Mikro cerrahi tekniğiyle burun estetiği..Dr?

M

masummasal

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi masummasal
görüştüğüm dr.mikro cerrahi tekniğini kullandığını söyledi,bu yöntemle burun kemiği kırılmadan kesiliyor ve sonrasında risk en aza iniyormuş,sıfıra yakın hata ve komplikasyon dedi,bu konuda bilgisi olan varmı? benim biraz kafam karıştı,madem böyle bir durum söz konusu neden diğer dr.lar uygulamıyor diye düşündürdü bana.:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi masummasal
Bildiğim kadarıyla Yakup Avşarın geliştirip uyguladığı bi teknik bu. fisfisfis

• Konu Sahibi masummasal
benimde burnum kemerli yakup avşar ortalama ne kadara yapıyor ameliyatı bilginiz varmı

• Konu Sahibi masummasal
benimde burnum kemerli yakup avşar ortalama ne kadara yapıyor ameliyatı bilginiz varmı

bi önceki konuda burnumun tasarımı var baktınızmı? yakup avşar'a burun estetiği yaptıran iki arkadaşım var,çok doğal ve güzel görünüyor,biri yaptıralı dört sene oldu diğeri bir sene..
bana 5000 fiyat verdi

• Konu Sahibi masummasal
Arkadaşlar bende burnumu yaptırmak istiyorum çok uzun zamandır araştırıyorum iki hatta üç isim var biri baba ogul duyulmuş isimler Atilla oymak ve Osman Oymak digeride Yakup Avşar bu isimlere burun estetiği yaptıran arkadaşlarımız varsa fotoğraflarını görmem mümkünmüdür yardımcı olursanız sevinirim:kedi:

• Konu Sahibi masummasal
geçen gün bir cerrahtan dinledim bu micro cerrahi olayına değindi , ufak keskin törpülerle yapılıyormuş bu ameliyat ameliyat sonrası morluk şişlik en az şekilde oluyormuş fakat burun kemiğinde küçük yarıklar oluşturuyormuş bu işlem ve zamanlar bu yarıklar büyüdükçe başka sorunlara davetiye çıkarıyormuş.. yani ben böyle duydum -tatlicadiarzu- off yaa ne riskli bişey bu estetik ameliyat sorunsuz atlatanlar kendini çok şanslı hissetmeli diye düşünüyorum..

• Konu Sahibi masummasal
konya bsk hastanesinde adem özkan var... ben oraya ameliyat oldum ve çok memnunum hemde fiyat şu yazdığınız fiyatların 3'te biri.. kesinlikle internetten bir bakın derim ben... bsk hastanesi konya şubesine girin orda plastik cerrahi adem özkan var.. bi görüşün ben nevşehirde oturduğum hale konya ya gidip ameliyat oldum ve çevremdeki yanlış ameliyatları görünce iyiki gitmişim diyorum :))) dr. adem özkan, mikro cerrahı konusunda da uzman:)

• Konu Sahibi masummasal
arkadaşlar yakup avşar diyosunuz da okudukça şaşırıyorum.burun estetiği için en iyi doktora ameliyat olmak için sürekli arşatırma yapıp sayfalarca okuyorum.benim içinde tabiki yapılacak tekniğin en iyisi olması,ameliyat sonrası acısız,ağrısız olup kısa sürede iyileşmek önemli.ama çok dahada önemlisi burnumun her açıdan yüzüme uygun ve çok güzel,doğal olması..hiç yakup avşar'ın yaptığı burunları incelediniz mi?çok başarısız... direk gitmeyi düşündüğüm doktor listesinden adını hiç düşünmeden attığım bi doktor.forumu okuyupta tekniği ve abartılması nedeniyle tercihini direk yakup avşartan yana kullanmalarından korkuyorum benim gibi hasta adaylarının..aman dikkat!! tekniği diil yapılmış burunları inceleyin önce..

arkadaşlar yakup avşar diyosunuz da okudukça şaşırıyorum.burun estetiği için en iyi doktora ameliyat olmak için sürekli arşatırma yapıp sayfalarca okuyorum.benim içinde tabiki yapılacak tekniğin en iyisi olması,ameliyat sonrası acısız,ağrısız olup kısa sürede iyileşmek önemli.ama çok dahada önemlisi burnumun her açıdan yüzüme uygun ve çok güzel,doğal olması..hiç yakup avşar'ın yaptığı burunları incelediniz mi?çok başarısız... direk gitmeyi düşündüğüm doktor listesinden adını hiç düşünmeden attığım bi doktor.forumu okuyupta tekniği ve abartılması nedeniyle tercihini direk yakup avşartan yana kullanmalarından korkuyorum benim gibi hasta adaylarının..aman dikkat!! tekniği diil yapılmış burunları inceleyin önce..

maav cnm öyle deme ben masummasalin burnunu gördüm cok basarili olmus
bazi burunlari birbirlerine cok benziyo yakup beyin yaptigi kaslardan buruna inen yerde hic kavis olmuyo dümdüz oluyo mesela ama yinede basarili burunlarida vardir
peki kime ameliyat olmayi düsünüyosun??

:)))kaldrdım resmiiiiiii

Son düzenleme:
cnm elbet yaptığı onlarca burundan bikaç tanesi güzel denk gelmiştir.ama biliyosun çok hassas bi konu ve tek bi hataya yer yok.bu doktorun yaptığı öyle çok kötü burun gördüm ki ben ona zaten yaptırmayı düşünmem ama başka arkadaşların bu övgüler karşısında ona ameliyat olup mutsuz olmalarından korkuyorum.ben bu siteye üye olup sizlerin yazdıklarınızı okudum günlerce.ve ençok bahsedilen ,memnun kalınan yaklaşık 10 doktorluk bi liste yaptım.sonra fotoğraflarını koyan arkadaşların fotoğraflarına bakarak başarısız bulduklarımın üzerini çizdim.geriye 3 doktor kaldı.ama hala yeni doktorlarda listeye ekleme potansiyelindeyim,oyüzden sürekli okumaya devam edip araştırma yapıyorum.yeter ki en iyi elleri bulayım ,yeni burnumla çok mutlu olayım..kalan 3 doktor naci çelik,barış çakır ve zühtü demir.hala karar verebilmiş diilim ama..

X