Nazlı'nın Diyet Günlüğü

nzl.erl

Sailormoon
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
1.156
1
30
Merhaba kızlar :-)
Uzun zamandır konu açmayı istiyodum bugüne kısmetmiş.Diyet başarı öykülerini okudukça gaza geldim :-)
Ben bu yıl üniversiteye başlıyorum ve okula gitmeden biraz incelmek istiyorum.Problemim malesef bel ve bacak bölgemde.Basenlerim var :KK50:
Boyum uzun olduğu için kilolu görünmüyorum ama kalçalar illaki kötü görünüyor.
Bundan sonra gün gün yaptığım sporu hangi öğünde ne yediğimi buraya yazacağım.Kendi kendine söz vermekle olmuyor malesef.Sizden de tavsiyeler bekliyorum... :KK69:

Selam canım günlüğün hayrlı olsn..
destekcinimm menülerini paylaşmaya başla bakalım ona göre tavsiyelerde bulunalım :)

Selam canım günlüğün hayrlı olsn..
destekcinimm menülerini paylaşmaya başla bakalım ona göre tavsiyelerde bulunalım :)

Teşekkürler canım :-)
Aslında menüleri tam oluşturamıyorum.Kahvaltımı normal yapıyorum öğle ve akşam yemeklerimi hafif geçiriyorum.Ama şunu şunu yiyeceğim diye ayarlayamıyorum.Nasıl bir menü yapmalıyım?

Teşekkürler canım :-)
Aslında menüleri tam oluşturamıyorum.Kahvaltımı normal yapıyorum öğle ve akşam yemeklerimi hafif geçiriyorum.Ama şunu şunu yiyeceğim diye ayarlayamıyorum.Nasıl bir menü yapmalıyım?

bence abidik gubidik seyler alma diyet icin. Nasilsa diyet bitince normalde yedigin seyleri yiyeceksin. Eskiden ne yiyorsan yarisini ye...

bence abidik gubidik seyler alma diyet icin. Nasilsa diyet bitince normalde yedigin seyleri yiyeceksin. Eskiden ne yiyorsan yarisini ye...

Galiba haklısın.Hiç diyet yiyecekleriydi filan uğraşmıycaksın biraz tutacaksın boğazı ve yanında mutlaka spor yapılmalı

Sabah kalhvaltıda şekersiz yeşil çay içtim iştah kapandı zaten.Çok az domates ve zeytin yedim.Öğleyi de çorba ve salatayla geçirdim akşam sadece salata yedim birazdan yürüyüşümü yapıcam ve egzersizlerimi de tabi :)

Göbekten ve yanlardan sarkan yağlardan kurtulmam lazım. :KK43:
Bu bölgeler için yapabileceğim nasıl egzersizler var ?

Diyet, kavitasyon, ozon vb. bir çok yöntem denememe rağmen göbek ve basen bölgesinde bulunan yağlanmalardan hiç bir şekilde kurtulamadım. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine hypoxi ile tanıştım. Bana söylenenler gerçekten muciyeti tarif ediyorlardı. Biraz tereddüt etmedim değil, çünkü 1 ayda bir beden incelme ancak ameliyatla alınabilecek bir sonuç, ancak hypoxi terapisti konusunda deneyimli çok nazik ve çok kibar bir kızımızdı. Beni ikna etmeyi başardı. Seansalara başladık ilk 6 seanasa kadar pek bir değişiklik olmadı diyebilirim. Çok küçük incelmeler sağlandı. Ancak son 6 seanstaki fark inanılmaz dı diyebilirim. İşletme bir paket program sonunda bana sunduklarının üzerinde bir başarı elde ettiler. Bir ayda 5 kilo verdim, ancak sonuçlar verilen kilo ile ilgili değildi. Basen bölgesinden 40 cm., göbek bölgesinden 15 cm. kayıp yaşadım. Dedikleri gibi bir ay sonunda bir beden incelmiştim. Ardından heman ikinci pakete başladım. Sonuç gerçekten harikaydı şimdi kendimi daha iyi hissediyorum. Plajda hiç bir yerimi saklamak zorunda kalmadan ilk defa bikini giymenin keyfini yaşamaya başladım. Bana karşı bakışların değiştiğini erkeklerin beni fark etmeye başladıklarını hissetmenin insana verdiği duygu hiç bir şeyle değişilmez. Birde hypoxi den sonra gardrobumu yenilemek verdiğim paranın yanında, hypoxi studio'ya verdiğim para devede kulak kaldı. Tüm kadınlara şiddetle tavsiye ediyorum. Hiç bir kimyasal madde enjekte etmiyorlar, hiç bir ışın veya ses dalgası kullanılmıyor, hiç bir şekilde canınızı acıtacak bir uygulama yok. Yağ hücrelerini parçalamadan sadece yağ asitlerinin yakılmasını sağlıyorlar. Üstelik selüleitlerin giderilmesi ve vücudun sıkılışması yönünde mucize etkileri var. Bölgesel incelme metodları arasında tek tercihim ve vazgeçilmezim Hypoxi. Artık başkada bir şey demiyorum.

bulamadımmm. 9 hareket vardı, hem göbeği hem yanları çalıştırıyodu. işe yaramıştı bende

X