Moral ve Motivasyon ile kilo ver (:

1 tatlı kaşığından bişicik olmasss diyelim o zaman :KK66: bende bugün regl oldum çok merak ediyorum kaç kilo çıkcam. bari regl bitene kadar biraz versem de ayyy ödemmiş desem :)

1 tatlı kaşığından bişicik olmasss diyelim o zaman :KK66: bende bugün regl oldum çok merak ediyorum kaç kilo çıkcam. bari regl bitene kadar biraz versem de ayyy ödemmiş desem :)

Odemdir canım dert etme. Pirinç lapasi ye bugün hemen iner şişin. Dereotu da ekle hem iştah kapanır hem yemesi daha kolay oluyor

Odemdir canım dert etme. Pirinç lapasi ye bugün hemen iner şişin. Dereotu da ekle hem iştah kapanır hem yemesi daha kolay oluyor
pirinç bol nişasta :KK57: dereotunun kokusuna dayanamıyorum ama bol su içmek ödemi atıyor. bu arada lapa değil pilav deseydin hiç üşenmez kalkıp pilav yapardım itiraf ediyorum :halay:

pirinç bol nişasta :KK57: dereotunun kokusuna dayanamıyorum ama bol su içmek ödemi atıyor. bu arada lapa değil pilav deseydin hiç üşenmez kalkıp pilav yapardım itiraf ediyorum :halay:

Hahaha ah canım keşke pilav seni rahatlatsa da desem aksine sisirir iyice.

Lapayi ben geçen ay yaptım bi iki güne adet olacağım yine yapacağım. Sabah kahvaltı öğlen lapa akşam lapa zor bir gün oluyor ama sonra rahat ediyorsun

bugün kahvaltıda; 1 dilim ekmek ve 1 dilim peynir
öğle; 1 kase cacık içine 1 Kaşık yulaf kepeği
ikindide yarım muz 2 ceviz
akşam 1 Kaşık menemen bir dilim Ekmek ve kırmızı et yedim. uzun zamandır ekmek yemiyordum ama regl dönemlerimde doymuyorum arkadaş ya :110:
lapa ve ıyyykk diyorum ayrıca. tartı 89 a yaklaşmıştı bugün bi çıktım 87 oldu oh derken 88.3 dedi kaldı zalım zalım zalım :KK14:

Eşim eve gelirken dondurma almış hadi yiyelim dedi.
Yok dedim dükkan kapalı
ne dükkanı diyor
öğütme dükkanı :KK70:
o yedi dondurmasini bende yarın öğlen yiyeceğim.
Çocuk gibi sevincliyim sabah olsun dondurma yiyelim oleyy :KK70:

bugün kahvaltıda; 1 dilim ekmek ve 1 dilim peynir
öğle; 1 kase cacık içine 1 Kaşık yulaf kepeği
ikindide yarım muz 2 ceviz
akşam 1 Kaşık menemen bir dilim Ekmek ve kırmızı et yedim. uzun zamandır ekmek yemiyordum ama regl dönemlerimde doymuyorum arkadaş ya :110:
lapa ve ıyyykk diyorum ayrıca. tartı 89 a yaklaşmıştı bugün bi çıktım 87 oldu oh derken 88.3 dedi kaldı zalım zalım zalım :KK14:

Afiyet olsun canım kahvaltı çok hafif geçmiş sanki ben asla doymam onla doysam da hemen acikirim

Kırmızı eti oglenleri yemeye çalış

Adet oldun ya daha düşecek o merak etme

bende kendime hurmalı kakaolu toplar hazırladım. kendimi kaybettiğim bir an kalorisi az masum bişey olsun ki buzluğu açıp dondurma reyonumuza girişmeyeyim. aaaah ah ucuz mutluluklarım diyip sarıldığım cipsler çikolatalar şimdi hayal oldu

Afiyet olsun canım kahvaltı çok hafif geçmiş sanki ben asla doymam onla doysam da hemen acikirim

Kırmızı eti oglenleri yemeye çalış

Adet oldun ya daha düşecek o merak etme
canım ben tüp mideliyim. maksimum 3 saat dayanabiliyorum açlığa. doktorum akşam kalori alımını azaltmak için eti akşam ye demişti. uzun süre tok tuttuğu için gözüm mutfakta kalmıyo.

bende kendime hurmalı kakaolu toplar hazırladım. kendimi kaybettiğim bir an kalorisi az masum bişey olsun ki buzluğu açıp dondurma reyonumuza girişmeyeyim. aaaah ah ucuz mutluluklarım diyip sarıldığım cipsler çikolatalar şimdi hayal oldu

Nasıl onlar ben hiç bilmiyorum? Hurma topu

Ya o cips varya resmen intihar sakin yeme. Ben eskiden haftada 2 3 gün yiyordum. Şimdi markette rastlasiyorum 2 saniyeden fazla bakmıyorum cipslere hemen kafamı ceviriyorum
artık 50 kiloya da dussem yemem çok zararlı

canım ben tüp mideliyim. maksimum 3 saat dayanabiliyorum açlığa. doktorum akşam kalori alımını azaltmak için eti akşam ye demişti. uzun süre tok tuttuğu için gözüm mutfakta kalmıyo.

Hmm seninki başka doğru. .
ya kocalar akşam yemeğinde olduğu için hep ağır ve guzel yemekleri akşam yiyoruz ya ben öyle düşündüm

hurmaları ılık suda bekletiyosun. sonra kabuklarını soyup çekirdeklerini çıkarıp eziyosun. içine kakao ve ceviz parçaları koyup karıştırıp top yapıyorsun. bu kadar basit hem lezzetli

Hmm seninki başka doğru. .
ya kocalar akşam yemeğinde olduğu için hep ağır ve guzel yemekleri akşam yiyoruz ya ben öyle düşündüm
ben misafir gelmediği sürece yemek Yapmıyorum ki. eşim yemiyor ben az yiyorum ve ne kadar az pişirsem de bitmiyor, çöpe gidince de çok üzülüyorum. benim adama ver makarna al makarna :)

hurmaları ılık suda bekletiyosun. sonra kabuklarını soyup çekirdeklerini çıkarıp eziyosun. içine kakao ve ceviz parçaları koyup karıştırıp top yapıyorsun. bu kadar basit hem lezzetli

Çok basitmis bunu deneyebilirim. Ben direk hurma atıyorum ağzıma. En büyük krizde bile en fazla iki hurma ile işi çözüyorum

ben misafir gelmediği sürece yemek Yapmıyorum ki. eşim yemiyor ben az yiyorum ve ne kadar az pişirsem de bitmiyor, çöpe gidince de çok üzülüyorum. benim adama ver makarna al makarna :)

:)) ya var ya bizde de öyleydi minicik Tencereler almıştım annem bu ne oyuncak piknik seti gibi demişti.

Çocuk için başladım yemek yapmaya

İyi Akşamlar hoş geldin :)
Tabi ki var hep birlikte zayiflayip aynada kendimizi takdir edeceğiz. Eski fotograflarimiza bakıp ^vay bee^ diyeceğiz.

Kaç kilon boyun yaşın?

Hoşbuldum,teşekkür ederim...
Yaş 28, kilo 69_68 gidip geliyor :KK43:
Malzemelerimi aldim bayrama kadar hedefim en az 6 kilo.

Seyda Coskun'un diyetlerini seviyorun ve onlar la 12 kilo vermistim.

Senin suan ki kilon kac?

Muhtesem elimde hurma var kesinlikle deneyecegim. Dayanma süresi varmi peki ?

X