Muhtemelen sonunda kafamı duvara sürtücem ama duvar nasıl güzel

Alla alla elin kancığı beni aldaticak ben bir gün bile yasını tutmam. Ki 4. Ayda başka bı ilişkiye yelken açtım. Sağlam karakter kıymetsiz kişiler için yas tutmayanlarda vardır asıl.

Hanımlar selam bir gönül işi konusuyla başınıza bela olmaya geldim,

En son 2 yıl önce gerçekten kalbimi aşırı kıran bi ilişkim bitti. Çok şükür ki bitmiş. İlişki içinde fark edememişim ama kendimi toplarladıktan sonra fark ettim ki bana baya zarar vermiş. (Ben de bile isteye zarar görmeyi kabullenmişim psikokapat gibi :p)

2 yıldır bir takım başarısız flört denemeleri oldu ama hiçbiri içime sinmedi, muhabbet yürütemedim özgüvenim de sıfır altı olunca uzak durdum filan. En son iş yerinden birisinden baya etkilenmiştim, çocuk da boş değildi ama hödük çıktı. Durum öyle olunca baya soğudum :) şimdi asıl konuya geçeyim,

Çok yakın bi kız arkadaşımın arkadaşı bi çocuk vardı muhabettimiz var sosyal medyada filan ekliyiz. Çocuk nişanlıydı pandemi dolayısıyla düğünü ertelediler vs derken kız aldatınca, ayrıldılar. Çocuğun o hallerini hatırlıyorum çok kötü ruh gibiydi resmen, baya üzülmüştüm. Aradan 5 ay geçti çocuk baya toparladı eski hallerine döndü filan. Geçen yolda gördüm (aynı mahalledeyiz.) elinde su vardı. Suyla ilgili konuşmaya başladık. Ben az su içtiğimi filan söyledim. Aradan 3-4 gün geçti eve geçerken yine gördüm elimde Pet şişe vardı işte günlük bu kadar su yetiyor bana vs diye laf attım shdndjdn sonra ben sana arada hatırlatıcam su içmeyi dedi gülüşüp dağıldık. Sonra şaaak 1 saat sonra bana mesaj atmış su içerken ordan konuşmaya başladık 2 haftadır konuşıyoruz. Ama aklımda şöyle bi şey var 5 ay uzun bi zaman değil, iyi görünüyor ama atlatmış mıdır? Ki üstelik aldatma aşırı üzücü bi olay ve zor atlatılacak bi şey. Yara bandı görevi görmek istemem :/ çocuk öyle kendini eğlendirmek için yazdığını sanmam çünkü ortak yığınla arkadaşımız var yüz yüze bakıcaz hep. Of gidilir mi kızlar sizce benim baya gidesim var çünkü :)))))) Şu an iletişimimiz bence çok tatlı, tavırları yaklaşımı da hoş geliyor.

Not: eski sevgilim de evlilik teklifi edip ayrıldıktan 5 ay sonra başkasını hayatına aldı shdndjdn. Bana kaderimin bi oyunu mu bu shdnhdnxj
hoş bulmuyor olsa, acaba aramızda bişey olur mu diye soru işareti olmasa zaten sudan bahanelerle yazmazdı. bi şekilde konu açmaya çalışmış ki sen de zaten aynısını yapmışssın... ilerletin işte, zaman gösterir. bence beklemeye gerek yok. evet aldatılmak her bünyeye ağır gelir herkesi yıkar ama onun sokağa çıkmasını engelleyecek yüzünü kızartacak bişey yok. ayrıca başkalarının hataları nedeniyle neden siz ikiniz mutlu olmayasınız, başkalarının hataları nedneiyle mutlu olmaktan alıkonasınız.... belki sizin de kaderiniz böyle kesişecekmiş... =)) bence yürü, beni de unutma, ben senden iyi haberler bekliyorum.. =))

Bence gidilir, 5 ay da kısa bir süre değil ki yarım yıl neredeyse. 1 ay sonra falan olsa yara bandına ihtiyaç duyulabilir ama 5 ayda yara mara kalmamıştir bence. Ayrıca ayrılma sebepleri çok keskin. Anlaşamayip ayrılmış olsalar falan daha sıkıntılı, kafa karışıklığı yaşayıp geri dönüş olma ihtimali var.

