Nasıl başlarım ki söze ?Boşanmayı nasıl yazarım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepsini okudum ve aklıma ne alakaya bu adam bir halt(aldatma vs) yemiş pişman olmuş seni kendinden uzaklaştırma çalışıyor gibime geldi

Zararın neresinden dönsen kardır. Kendi hayatını yaşa artık. Yeniden başla yarın. Arkana bakma artık. Umarım herşey senin için çok güzel olur.

Nafaka almayabilirsiniz ama altınlar sizin hakkınız. Bozdurulmus harcanmış bile olsa düğün videosundan ya da fotoğraflardan miktar belirlenip hak olarak isteyebilirsiniz. Hakkınız olan birşey için gurur yapmayın siz cekersiniz sıkıntısını.

eşinizi birden bu hale getiren iki şüphe var 1- yedeğinizi bulmuş olabilir
2- psikolojik bir sorunu başlamış olabilir

yıllardır ilk defa ağır şaka yapması küsmesi yüzük takmamaya başlaması
gönül almamaya çalışması

eşiniz yıllardır narsist değilse

hazırda cilve yapan biri olabilir takibe alın

Gercekten cok safsin. Adam da tam bir oyuncu. Bir erjek sen herseye layiksin falan diyorsa bil ki ayrilmanin on konusmasi. Konunun ilk sayfasini bugun gordum. Ilk okudugumda bu adam aldatiyor dedim ki aldatiyor bence. Ayrilmak icin bahane. Bosanmis biri olarak sunu soyleyeyim ki o duygular icinde tum bosanma arifesindeki kadinlar biran once bitsin diye dusunuyoruz. Bu cok yanlus. Takilar senin. Arabada da gakkin var. Neden haklarindan vazgeciyorsun? Biran once bitsin diye neden onun eknegine yag suruyorsun? Haklarindan neden vazgeciyorsun? Sen haklarindan vazgecince onun gozunde daha iyi olmayacaksin ya da o seni daha cok sevmeyecek. Dava uzun surerse sursun, avukatin bakar sen hayatina devam et. Ertesi gun evlenecekmis gibi neden biran once bitsin istiyorsun ki. Davalara senin gitmene gerek yok. Avukat bul kendine ve haklarini bu oyuncu adama birakma.
Bu arada en cok ben evlenmeyecegim diyenden korkarim. Pislik adam kolay ayrilmak icin duygularinla oynamis bir de. Yok sen hemen evlenirsin de bilmem ne. Adam tam bir tiyatrocu. Bu adama mi aciyorsun. Artik kendini dusun. Haklarini iste. Bunda utanilacak birsey yok. O arabada senin de hakkin var. O para kazanirken senin de eve katkin vardi temizligini yemegini yaparak. Takilar zaten kadinindir takilarini da iste mahkemede. Tum haklarini iste yoksa pisman olursun. Gelismeleri de yaz.

Erkekler böyle saçmalaya başladıklarında hep başka bir kadın çıkıyor altından. Siz hala hakkımı almayacağım deyin durun, yeni hayatlarında beraber yerler artık paranızı.

Bitirmek isteyen adama aglayip zirkamayin. Hadi gule gule deyin. Bir sasirsin. Siz aglayip zirlayinca yok beraber son kez uyuyalim deyince size geri donmez. Beni istemeyeni ben de istenem deyin. Bir de bosanurjen hakkini aramada bu kadar gurur yaomanin ne anlami var. Hakkini ariyorsun. Elbet hakki ne ise vermek zorunda. Bekleyen biri mi var da biran once bitsin diye herseyi ona altin tepside sunuyorsun. Birak kac sene surerse sursun. Sen dert ediyorsan o da dert etsin. O sana biran once bitzin diye herseyi veriyir mu? Sen neden hakkini bagislayasin ki?
Ya kadinlar bu kadar ezdirmeyin kendinizi ne olur...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…