Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Canım gözünüz/gözümüz aydın.Biz sana bu kez oldu demiştik.İnan çok sevindim.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Kendine çok dikkat et.Kendini yorma.Allah tüm isteyenlere bu duyguyu sonuna kadar tatmayı nasip etsin.

saol canımmm allah razı olsunn aminn inş...rabbim hepimize kucağımıza almayı nasipp etsin inş...

Harika haber gözün aydın :)
Ne mutlu valla
kat kat katlansın değerin inşallahhhhh
Allah mutluluğumuzu bozmasın olmayanlara da versin tez zamanda

aminnnn canımmm inş.. herkese versin rabbim kimseyi evlat hasretiyle yakmasınnn

Led zeppelin ve Mikro 81 ikinizi de tebrik ederim canlarAllah saglıkla sıhhatle sonuna kadar gıtmeyı nasıp etsın her bırımıze Çok sevindim çok çok çok

Geçmişin tamamını okuyamadım kızlar eger gözümden kaçan arkadaş varsa onu da tebrık eder ıyı dıleklerımı sunarım

canım kara ciğer ve akciğer enzimleri yüksek çıktı
nur hanım 10 sonra birdaha yaptır dedi rabbim yardımcım
olsun duanı eksik etme sevdacım

nurmecim
tedabi boyunca yaptırdıgımız ılaclar yukseltebılır karaciğer enzımlerını bence endıselenecelk bişey yok kafaya takılacak bişey değil tamammı canım
crinone jel bile yukseltebılırmıs prospektuste oyle yazıyo
hepsi biticek ınsallah
saglıkla kal

prospektustn bır alıntı

Vajinal uygulama ile, transvajinal yoldan uterusa öncelikli dağılım ve karaciğerde ilk-geçiş metabolizasyonu aşamasının olmaması sonucunda, ilacın etki bölgesi olan uterus dokularında progesteronun yüksek biyoyararlanımına yol açabilir ("Uterusda İlk Geçiş Etkisi").

Progesteron esas olarak karaciğerde metabolize olur.
Progesteron hem safra yolu ile (%10'u safra ve feçes), hem de renal (%50-60) yolla atılır.

Progesteronun en önemli üriner metaboliti, 5p-pregnan-3a-20a-diol glukuroniddir.

Son düzenleme:
canım tekrar yaptırdınmı testt değerin nasılll merak ettik seniii

evet yaptırdım mıkro
benımd egerler tam ıkıye katlanmıyo %75 katlanıyo doktor bı sorun yok dedı cok sukur ama apey korktum açıkcası

27 subata randevu al dedı
ılk usg ıcın
tabı kalp atıslarını görene kadar içimiz rahat olmuyo dedigenel anlamda

Tebik ederim Mikro gerçekten çok sevindim. Rabbim doğurduğunu müjdelemeyi de nasip etsin.

İnşeAllah ailenizin tek çocuk geleneyini sen bozarsın. Rabbim sağlıklı ve huzurlu hamilelik geçirmeni ve rahat bir şekilde evladına kovuşmanı nasip etsin. Amin!

Son düzenleme:

Arkadaşlarr mutlaka biri cevaplar nasıl olsa diye önemsenmedi sanırsamm ama bunu herkes düşünence beklediğim cevap hala gelmemiş oldu.

canım bir bilgim olmadıgı icin yazmıyorum mikronun dedigi gibi genelde hastaları mail atıyor donuyor ama hastası olmadan cevaplar mı bilemeyecegim

Canım gözünüz aydın. Rabbim sağlıkla huzurla büyütmelerini nasip etsin inş.
Amin inş. hilburumuz da çok yakında kavuşacak kuzularına...
Senin pozitif haberinle ev halkı iyice bayram yaşayacak inş.

Son düzenleme:
Kızlar Nur Hanım'a mail attım kontrole geldiğimde sizinle görüşmek istiyorum diye. Semra Hanım'ı da görmek istediğimi yazdım tedaviye başlarsam o dönemde Nur Hanım olamayacağı için. Ortak randevu al dedi. Pazartesi arayıp almam lazım, Semra Hanım çok dolu. İnş. o hafta bir boşluk bulunur. Dua edin bana.

Kızlar kayınvalidemle telefonda konuşurken sürekli iyisin değil mi diye soruyor. Sanırım bebek doğunca hüzünlendiğimi falan düşünüyor. Beni düşünüyor sağ olsun ama milletin yanında öyle soruyor ya millet yanlış anlayacak diye korkuyorum. Zaten telefonda eşimle de benimle de öyle çok neşeli bir şekilde konuşmuyorlar. Eşim de dedi gizlemeye çalışıyorlar, anlamış. Böyle yapınca ben çok üzülüyorum. Art niyetli olmadıklarına adım gibi eminim, bana her zaman destek oluyorlar ama böyle konuşmaları bizi çok üzüyor Ne etsek :26:

saol canımmm allah razı olsunnn inş.. cümlemizinki sorunsuz bir şekilde ilerlerr rabbim herkese nasip etsin

Medikal bende seni çok merak ediyordum inş hayırlı sonuçlanır. Bende bgn tekrar yaptırdım ikiye katlamadı şuan beni sen anlarsın hayırlısı olsun

saol canımmm allah razı olsunnn diline yüreğine sağlıkk inş.. hayırlısıyla yaşayıp görücezzz sizede nasip etsin rabbimmm

inş.. alabilirsin canımm şimdiden şöyle düşünelimmm öyle olsun tedavin boyunca hiçbir terslikk çıkmayacakk allahıon izniyleeee

Sumeyye mikro için ne güzel bir dua etmişsin öyle İnş. bozacak o geleneği

inş.. canımmm

bence herzaman aynısını diyorummm üzüldüğünüzü onlara belli etmeyinn onların konuşmaları da sizleri yaralar tarzda olmasınn en çok kızdığım şey bu

Mikrocum çok sevindim Allah tamamına erdirsin bebişin hep seninle olsun.

amin canımmm saol allah razı olsunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…