Microblading yaptırdım ama pişmanım sildirmek istiyorum

Orda burda gercek hayatta sosyal medyada binlerce kas gordum bir tane bile begendigim yok… hepsi rezalet

Micro blading pismanliktir.

Ilerde sildirin ve hic dokundurtmayin kaslariniza kimseyi bence. Gecmis olsun

Orda burda gercek hayatta sosyal medyada binlerce kas gordum bir tane bile begendigim yok… hepsi rezalet

Micro blading pismanliktir.

Ilerde sildirin ve hic dokundurtmayin kaslariniza kimseyi bence. Gecmis olsun
Kesinlikle katiliyorum size. Bende yaptirdim phi yaptirdim, aslinda ilk yaptrinca cok da guzel durdu ama sorun surekli yeniletmek gerekiyor cunku boyanin rengi akiyor ve tonu farklilasiyor. Iki uc kez yeniletince de camur gibi bir renge donuyor ince kil gibi olan yerler resmen birlesiyor tende. Ama neyse ki cozumu var ben lazerle sildirdim valla simdi de makyaj yaparsam mac'in kas pudralardindan kullaniyorum, makyajsiz da gayet dogal. Cok gereksizmis en basta niye yaptirmisim ki? Ama lazerle de nerdesye bir yil ugrastim valla cok zor cikti. Cilt tipi cok onemliymis, acik tenlilerin kolay cikarmis ben koyu oldugum icin uzun surmus doktor oyle demisti. Bir de uygulama sonrasi hemen lazer yaptiramiyorsun minimum 3 ay gecmesi lazimmis. Ama pisman olan varsa uzmeyin kendinizi bosuna, zaman aliyor lakin cozumu var kizlar sadece sabretmek lazim ve biraz da maliyeti var malesef.

Bende 1 bucuk yıl önce yaptırdım. Yüzüme göre daha koyu bir renk yapmışlar. Hala daha koyu görünüyor. O kadar pişman oldum ki yaptırdığıma. Bir buçuk yıl geçti. Kaşımdaki asıl boşluklar silindi ama aralarda hala çizgiler var ve yine koyu duruyor.
Bu uygulamayi arastiran varsa Kaş kalemiyle kaşinizi doldurun yine de mikroblading yaptırmayın derim...

600 TL 50 TL kremi kartla ödediğim için 65 TL de faiz aldı pislikler gitti 715 TL 😭
Geçen ay sordum, kıl tekniği 900 TL dedi. Eylül ayında yine zam gelecek dedi, düşünün. Ben de istiyorum çünkü kaşlarım ince. Sonra düşünüyorum, ne gerek var diyorum. Çok kararsızım. Geçen sene yaptırmıştım, cildim yağlı olduğu için tutmadı, aktı. Kalıcı bir şey değil ki ömrü 1 sene. Şu koşullarda 900 TL oraya vermek çok lüzumsuz gelmeye başladı.

Benim 2 sene oluyor ve hala gitmedi kaşımdan .
Yaptırırken en fazla 1 sene durur sonra silinir dediler .ama kendiliğinden silineceğe benzemiyor . Lanet ettim yaptırdığıma.

Evet rengi açılıyor beğeniyorsan şeklini rötüşa git ama şeklini beğenmediysen rötüşa gitme bence daha kalıcı olmasın zamanla rengi solar gider zaten bende ilk yaptığımda çok zor oldu ama alıştım şimdi kaşlarımı eski haline çevirmeye çalışıyorum badem yapı sürüyorum ki uzadın çıksın
Aslinda şekli cok guzel olmus ve eminim daha da açılmıştır. Benimde kaşım hic yok neredeyse yarisindan uc kismina dogru sizin gibi bende kaş kalemiyle boyuyorum arada hemde şeklini güzelde yapamadilar duzeltiyorum kalemle hic kimse anlamiyor o kisimda kaş olmadigini. Bence siz 2. Rötuşa gidin bu kadar koyu olmuyor zaten 2. Rötuş ve uc kisimlari dolsun ki farkedilmesin kaş olmadigi oralarda. Bu arada sizin sadece uç kismi yok benimki ortadan tamamen yok

Microblading yaptırmayın kızlar o jilet gibi birşey artık kimse önermiyor bu uygulamayı.kalıcı makyaj cihazı kullanan kişileri tercih edin

Böyle şuan köşe kısmında kaş olmadığı için berbat duruyor
Derin derin o kesiklerin izi kaliyo ben yaptirali 2 seneyi gecmistir belki izler duruyo Allahtan kasimin altinda kaslarim gurlestide belli olmuyo dermaroller yaptim ve corek otu kapsulunu icini bosaltip dermaroller sonrasi kaşlarima surdum tavsiye ederim

Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var 3 gündür psikolojim berbat sürekli ağlıyorum napacağımı bilmiyorum kaşımın Boşluklu olmasından dolayı microblading yaptırdım ama o kadar pişmanım ki keşke yapmasaydım en doğalı kendi kaşınız ya cidden olan kaşımı aldılar kaşımın olmadığı yerde işlem yaptılar kalın aşırı kalkık recep İvedik gibi oldum bu boya gitse bile kaş olmayan bölgeye yapıldığı için çok kötü duracak napıcam bilmiyorum yaptırmak için o kadar para biriktirdim öğrenci halimle şimdi sildirmek için nasıl yapıcam bilmiyorum
Ne yaptınız merak ettim aynı durumdayım da şu anda

Kara olmasından ziyade güzel yapılmamış. Kaşlar alınmamalıydı zaten. Onlar çıkınca ne olacak? Boşuna orayı alacaksınız sürekli.
Şu an ne durumdalar?
Ben kıl tekniği ile yaptırdım ve kendim için yaptığım en güzel şeydi diyebilirim. Bende kara olmadı ilk günler bile.
Merhaba. Nerede yaptırdınız acaba

Bu pişmanlığı bende yaşıyorum.altın oran çizdiğini sandı ama rezil etti.ilk seansta böyle olur 2.seansta daha net anlaşılır dendi. 2.seansada gittim daha beter ettiler. Kıllar asla belli değil kullandıkları boyalar çok kötüydü.şimdi bide sildirme ile uğraşacağım bana lütfen ankarada iyi bir yer önerin.bin pişman oldum sildirmedede aynı pişmanlığı yaşamak istemiyorum

X