Mutlu olmak istiyorum

Merhabalar

zaman zaman dertlesiyorum sizlerle kk hanimlari bie gunluk misali icimdekini buraya dokmek istiyorum simdi. Esimle yaklasik 7 yillik evliyiz ama 4.5 ve 1.5 yasinda iki cocugum var. Cocuklar olduktan sonra aramizda ne savgi kaldi ne saygi. Siklikla kavga ediyoruz kufur ediyor sinirleniyor bagiriyor asagiliyor. Mutlu olmak istiyorum. Bu hayati haledecek ne yaptim diyorum.
Son kavgamiz bu sabah oldu ben lavabodakyken kucuk kizim geldi anne olan bilir tuvalette bile rahat yok dusakabinin tekeri yerinden cikmis ona bakayim dedim minik de elini klozete sokmaya calisiyor git diyorum gitmiyor en son yuksek sesle bagirdim gitsin diye zaten sabahtan beri de mizmizdi daha cok agladi esim geldi kizdi da kizdi en son senin allah ini bilmem ne yapayim dedi. Bilen bilir eski bir yorumumda da bahsetmistim 38 haftalikken kizimi insallah olu dogar dedi .
kavga etmenin bile bir sinir olmali insan agzindan cikagini kulagi duymali bu arada ben muhendisim ve kurumsal bi yerde çalışıyorum bir diyorum ayrilayim kendi hayatimi kurayim ama diyorum cocuklar! Kendimi ezdirmek bana cOk koyuyor Butun yasadiklarimi yazsam cok uzun olur
Simdi sie sormak istedigim bu adamin beni sevmesini ve saygi gostermesini mi saglamaliyim yoksa kendi yoluma mi bakmaliyim tek basima mucadeleden cok yoruldum
Ne birine zorla saygı duydurabilirsiniz ne de saygıyı hak etmeyen birine saygı gösterebilirsiniz . Bu biraz da karşılıklı . Tabiki eşinizin karakterinde belki bazı şeyler belki sizin de eksiklikleriniz var . Bı terapiste gidebilirsiniz tabiki eşinize iyi geleceğini düşünüyor iseniz . Eğer iflah olmaz diyorsanız da yolunuza bakın . Hayat başka birinin himayesi altında yaşanacak kadar ne değersiz ne de uzun

Çocuk klozete elini sokunca neden kızıyorsunuz?
Bence sorun sizde.
Kendinizi karşınıza alın ve ben nerede hata yapıyorum diye düşünün.
O adamı delirten belki de sizsiniz.
Olayı tek tarflı ve eksik yazınca, herkes sizi boşamaya çalışmış. Ben yapsam hakaret ederlerdi.

NOT: Benim açtığım konuda bana ahlaksız diyenler, bu kadını hemen boşanmaya teşvik ediyor. Hangimiz daha ahlaksız ve acımasız acaba?
Yuhhhh ne yazacağımı bilemedim
Kadının en büyük düşmanı yine kadındı

X