Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun.
Göğsünüz açılır,kapsül temizlenir yeni protez koyulur. Kapsül yapan göğüsteki protez firmaya gönderilir incelenir. Protezler garantilidir çünkü. Mentor protezmi vardı sizde,protezin markası neydi? Pürtüklü yüzeymiydi,düz yüzeyli miydi?
Takılan protezden ücret alınmaz. Alınmaması lazım!
Sevgili arzum yanıtın için çok teşekkür ederim.sonraki dokdor dediki açılır kapsül temizleniz silikon şekil değiştirmemiş normal duruyosa değişmez deforme olmuşsa başka takılır dedi.markası mentor böyle bir durumda ücretssiz oluyomu hiç bilmiyorum inş öyledir hayatım çünkü daha ilk amaliyatın borcunu bile bitiremedim:KK61:yüzeyi düzmü pütürlümü hiç bilmiyorum karta bakdım anlayamadım. Arasındaki fark nedir acaba arzum77 arzum77 fatrec fatrec

Son düzenleme:
Sevgili arzum yanıtın için çok teşekkür ederim.sonraki dokdor dediki açılır kapsül temizleniz silikon şekil değiştirmemiş normal duruyosa değişmez deforme olmuşsa başka takılır dedi.markası mentor böyle bir durumda ücretssiz oluyomu hiç bilmiyorum inş öyledir hayatım çünkü daha ilk amaliyatın borcunu bile bitiremedim:KK61:yüzeyi düzmü pütürlümü hiç bilmiyorum karta bakdım anlayamadım. Arasındaki fark nedir acaba arzum77 arzum77 fatrec fatrec
Kapsül yapan protez incelenmeye gönderilir benim bildiğim. Ücret alınmadan yenisi takılır. Bunu firma karşılar. Tekrar doktorla bu konuyu konuşmanı öneririm. Mentor firma büyük bir firma,ürünlerinin arkasında duran bir firma. Doktor anlaşmalı hastanede çalışıyorsa belki hastane parasını isteyebilir,insafına kalmış tabi. Kartta protez bileğileri yazar,ne yazıyorsa yaz buradan anlarım ben. Yada fotoğrafını çek,at özelden bana tatlım.

Kapsül yapan protez incelenmeye gönderilir benim bildiğim. Ücret alınmadan yenisi takılır. Bunu firma karşılar. Tekrar doktorla bu konuyu konuşmanı öneririm. Mentor firma büyük bir firma,ürünlerinin arkasında duran bir firma. Doktor anlaşmalı hastanede çalışıyorsa belki hastane parasını isteyebilir,insafına kalmış tabi. Kartta protez bileğileri yazar,ne yazıyorsa yaz buradan anlarım ben. Yada fotoğrafını çek,at özelden bana tatlım.
Peki mentorun kaç yıl garantisi var .. kapsül oluşumu protezden kaynaklı olmayabilir mentor yinede karşılarmı acaba .

Peki mentorun kaç yıl garantisi var .. kapsül oluşumu protezden kaynaklı olmayabilir mentor yinede karşılarmı acaba .
Mentor marka protezler ömür boyu kullanılabilmektedir. Bazı doktorlar sorun olmadığı takdirde ömür boyu kullanılabileceğini söylüyor,bazılar 10. Yılda kontrol edilmesini,gerekirse değiştirilmesini gerekmezse devam edilip kullanılacağını söylüyor.
Kapsül oluşumunu genelde vücut yapar. Yani vücudun proteze verdiği tepkiden dolayı kapsül oluşur. Fakat bazen ameliyatta dikkat edilmezse en ufak bir enfeksiyon yada içeride biriken kan bile kapsülü tetikleyebilir. Protezde deformasyon olmuşsa da kapsül oluşabilir. Bu yüzden ultrason ilke bakılıp doktor kontrolünde değerlendirilmesi gerekir.
Kapsül durumunda firma protezi inceler,neden kapsül oluştu diye. Doktor da ameliyatta kapsül dokusundan alıp incelemeye gönderir.

Birde ben sigara kullanıyorum ve sanırım bırakmam gerek ameliyat öncesi bu durumda olan varmıydı acaba aranızda
Her ameliyatta sigara kullanımı istenilmeyen bir durumdur. Sigara yaranın geç iyileşmesine sebep verir,göğüs dokusunun morarmasın bile etkiler. Ameliyatta narkoz alacaksınız,sigara kullanan kişiye narkoz daha yüksek doz verilir,ameliyattan uyanmanız daha zor olur ve ameliyat sonrası öksürük ve balgam gibi şikayetler sizi zorlar.
Mümkünse içmeyin tabi,değilse azaltın en azından.
Doktorla bu konuyu konuşursunuz muhakkak.

Birde ben sigara kullanıyorum ve sanırım bırakmam gerek ameliyat öncesi bu durumda olan varmıydı acaba aranızda
Merhaba hicbi doktor ameliyat oncesi sigara icilmesini istemez ama bende sigara kullanan biri olarak ameliyattan 2 saat once ictim en son siz yapin diye demiyorum ama cokta stres yapmayin

Minnoşlarım :)))) göğüs masajı nasıl yapılıyor , sertmi yapmak gerekiyor ve günde kaç defa kaç dk yapmak gerekiyor 44. Gunuümdeyim yeni başlıcam da

Minnoşlarım :)))) göğüs masajı nasıl yapılıyor , sertmi yapmak gerekiyor ve günde kaç defa kaç dk yapmak gerekiyor 44. Gunuümdeyim yeni başlıcam da
Doktorun bana önerdiği masaj sert Bi masajdı. Avuçun iç kısmıyla gögüsü iyice kavrayıp daire çizerek içerideki protezi yerinden oynatmaya yönelikti. Sana göstermedi mi doktor nasıl yapulacağıbı

Doktorun bana önerdiği masaj sert Bi masajdı. Avuçun iç kısmıyla gögüsü iyice kavrayıp daire çizerek içerideki protezi yerinden oynatmaya yönelikti. Sana göstermedi mi doktor nasıl yapulacağıbı
Bana kenarlardan sikip ortala demisti ama cok yuzeysel anlatti yanlis yapmak istemedim tesekkurler canimmm

X