Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ameliyattan çıktığım an evet biraz ağrım vardı ama sonrasında verilen ilaçlarla ilk günü rahat geçirdim diğer günlerde ben çok zorluk çekmedim cnm sadece yatıp kalkarken iki gün yardim aldım ve sırt üstü yatmayi sevmediğimden zorlandim ama suan onada alıştım:KK48:ama herkeste aynı olmuyo tabi süreç çok zor atlatan da var benden daha rahat atlatan da inşallah sorunsuz atlatirsin

Kızlar mrb bende ameliyat sonrası hissizlik hiç olmadı ama aksine meme ucu hassasiyetinden muzdaribim dokunmayı bırak çamaşır degse canım yanıyor geçici bı durummudur acaba hissizlik gibi çünkü çok rahatsızım bu durumdan varmı benim gibi olan
Uclarda bendede cok fazla hassasiyet vardi zamanla azaldi 1 ay olmak uzere ameliyat olali

Cvpladığınız için çok teşekkürler dr a söyleyim o zaman 375 cc olsun :-)ağrısı çokmu fazla oluyor acayip korkuyorum 2 kere sezeryan oldum bu kadar korkmadım vazgeçeyim diyorum bazen
Bende 2 sezeryan oldum ve senin gibi korkuyodum. Meme buyutme ameliyatiyla sezeryani kiyasladigimda kesinlikle sezeryan daha zor. Tabi kisiden kisiye degisebilir bunye meselesi

Kizlar bisey sorucam yeni sutyen alicam desteksiz balensiz olucakya birde kapli sutyenler var onlarida kullanamiyoruz dimi

Kızlar merhabalar bir sorum olacak sizlere 5 ay sonra düğünüm var ameliyat olmayı düşünüyorum sizce iyileşebilirmiyim o zamana kadar

Kızlar merhabalar bir sorum olacak sizlere 5 ay sonra düğünüm var ameliyat olmayı düşünüyorum sizce iyileşebilirmiyim o zamana kadar
Merhaba ben bugün tam bir ay oldu ameliyat olalı yanı bir aylık tecrübeme dayanarak söylüyorum 5 ay sonra dügünün varsa eğer acilen ameliyat olmanı tavsiye ederim çünkü 5 ay sonra kendi göğsünden farkı olmaz. Benim suan 1 ay geçti ameliyatımın üstünden biraz zaman zaman agrilarim oluyor azda olsa hareketlerim kısıtlı özelliklede ağır kaldıramıyorum hala yüksek yerlere rahat uzanamiyorum daha temizlik falan çok rahat yapamıyorum. Ama bu dediklerimi Rahat yapamiyorum sadece ama yinede dikkat ederek yavaş yavaş yapabiliyorum senin dügünün ev hazırlıkların alışveriş yorucu bi dönem olduğu icin söylüyorum eğer ameliyat olmaya karar verdiysen bir an önce olmanı tavsiye ederim ki 5 ay içinde rahat rahat hareket edebilesin diye.

Merhaba ben bugün tam bir ay oldu ameliyat olalı yanı bir aylık tecrübeme dayanarak söylüyorum 5 ay sonra dügünün varsa eğer acilen ameliyat olmanı tavsiye ederim çünkü 5 ay sonra kendi göğsünden farkı olmaz. Benim suan 1 ay geçti ameliyatımın üstünden biraz zaman zaman agrilarim oluyor azda olsa hareketlerim kısıtlı özelliklede ağır kaldıramıyorum hala yüksek yerlere rahat uzanamiyorum daha temizlik falan çok rahat yapamıyorum. Ama bu dediklerimi Rahat yapamiyorum sadece ama yinede dikkat ederek yavaş yavaş yapabiliyorum senin dügünün ev hazırlıkların alışveriş yorucu bi dönem olduğu icin söylüyorum eğer ameliyat olmaya karar verdiysen bir an önce olmanı tavsiye ederim ki 5 ay içinde rahat rahat hareket edebilesin diye.
Çok teşekkür ederim. 1 ayda bile baya bi fark var dimi ilk günlerine nazaran

Herkese hayırlı akşamlar diliyorum.ben amaliyat olalı bir buçuk yıl oldu ve daha en başından beri sağ göğsümde bir sıkıntı olduğunu tahmin ediyordum ve bunu defalarca doktorumlada paylaşdım ama doktor ısrarla hiç bir sıkıntı olmadığını söyledi sol meme yumuşak sağ meme taş gibi duruyo önceki az olan doku aşşağıda duruyo içindeki silikon yukarda taş gibi duruyo.başka bir dokdora gittim ve kapsül oluşmuş dedi ultrason istedi bu konuda deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiki aşama nedir sadece kapsül alınarak kurtulurmu yoksa yeni başdan amaliyat ve silikonmu konulacak sizce arzum77 arzum77 fatrec fatrec

Kızlar bir sorum daha olacak ameliyat olup emziren var mı bi problem olmuyor dimi tecrübesi olan cevaplayabilir mi

Herkese hayırlı akşamlar diliyorum.ben amaliyat olalı bir buçuk yıl oldu ve daha en başından beri sağ göğsümde bir sıkıntı olduğunu tahmin ediyordum ve bunu defalarca doktorumlada paylaşdım ama doktor ısrarla hiç bir sıkıntı olmadığını söyledi sol meme yumuşak sağ meme taş gibi duruyo önceki az olan doku aşşağıda duruyo içindeki silikon yukarda taş gibi duruyo.başka bir dokdora gittim ve kapsül oluşmuş dedi ultrason istedi bu konuda deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiki aşama nedir sadece kapsül alınarak kurtulurmu yoksa yeni başdan amaliyat ve silikonmu konulacak sizce arzum77 arzum77 fatrec fatrec
Geçmiş olsun.
Göğsünüz açılır,kapsül temizlenir yeni protez koyulur. Kapsül yapan göğüsteki protez firmaya gönderilir incelenir. Protezler garantilidir çünkü. Mentor protezmi vardı sizde,protezin markası neydi? Pürtüklü yüzeymiydi,düz yüzeyli miydi?
Takılan protezden ücret alınmaz. Alınmaması lazım!

Ayyy elmascim uzuldum gerçekten de ya :KK43: korktugun basina mi geldi :KK43: evet hep bu sikayetlerini söyleyip duruyordun ve doktorunda herseyin normal olduğunu soyluyordu. Keşke sen yanilmis olsaydın :KK43: benim başıma gelmedi ama sanırim yeniden ameliyat ile yeni bir silikon takılıyor diye biliyorum bitanem ya.

Merhaba ben de ameliyat olmayı düşünüyorum ama hiç bilgim yok bu konuda genel olarak fiyat ne kadar acaba bilgi verebilir misiniz:110:

X