorum çok acıyo birkaç adım atıp yeter deyip oturuyorum.onun dışında otururken ve yatarken sıkıntım yok :KK66:

Ne güzel yaaa :) hergeçen gün daha güzel zamanlarınn olacak,düşürme modunu.iyiyim ben bugün biraz sağ dikiş yerim acıyor açıkcssı pek bi kalkıp yürümüyorum o yzüden.iyiyim diykrum kalkıorum bakıyorum çok acıyo birkaç adım atıp yeter deyip oturuyorum.onun dışında otururken ve yatarken sıkıntım yok :KK66:
Süper cok da güzel olmuş

Kizlar son durumunuz nedir? Benim bugün ameliyat sonrasi 8. günüm. Kaslarım aşırı ödem yaptığı için hiç düzelme yok. Protez çok yukarda gibi duruyor. Dikişlerim kapandı sayılır pansumanımı yaptım. Kollarımı oynatabiliyprum, yatıp kalkabiliyorum.. Ama aldığım antibiotik ülseratif kolitimi aktifleştirdi. Ateş ishal halsizlik yatıyorum :KK43: Bağırsak iltihabı hastalığı yaşayanlar genelde böyle ameliyattan sonra kötü oluyomuş. Allah beterinden korusun... dua edinde memelerim bir an önce şekle girsin kızlaaaar

Geçmiş olsun cnm , o memelerin aşağı inmesi için çok erken sabır gerektiren bir süreç 3. Haftadan sonra dr masaja baslatacaktir o vakit goguslerin daha çabuk yumusar ve sekil alir , ben henüz 3. Ayimı doldurdum halen protezler cebe tam yerlesmedi diğer rahatsızlığın içinde çokk cokkk geçmiş olsun peki druna bilgi verdinmi bu durumunla ilgili ?

Teşekkür ederim canım bilgi verdim yarın bantlı korse getirticek daha cabuk inmesi için gercekten anormal derecede şiş. Tabii yapı meselesi kiminde hic bişey olmuyo bende böyle oldu. :KK43:

İkinci gün sacını yıkar ücüncü gün ev süpürürsen iyiyim ben diye... böyle olur.

Anaaa beni tarif etmişsin benim12.gunum evi komple temizliyom inanki benimde sağ yukarda sol indi bayaga uçlar desem birbirinden bagimsiz hareket ediyorlar benim dikislerim bantla kapalı ama salı günü Dr açacak bantları o antibiyotik 5 gün kullandım anca ishalim durdu benim biliyomusun bakalım artık şimdilik iyiyim de şekiller duzelmeli ya :-)
İkinci gün sacını yıkar ücüncü gün ev süpürürsen iyiyim ben diye... böyle olur.

Anaaa beni tarif etmişsin benim12.gunum evi komple temizliyom inanki benimde sağ yukarda sol indi bayaga uçlar desem birbirinden bagimsiz hareket ediyorlar benim dikislerim bantla kapalı ama salı günü Dr açacak bantları o antibiyotik 5 gün kullandım anca ishalim durdu benim biliyomusun bakalım artık şimdilik iyiyim de şekiller duzelmeli ya :-)
Yaaa sendemi ishal oldun?? Ben 5 gün kullanamadım artık ishal ateş yapınca... üc gğn kullanıp bıraktım. Ama hala ishalim. Yapmaaa iş yapmaaa iyleştirmeyi geciktiriyo... sadece yat. Bende eşime rest çektim bi ay hiç iş yapmıycam destek ol diye.

Yeaaa sağ diren yeri acıyo ayağa kalkıp yürürken zorlanuyorum siz nasıl kalkıp bi de iş yaptınız anlamadım ki :) eşim maç keyfi yapamıo sürekli kaldır beni yatır beni su getir meyve getir yemek getir :)) direnler çıkaydı bi belki acımazdı geçsün şu günler de artıkkkk

X