Tek sıkıntı bu aldatılma adamda kadınlara karşı güven problemi oluşturdu mu acaba? Öyleyse biraz sorun yaşayabilirsin. Üzerinde travma olduysa herkes aldatacakmis gibi hissedip çok fazla kontrolcu olabilir

2 senedir sürekli sevgili arayışında olman sıkıntı değil de adamın 5 ayda ayrılıp yeni toparlanması mı sorun? Kaldı ki sen atlamışsın yine :)

5 ay kisa bir sure degil bence de akisina birak ona degil kendine bak bence eger hazir hissetmiyorsan hic baslama

Ben de aldatıldım ayrıldım bir sene dolmadan eşimle tanıştım ve çook da aşık oldum. Tek fark ben takılırım ya diye başladım 😅 Bir unutma süresi yok neticede. Bırak kendini yaşa ne yaşayacaksan.
Olmazsa da olmaz. İlla mutlu son beklemek yerine anın tadını yaşa

Konu başlığına da yazılanlara da bayıldım çok tatlısınız:) Ben akışına bırakcılardanım. Her ilişki süper ilerleyecek ve 8 katlı düğün pastasıyla bitecek değil. Yani zamanla aklındakilerin cevabını sen ver olmadıysa coolluğunu bozma, üzerine sakince bir bardak su iç nedir yani:)
Bu konu bana çok tanıdık geldi nişanlımdan ayrıldım ve tam 5 ay sonra eşimle tanıştım. Hemen sevgili olmadık ben de bu konuda acele etmeme taraftarıydım ve sanırım o da beni biraz izlemek istedi. 2 ay flörtleşmeler sabaha kadar konuşmalar sonra “e hadi acele edelim artık dayanamıyoz” olduk hahaha.sonuç olarak 1.5 yol sonra evlilik ve mutlu bir ben. En kötüsünü düşünme ama bir gözün de açık olsun:)

Allah aşkına bu duvara mı sürtüyorsunuz ? Durun ben size güzelliği getirecem =)))
Akışına bırakın yahu.. Çok kasmaya gerek yok bu ilişki işlerinde. Hesaplar kitaplar tutmuyor yani. Sadece kendimizi kontrol etmeyi ve salmayı dengeli bi şekilde öğrenmemiz gerek. Herkesin travmalarla baş etme süresi değişir. Kimi ihaneti 5 ayda atlatır kimi 5 yılda. Bunu ancak yaşayıp görürsünüz.

Bence oradan doğruca yürü içinden geliyorsa boşver.

Sevgilisi tarafından terk edilip 2 ay sonra tanıştığım adamdan 15. gününde evlenme teklifi almış, iki çocuğu içeride oynarken bunları yazan biri olarak akıl veriyorum şu an hahahaha

2 senedir sürekli sevgili arayışında olman sıkıntı değil de adamın 5 ayda ayrılıp yeni toparlanması mı sorun? Kaldı ki sen atlamışsın yine :)

2 yıldır bir kişiye bile kendimi açamadım, güvenip sevgili arayışında olsam yine ni şekilde hayatıma birilerinin girmesine müsaade ederdim :)

En son 2 yıl önce gerçekten kalbimi aşırı kıran bi ilişkim bitti. Çok şükür ki bitmiş. İlişki içinde fark edememişim ama kendimi toplarladıktan sonra fark ettim ki bana baya zarar vermiş. (Ben de bile isteye zarar görmeyi kabullenmişim psikokapat gibi :p)

2 yıldır bir takım başarısız flört denemeleri oldu ama hiçbiri içime sinmedi, muhabbet yürütemedim özgüvenim de sıfır altı olunca uzak durdum filan. En son iş yerinden birisinden baya etkilenmiştim, çocuk da boş değildi ama hödük çıktı. Durum öyle olunca baya soğudum :) şimdi asıl konuya geçeyim,

Çok yakın bi kız arkadaşımın arkadaşı bi çocuk vardı muhabettimiz var sosyal medyada filan ekliyiz. Çocuk nişanlıydı pandemi dolayısıyla düğünü ertelediler vs derken kız aldatınca, ayrıldılar. Çocuğun o hallerini hatırlıyorum çok kötü ruh gibiydi resmen, baya üzülmüştüm. Aradan 5 ay geçti çocuk baya toparladı eski hallerine döndü filan. Geçen yolda gördüm (aynı mahalledeyiz.) elinde su vardı. Suyla ilgili konuşmaya başladık. Ben az su içtiğimi filan söyledim. Aradan 3-4 gün geçti eve geçerken yine gördüm elimde Pet şişe vardı işte günlük bu kadar su yetiyor bana vs diye laf attım shdndjdn sonra ben sana arada hatırlatıcam su içmeyi dedi gülüşüp dağıldık. Sonra şaaak 1 saat sonra bana mesaj atmış su içerken ordan konuşmaya başladık 2 haftadır konuşıyoruz. Ama aklımda şöyle bi şey var 5 ay uzun bi zaman değil, iyi görünüyor ama atlatmış mıdır? Ki üstelik aldatma aşırı üzücü bi olay ve zor atlatılacak bi şey. Yara bandı görevi görmek istemem :/ çocuk öyle kendini eğlendirmek için yazdığını sanmam çünkü ortak yığınla arkadaşımız var yüz yüze bakıcaz hep. Of gidilir mi kızlar sizce benim baya gidesim var çünkü :)))))) Şu an iletişimimiz bence çok tatlı, tavırları yaklaşımı da hoş geliyor.

