Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

E Esmerburc3 sana iyi dinlenmeler dilerim canım. Yordum seni biraz iyi olman banada iyi geldiği için. ❤ Kendine çok dikkat et seni bende çok seviyorum prensesim. :KK19:en güzel geceler dilerim. :KK73::KK50:

Kizlar ameliyatim cok basarili gecmis cikar cikmaz agrimi cok hissetmedim belki anestezinin etkisiyle olabilir. Yattigimda agrilarimi hissetmiyorum canlarim ama nefes alirken ve yataktan kalkarken öluyorum saniyorum meme basimin etrafindan uste digru batma seklinde bi agrim var sanki 2 koca fil ustune oturmus gibi :-)

Kizlar ben bugun daha iyiyim ev işlerimi yapabiliyorum ama hala sabah kalktigimda goguslerim cok sismis bi vaziyette yataktan kalkiyorum ‍♀️ neden sizce ? Bugun 9. Gün benim bide kaburga kemiklerim agriyor sizde durum ne

Kizlar ben bugun daha iyiyim ev işlerimi yapabiliyorum ama hala sabah kalktigimda goguslerim cok sismis bi vaziyette yataktan kalkiyorum ‍♀️ neden sizce ? Bugun 9. Gün benim bide kaburga kemiklerim agriyor sizde durum ne
Normal canım bunlar yavaş yavaş geçecek ama bitmiyor azalıyor 3.haftadan sonra biraz daha rahatlarsın

Sag meme 415 sol meme 450 cc kizlar ama aynada baktigimda sanki kucucuklrr ben buyuk oldugunu farkedemedim cunki ortasi acik yari ciplak gorunuyo 415 icin daha fazla durur diye tahmin ediyodum.firsat buldugumda bu halini ceker yuklerim bakalim siz ne diyeceksiniz canlaeim
Caniiimmmmm bugün aklima geldin biliyor musun. Ama yazmaya fırsatım olmadi bir türlü. Hayırlı olsun canım şuan ki mutluluğunu tahmin edebiliyorum ( dünyanın en ama en mutlu insanı olmuştum ben ameliyat sonrası )
Sukur kurtuldun sende ve aramıza katildin :) tekrar geçmiş olsun ve hayırlı olsun cankusum .

Hepinize merhaba,yeni üyeyim.5gün önce kasüstü meme altı kesisiyle silikon taktırdım.Biri 375 cc diğeri 325 koymuş doktorum.Biri daha ufaktı,High profil koyduğunu söyledi.Dün bandajlarım açıldı biraz rahatladım fakat dikiş yerlerim kapalı halen bugün ilk defa duş alıcam.Benim dikişlerimi 10 gün sonra alacağını söyledi bu giydirdiği sütyen çok sıkıyor beni ve sağ mememin altı dikiş yeri acıyor sizce bir sorun olmuş olabilir mi ?
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Albümde oluşturdum arkadaşlar takip ettiklerime özel yaptım umarım doğru olmuştur görmek isteyen olursa takip edebilirim,yorumlarınızı bekliyorum lütfen

Albümde oluşturdum arkadaşlar takip ettiklerime özel yaptım umarım doğru olmuştur görmek isteyen olursa takip edebilirim,yorumlarınızı bekliyorum lütfen
Bende yarı yıl tatilinde yaptırıcam takip ederseniz fotolarla bileği sahibi olmak isterim geçmiş olsun

Hepinize merhaba,yeni üyeyim.5gün önce kasüstü meme altı kesisiyle silikon taktırdım.Biri 375 cc diğeri 325 koymuş doktorum.Biri daha ufaktı,High profil koyduğunu söyledi.Dün bandajlarım açıldı biraz rahatladım fakat dikiş yerlerim kapalı halen bugün ilk defa duş alıcam.Benim dikişlerimi 10 gün sonra alacağını söyledi bu giydirdiği sütyen çok sıkıyor beni ve sağ mememin altı dikiş yeri acıyor sizce bir sorun olmuş olabilir mi ?
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Geçmiş olsun canım. Bir sorun olacağını düşünmüyorum. Sütyen tam bedenine oturduğundan emin ol. Göğüs ölçüsü değil bel ölçüsü de önemli. Sağ ağrın için de yüksek cc orayamı takıldı. Ondan olabilir. Ayağa kalkınca ağırlık geliyor ya biri dierine göre daha ağrı oluşabilir. Sana önerim ödem oluşmaması için soğuk tampon uygula rahatlatıyor ve benim doltorum dikiş yerlerimin üstüne sargı koymuştu ağırlık acıtmasın diye

Geçmiş olsun canım. Bir sorun olacağını düşünmüyorum. Sütyen tam bedenine oturduğundan emin ol. Göğüs ölçüsü değil bel ölçüsü de önemli. Sağ ağrın için de yüksek cc orayamı takıldı. Ondan olabilir. Ayağa kalkınca ağırlık geliyor ya biri dierine göre daha ağrı oluşabilir. Sana önerim ödem oluşmaması için soğuk tampon uygula rahatlatıyor ve benim doltorum dikiş yerlerimin üstüne sargı koymuştu ağırlık acıtmasın diye

