Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar bugün 5.gunum kontrole gittim eve geldiğinde ilk defa konseyi açıp aynadan baktım iki gogsumun ortasında sol göğsümde morluk farkettim yani aslında mor degil yeşilimsi sarımsı bir renk hatta ameliyatta döktükleri o sarı şey varya adını unuttum şimdi o sandim silmeye çalıştım ama o değil morluk yani orası zaten bi orası aciyo orda bi batma hissi oluyo bi sorun varmıdır yoksa geçici bi durum mu bugün gittim zaten doktora 10gun sonra bidaha gidicem
muscoril kas gevsetici krem surdum ben sende dene istersen

Son düzenleme:
Kızlar ben 80. Günümdeyim bundan sonra göğüslerim dahada yumuşarmı acaba ? :KK70: çünkü şuan masaj yaparken oyun hamuru gibi harika inşallah yumuşamaz daha fazla

Arkadaşlar ben april fort kullanıyordum son yapım dün bitti bugün bayağı bi bel ağrısı çektim evde vermişin ağrı kereci ve arveles var bunlardan birini kullansam olur mu

Arkadaşlar ben april fort kullanıyordum son yapım dün bitti bugün bayağı bi bel ağrısı çektim evde vermişin ağrı kereci ve arveles var bunlardan birini kullansam olur mu
ben kas gevşetici olarak muscoril ağrı kesici olarak cataflam kullandım şükür ağrı sızı yaşamadım gerginlik dışında içeriklerini okuyabilirsin ödem atmadada yararı varmış

X