Not: eski sevgilim de evlilik teklifi edip ayrıldıktan 5 ay sonra başkasını hayatına aldı shdndjdn. Bana kaderimin bi oyunu mu bu shdnhdnxj
Senaryo yazmayın, arkadaşça görüşmeye devam edin ve akışına bırakın. Kötü bir anısı var diye güzel bir ihtimalden vaz geçmeniz doğru olmaz elbette ama o anıdan kurtulup kurtulamadığını geçen süreden anlayamazsınız, bu karakter meselesidir. Kimisi atlatmak için yüzlercesini yara bantı yapar, kimisi bir ay sonra kendine gelir ve yeni ciddi ihtimallere bakar. Çok kapılmadan arkadaşça sürdürün, flörtleşiyorsa bakarsınız duruma. Size duygularını açmak isterse o zaman bu konuyu konuşmakla başlarsınız beraberliğe. Şimdilik akışına bırakmak en güzeli :KK66:

Valla ne yalan söyleyeyim flört etmek çok başka birşey inanılmaz keyifli tabi ben ilk ve son flörtümü lise 3. Sınıfta yapmıştım ve çok keyifliydi heyecan falan çok tatlı bir ambiyans oluşuyor. Tabi benimki sadece konuşmakla kaldı ileriye götürmedim ama yine de güzel bir deneyimdi😉😉😉

Bana gençlik yıllarımı hatırlattın.
Yığınla ortak arkadaşımız olan bir hödüklerin efendisiyle boyle ufaktan ufaktan birbirimize yürüyorduk... Sonra bana geldi bir arkadaşım dedi ki "Sakın o çocukla bir daha görüşme" neden dedim. Benim için o arkadas ortamında tabii hepsi erkek "Biraz gönül eğlendirip bırakırım, dalgasına takılıyorum" demiş.
Arkadas gözümü açtı. Ddim buna ee napalim gönül eglendirelim mi, dalgasına takılalım falan dedim. Baktim rengi içine kaçtı çocuğun.
İnsanin sutu bozuk olmasın. 3 ay 5 ay takma çok erkekler böyle ayran gönüllüler. Sevmedikleri biriyle bire gönül eğlendirmek için aşık taklidi yapıyorlar.

* o değil de bana söyleyen arkadaşımdan kimse şüphelenmedi başka birini gruptan attılar :olamaz:

Bence oradan doğruca yürü içinden geliyorsa boşver.

Sevgilisi tarafından terk edilip 2 ay sonra tanıştığım adamdan 15. gününde evlenme teklifi almış, iki çocuğu içeride oynarken bunları yazan biri olarak akıl veriyorum şu an hahahaha

Yürüyeceğim ya, baya içim rahatladı yorumları görünce ^^ İlk adımları ondan bekler, bi şeyler için zorlamazsak güzel olabilir

Konu başlığına da yazılanlara da bayıldım çok tatlısınız:) Ben akışına bırakcılardanım. Her ilişki süper ilerleyecek ve 8 katlı düğün pastasıyla bitecek değil. Yani zamanla aklındakilerin cevabını sen ver olmadıysa coolluğunu bozma, üzerine sakince bir bardak su iç nedir yani:)
Bu konu bana çok tanıdık geldi nişanlımdan ayrıldım ve tam 5 ay sonra eşimle tanıştım. Hemen sevgili olmadık ben de bu konuda acele etmeme taraftarıydım ve sanırım o da beni biraz izlemek istedi. 2 ay flörtleşmeler sabaha kadar konuşmalar sonra “e hadi acele edelim artık dayanamıyoz” olduk hahaha.sonuç olarak 1.5 yol sonra evlilik ve mutlu bir ben. En kötüsünü düşünme ama bir gözün de açık olsun:)

Aynen, zorlamadan sizin yaptığınız gibi sindire sindire tanıyalım birbirimizi. Olmazsa olmaz :)))))) Bu arada bir ömür mutluluklar ❤️

Ben de aldatıldım ayrıldım bir sene dolmadan eşimle tanıştım ve çook da aşık oldum. Tek fark ben takılırım ya diye başladım 😅 Bir unutma süresi yok neticede. Bırak kendini yaşa ne yaşayacaksan.
Olmazsa da olmaz. İlla mutlu son beklemek yerine anın tadını yaşa
1

sjdndjdndj bu şekilde tanışan çok varmış :KK70: bir ömür mutluluklar dilerim ❤️

X