Sol tarafıma daha büyük koyduğunu söyledi.Sag taraf acıyor Benim az önce sütyeni çıkarıp duş aldım sütyen yokken acımadıgını farkettim

Az önce duş aldım ilk kez aynada kendime baktım arkadaşlar çok büyük geldiler gözüme moralim bozuldu ve biri daha büyük gibi aslında küçük cc koyduğu daha büyük duruyor doktorum dün ödem yapmış bu demişti size sorum bunlar küçülüyor mu ? Yani bu şekliyle kalmasını istemem resmen bayan meme olmuşum gibi,onunda fotosunu ekliyorum bi bakarmısınız lütfen

Az önce duş aldım ilk kez aynada kendime baktım arkadaşlar çok büyük geldiler gözüme moralim bozuldu ve biri daha büyük gibi aslında küçük cc koyduğu daha büyük duruyor doktorum dün ödem yapmış bu demişti size sorum bunlar küçülüyor mu ? Yani bu şekliyle kalmasını istemem resmen bayan meme olmuşum gibi
Izlermisin canim beni merak ettim benimde albumum var bakabilirsin

Az önce duş aldım ilk kez aynada kendime baktım arkadaşlar çok büyük geldiler gözüme moralim bozuldu ve biri daha büyük gibi aslında küçük cc koyduğu daha büyük duruyor doktorum dün ödem yapmış bu demişti size sorum bunlar küçülüyor mu ? Yani bu şekliyle kalmasını istemem resmen bayan meme olmuşum gibi,onunda fotosunu ekliyorum bi bakarmısınız lütfen Simdi baktim albumune bence cok guzel olmuslar daha cok yeni cicislerin az bekle sislikler insin yerine otursun bence cok guzel duracaklar vücuduna boyun Kac canim Senin?? Kilo?? Benimkiler 275cc cok pismanim buyuk diye doktoruma diretmedigime mesela bence seninkiler tam ideal ölcu olmus yaptirdigina degecek. Bu arada Medikal sütyen sana kucuk gelmis sanirim yada cok fazla ödemin olmus bi buz koymayi dene rahatlarsin

Canım benim boyum 1.73 kilom 52
Daha önce 82 cm geliyordu uçtan ölçtüğümde,şimdi 94 cm geliyor. Benim bi tarafım daha küçüktü göğüs kafesinle alakalı demişti doktorum bir memem 16 cm diğeri 14,5 cm ölçmüştü genişliğini alttan.

Kızlar mrb bugün ameliyat olalı 12 gün oldu herhangi bir sıkıntım yok şükür sadece dikişlerin üzerinde ki bandı henüz cikarmadim Dr steril olduğunu 10. Günden sonra istediğim zaman çıkarabileceğimi söylemişti en kolay nasıl cikarabilirim acimasindan korkuyorum yarın kontrolüm var bantsiz gidip dikislerimi de göstermek istiyorum

Kizlar ameliyatim cok basarili gecmis cikar cikmaz agrimi cok hissetmedim belki anestezinin etkisiyle olabilir. Yattigimda agrilarimi hissetmiyorum canlarim ama nefes alirken ve yataktan kalkarken öluyorum saniyorum meme basimin etrafindan uste digru batma seklinde bi agrim var sanki 2 koca fil ustune oturmus gibi :-)
Geçmiş olsun cnm zor olan ilk iki gün zaten bundan sonraki iyileşme çok çabuk ve her anın bı öncekinden rahat geciyo sonra ayna karşısından alamiyo insan kendini:KK36:

Kızlar mrb bugün ameliyat olalı 12 gün oldu herhangi bir sıkıntım yok şükür sadece dikişlerin üzerinde ki bandı henüz cikarmadim Dr steril olduğunu 10. Günden sonra istediğim zaman çıkarabileceğimi söylemişti en kolay nasıl cikarabilirim acimasindan korkuyorum yarın kontrolüm var bantsiz gidip dikislerimi de göstermek istiyorum
Kontrolun varsa doktor çıkartsın bence Bi sorun olursa da müdahale eder. Çok sevindim iyi olmana canım. ❤ Fotolarını bekliyoruz merakla 400cc nasılmış farklı Bi fizik de görelim :super:

Kontrolun varsa doktor çıkartsın bence Bi sorun olursa da müdahale eder. Çok sevindim iyi olmana canım. ❤ Fotolarını bekliyoruz merakla 400cc nasılmış farklı Bi fizik de görelim :super:
Cnm duştan sonra çıkardım kendim bı sıkıntı olmadı bant islaninca kolay oldu teşekkürler cnm:KK54:

X